26

Odp: [S/Z] 600XL w pudełku

laborant napisał/a:

Zdjęcia dam w poniedziałek

Oferta nadal aktualna?

poszukuje kwarcu 14.187576 MHz (CO70034)

27

Odp: [S/Z] 600XL w pudełku

sq7bti napisał/a:

bij.


oki, więc daję 250

30 lat temu moje poglądy nazywane były normalnymi, 20 lat temu konserwatywnymi, 10 lat temu skrajnie konserwatywnymi, dzisiaj jestem nazywany faszystą. Ja nie zmieniłem poglądów, tylko idioci zmienili wartości!

28

Odp: [S/Z] 600XL w pudełku

sq7bti napisał/a:
laborant napisał/a:

Zdjęcia dam w poniedziałek

Oferta nadal aktualna?

W sumie tak, ale wydawało mi się, że nie jesteś zainteresowany, wiec nie robiłem już zdjęć. Ale ok, zrobię - tyle, że będą jutro rano dopiero.

29

Odp: [S/Z] 600XL w pudełku

laborant napisał/a:

będą jutro rano

Poczekam.

poszukuje kwarcu 14.187576 MHz (CO70034)

30

Odp: [S/Z] 600XL w pudełku

Ok, są zdjęcia. Stacja bez problemu czyta i zapisuje - sprawdziłem wieczorem. Ogólnie stan wizualny - dobry+, kilka nieznacznych rys na obudowie, poza tym czysta i gotowa do pracy.  Mechanizm pracuje cicho. Zasilacz bez przeróbek, wtyczki oryginalne, nieotwierany, izolacja na kablach nieuszkodzona.

Post's attachments

ca2001-1.jpg 97.22 kb, nikt jeszcze nie pobierał tego pliku. 

ca2001-2.jpg 100.98 kb, nikt jeszcze nie pobierał tego pliku. 

ca2001-3.jpg 104.17 kb, nikt jeszcze nie pobierał tego pliku. 

ca2001-4.jpg 94.56 kb, nikt jeszcze nie pobierał tego pliku. 

ca2001-5.jpg 113.95 kb, nikt jeszcze nie pobierał tego pliku. 

Tylko zalogowani mogą pobierać załączniki.

31

Odp: [S/Z] 600XL w pudełku

no ładna, a ile za nią cenisz?

32

Odp: [S/Z] 600XL w pudełku

Stacja przygotowana na ewentualny barter.

33

Odp: [S/Z] 600XL w pudełku

sq7bti - daj znac na pm co z 1050....

"wszystko się kiedyś kończy......."

34

Odp: [S/Z] 600XL w pudełku

sq7bti napisał/a:

bij.

halooooo....
to jest ta licytuacja za 600XL czy jej nie ma?

30 lat temu moje poglądy nazywane były normalnymi, 20 lat temu konserwatywnymi, 10 lat temu skrajnie konserwatywnymi, dzisiaj jestem nazywany faszystą. Ja nie zmieniłem poglądów, tylko idioci zmienili wartości!

35

Odp: [S/Z] 600XL w pudełku

jedynymentos napisał/a:

halooooo....

Sprawa jest nadal otwarta. Bez pośpiechu. Dawno, dawno temu miałem taką stację z turbo TOMS. Byś może pojawi się oferta.

@laborant: możesz coś więcej napisać o tym Tygrys turbo? Ta przeróbka to tylko wymiana EPROM'u?

@jedynymentos: nie ma pośpiechu także z powodu wysyłki: do grudnia kosztowała by dużo więcej. W grudniu przywiózłbym 600XL do Polski i koszt byłby niższy - jesteś zainteresowany zaczekać?

poszukuje kwarcu 14.187576 MHz (CO70034)

36

Odp: [S/Z] 600XL w pudełku

Trochę trzeba porzeźbić lutownicą, ale wystarczy podstawowy poziom umiejętności i dwa TTLe.

Tu opis:

http://atarionline.pl/v01/index.php?sub … =wynalazki

i zdjecia wykonania "na pająka":

http://www.atari.org.pl/forum/viewtopic.php?id=9000

37

Odp: [S/Z] 600XL w pudełku

laborant napisał/a:

Tu opis: (...)

Jak współpracuje ze SpartaDOS X?

s.

poszukuje kwarcu 14.187576 MHz (CO70034)

38

Odp: [S/Z] 600XL w pudełku

sq7bti napisał/a:
jedynymentos napisał/a:

halooooo....

Sprawa jest nadal otwarta. Bez pośpiechu. Dawno, dawno temu miałem taką stację z turbo TOMS. Byś może pojawi się oferta.

@laborant: możesz coś więcej napisać o tym Tygrys turbo? Ta przeróbka to tylko wymiana EPROM'u?

