26

Odp: Pro(c) nr 2 już w sprzedaży...

To i ja poproszę o sztukę.

27

Odp: Pro(c) nr 2 już w sprzedaży...

qwq, decydujcie się. Wersja eng ma być na dniach. \
jury dopisany.

Sikor umarł...

28

Odp: Pro(c) nr 2 już w sprzedaży...

Biorę angielską. Akurat mnie trudno nie spotkać na żywo celem odbioru ;)

29

Odp: Pro(c) nr 2 już w sprzedaży...

O.K. Vasco dopisany.

Ostatnio edytowany przez Sikor (2014-07-15 18:11:35)

Sikor umarł...

30

Odp: Pro(c) nr 2 już w sprzedaży...

O.K. Lista zamknięta, mamy 10 sztuk. Markus wyśle mi we wtorek, więc osoby zamawiające są proszone o kontakt. Wysyłka wyszła 10 euro, czyli koszt na łebka to 2,50 euro. Dla osób z wysyłką - dojdzie koszt przesyłki w Polsce według cennika poczty polskiej (4,20zł plus opłata co łaska za zwykła kopertę C5) - wysyłka listem poleconym ekonomicznym.
Wpłaty po kontakcie proszę dokonać na konto PayPal lub przelewem na rachunek bankowy - podam na priv. Preferuję wpłaty w euro (przelicznik), ale jakby co - przeliczamy według kursu średniego NBP: http://www.nbp.pl/home.aspx?f=/kursy/kursya.html z dnia wpłaty. Mam nadzieję, że dużo nie dołożę (będę miał przeliczenie według PayPal pewnie).

Sikor umarł...

31

Odp: Pro(c) nr 2 już w sprzedaży...

PM poszedl

Zaczęło się od Atari 65XE+LDW2000, potem Atari 1040STE, Amiga 1200, Atari Portofolio, morze blaszaków, GBA,PS1, 2, 3....

a teraz:Atari STez Ultrasatanem,  Atari 65XE+Ultimate1 + SIDE2+ SIO2SD + 1050+LDW Super 2000

32

Odp: Pro(c) nr 2 już w sprzedaży...

Odpowiedziałem mailem - powinien dojść. Jak nie doszedł - daj znać, odpowiem wiadomością.

Sikor umarł...

33

Odp: Pro(c) nr 2 już w sprzedaży...

Nie doszlo, folder spam tez. Niezawiera

Zaczęło się od Atari 65XE+LDW2000, potem Atari 1040STE, Amiga 1200, Atari Portofolio, morze blaszaków, GBA,PS1, 2, 3....

a teraz:Atari STez Ultrasatanem,  Atari 65XE+Ultimate1 + SIDE2+ SIO2SD + 1050+LDW Super 2000

34

Odp: Pro(c) nr 2 już w sprzedaży...

@Jarkeczek: widocznie masz zły adres e-mail w profilu. Wysyłam prywatną wiadomość.

Sikor umarł...

35

Odp: Pro(c) nr 2 już w sprzedaży...

Sikor, moja prywatna wiadomość doszła?

Ridiculous Reality, Assembloids XE, Deathchase XE, Total Eclipse, Hobgoblin 2 (w produkcji)

36

Odp: Pro(c) nr 2 już w sprzedaży...

Hej!
Odpowiedziałem mailem, ale skoro nie doszedł - poszła PW teraz.

Sikor umarł...

37

Odp: Pro(c) nr 2 już w sprzedaży...

Właśnie odebrałem kilka chwil temu od listonosza - osoby z Wawy proszę o kontakt PW, osoby z wysyłka o potwierdzenie adresu tą samą drogą, osoby odbierające na Wapniaku o stosowną informację :)

Sikor umarł...

38

Odp: Pro(c) nr 2 już w sprzedaży...

W tej chwili sie urlopuje. Odezwe sie po powrocie.

39

Odp: Pro(c) nr 2 już w sprzedaży...

@mazi, spox, z osobami z Wawy spotkam się przy okazji - nie spieszy się aż tak bardzo.

Sikor umarł...

40

Odp: Pro(c) nr 2 już w sprzedaży...

@Rastan, @Jarkeczek: wyjdzie ode mnie w piątek poleconym. Teraz kilka spraw pilnych mi wpadło...

Sikor umarł...

41

Odp: Pro(c) nr 2 już w sprzedaży...

Ok :D

Zaczęło się od Atari 65XE+LDW2000, potem Atari 1040STE, Amiga 1200, Atari Portofolio, morze blaszaków, GBA,PS1, 2, 3....

a teraz:Atari STez Ultrasatanem,  Atari 65XE+Ultimate1 + SIDE2+ SIO2SD + 1050+LDW Super 2000

42

Odp: Pro(c) nr 2 już w sprzedaży...

Nie ma problemu. :)

"Pamiętaj, że być dobrym obywatelem to znaczy nie mieć kłopotów, a nie będziesz ich miał jeżeli nie będziesz kłopotem dla innych."

43

Odp: Pro(c) nr 2 już w sprzedaży...

@Jarkeczek @Rastan: oczekujcie oczekiwanego. Szczegóły w PW...

Sikor umarł...

44

Odp: Pro(c) nr 2 już w sprzedaży...

Witam
Dziękuję za pismo, dzisiaj dotarło. Przede mną lektura, ale niech temperatura trochę spadnie.

Zaczęło się od Atari 65XE+LDW2000, potem Atari 1040STE, Amiga 1200, Atari Portofolio, morze blaszaków, GBA,PS1, 2, 3....

a teraz:Atari STez Ultrasatanem,  Atari 65XE+Ultimate1 + SIDE2+ SIO2SD + 1050+LDW Super 2000

45

Odp: Pro(c) nr 2 już w sprzedaży...

O.K. Thx za info i miłej lektury. Ja już po (lekturze) ;)

Sikor umarł...

46

Odp: Pro(c) nr 2 już w sprzedaży...

I co, ciekawa gazetka?

Sikor, trzeba by jakiegos sztaba zroganizowac, tez bym poczytal =)

47

Odp: Pro(c) nr 2 już w sprzedaży...

dawaj termin :P

Sikor umarł...

48

Odp: Pro(c) nr 2 już w sprzedaży...

Nie odpowiedziales na pytanie :P

49

Odp: Pro(c) nr 2 już w sprzedaży...

Tak, choć nr 1 był lepszy. Do sztaba się dostosuję - dawaj termin :P

Sikor umarł...

50

Odp: Pro(c) nr 2 już w sprzedaży...

Piatek po robocie, powiedzmy 18 albo 18:30 w Ramie :P