51

Odp: Czy ktoś ma jakiś kontakt do PITERA

btw... widziałem w ciągu tygodnia ze trzy razy wóz Pitera w przelocie przez moje osiedle, więc wszystko wskazuje że kierowca batmobila jest w 3-mieście, niestety wybaczcie, ale nie będe go taranował moim krążownikiem szos by go zatrzymać :)

gep/lamers^dial

52

Odp: Czy ktoś ma jakiś kontakt do PITERA

No jasna sprawa ale fakty są takie że do tej p[ory sprawy nie załatwił , choć po raz kolejny obliguje że to zrobi . Warto spojrzeć na datę .

ATARI 800XL/65XE/800XE/520STm/Mega2/520STe/FALCON 030 14MB RAM Roland MT32 i wiele innych zabawek :)

53

Odp: Czy ktoś ma jakiś kontakt do PITERA

Adam, załatwiłem, przelew do Ciebie poszedł, a takl na serio to nie wiem czy klawiatura wysłana została i nie dotarła, terz już za późno .. nie chodzi mi o to że Ty dostałeś, ale raczej nie pisałbym że wysłałem i nie wysłałem ... jak przelew dotrze daj znać na prv, dzieki

Falcon CT60, CTPCI z Radeon 9250, Ethernat
260 ST, 520 ST, 1040 STFM, Mega ST4, STacy, ST Book, 520 STe, TT 030, Mega STe
Jaguar CD + Catbox, Lynx MKI i MKII
65XE ultimate, stereo, 800 XL + 1010 +1050

54

Odp: Czy ktoś ma jakiś kontakt do PITERA

Powiem tak cieszę się że sprawa dobiegła do końca choć minęły dwa lata , co do klawiatury nie należę do ludzi którzy posunęli by się do czegoś takiego gdyby dotarła to napisałbym o tym ale tak się nie stało stąd moja batalia . Dziś sprawę uznaję za zamkniętą a na przyszłość sugeruje jedynie bardziej pilnować spraw szczególnie finansowych a takie sytuacje nie będą miały miejsca .

Przelew wpłynął.

Pozdrawiam.

ATARI 800XL/65XE/800XE/520STm/Mega2/520STe/FALCON 030 14MB RAM Roland MT32 i wiele innych zabawek :)