@jedynymentos: nie ma pośpiechu także z powodu wysyłki: do grudnia kosztowała by dużo więcej. W grudniu przywiózłbym 600XL do Polski i koszt byłby niższy - jesteś zainteresowany zaczekać?

spoko, mogę poczekać, mogę też zaliczkować jak cuś, gdybyś miał gdzieś tam przypadkiem rozszerzenie pamięci to też jestem interested

Ostatnio edytowany przez jedynymentos (2014-08-21 22:30:02)

30 lat temu moje poglądy nazywane były normalnymi, 20 lat temu konserwatywnymi, 10 lat temu skrajnie konserwatywnymi, dzisiaj jestem nazywany faszystą. Ja nie zmieniłem poglądów, tylko idioci zmienili wartości!

39

Odp: [S/Z] 600XL w pudełku

no i dupa z 600 :(

http://atari.pl/hsc/ad.php?i=1.

40

Odp: [S/Z] 600XL w pudełku

Zgadza się, wygląda na to że nikt z nas go nie dostanie. Tylko po co robić ofertę za 180zł lub zamiana na sprawną CA, skoro potem nie można się dogadać?

41

Odp: [S/Z] 600XL w pudełku

laborant napisał/a:

Zgadza się, wygląda na to że nikt z nas go nie dostanie. Tylko po co robić ofertę za 180zł lub zamiana na sprawną CA, skoro potem nie można się dogadać?

W opisie do którego linka podałeś autor wspomina o problemach ze SpartaDOS X. Dlatego zapytałem. Możesz coś na ten temat napisać? Właśnie ze SDX chciałbym jej używać. A może ktoś inny używa Tygrys turbo z SDX?

@laborant: Jak do tej pory biorę pod uwagę dwie oferty: jedynymentos i Twoją (laborant).

poszukuje kwarcu 14.187576 MHz (CO70034)

42

Odp: [S/Z] 600XL w pudełku

jak co ja laboranta przebiję ;-)

30 lat temu moje poglądy nazywane były normalnymi, 20 lat temu konserwatywnymi, 10 lat temu skrajnie konserwatywnymi, dzisiaj jestem nazywany faszystą. Ja nie zmieniłem poglądów, tylko idioci zmienili wartości!

43

Odp: [S/Z] 600XL w pudełku

sq7bti napisał/a:

@laborant: Jak do tej pory biorę pod uwagę dwie oferty: jedynymentos i Twoją (laborant).

Jedno tylko dla mnie jest niejasne. Wyszedłeś z propozycją sprzedaży za konkretną kwotę, lub zamiany na konkretny fant.
Pojawili się kontrahenci z oczekiwanymi propozycjami i wtedy zmieniłeś zasady sprzedaży/barteru na jakąś licytację. Nie jestem pewien, czy dobrze rozumiem, ale tak chyba jest.

Jeżeli tak to w takim razie unieważniłeś swoją ofertę wyjściową. Jeżeli to jest licytacja, to kiedy się kończy? Przecież chyba nie w grudniu - powoli robi się z tego jakaś bzdura. Mam wątpliwości, czy warto się tym tematem zajmować, bo zasady są niejasne i zmieniają się niespodzianie.

Także albo kończymy temat zgodnie z otwarciem wątku: XXL bierze za kasę jako pierwszy, albo ja za CA, albo proponuję otworzyć nowy wątek "licytacja 600XL w boxie".

Co do sparty, to nie wiem, w Tomsie sparta wylaczala w czasie ladowania dosa turbo, a ja uzywam qmega i mydosa, wiec sytuacja jest troche inna.

44

Odp: [S/Z] 600XL w pudełku

Przez użycie słowa lub pozostawiłem sobie prawo wyboru kontrahenta. Jasno określiłem swoje potrzeby, celowo nie podając daty zakończenia tej oferty bo nie zależy mi na czasie - to nie miała być aukcja "Kup teraz!".

poszukuje kwarcu 14.187576 MHz (CO70034)

45

Odp: [S/Z] 600XL w pudełku

A mi się kiedyś dostało, że kiepski ze mnie sprzedający.... a tu 40 wpisów w temat i 600xl nadal aktualne. Aż to się nudne zrobiło. Proponuję zrobić coś w stylu "kup teraz" lub "licytacja" i żeby było to zobowiązujące.

Ostatnio edytowany przez ravenax28 (2014-08-23 13:36:00)

46

Odp: [S/Z] 600XL w pudełku

Na ebayu jest jedna, z Holandii.
http://www.ebay.com/itm/ATARI-600XL-600 … 5d4f48aad4

Tak nawiasem mowiac, 600XL chyba nigdy nie przychodzily w komplecie z zasilaczem o ktory pytal wczesniej kolega. Jeszcze nigdy nie widzialem takiego zestawu.

47

Odp: [S/Z] 600XL w pudełku

Nie w Europie... Wszystkie które widziałem do tej pory były na 110.

The problem is not the problem; the problem is your attitude about the problem

48

Odp: [S/Z] 600XL w pudełku

Po namyśle zdecydowałem na sprzedaż zamiast zamiany na już dla mnie trzecią stację w kolekcji

PM wysłany.

poszukuje kwarcu 14.187576 MHz (CO70034)

49

Odp: [S/Z] 600XL w pudełku

Wątek do zamknięcia.

poszukuje kwarcu 14.187576 MHz (CO70034)