1

Temat: Astma 2.4 Poprawki i inne uwagi!

Hej!  Chcialbym zrobic troche porzadku w swoim katalogu Asmy tudzież w przyszlym katalogu naszego rodzimego archiwum
(jeżeli takowe powstanie) Niestety sam sobie z tym nie poradzę (oddalem swoje dyski, brak stacji itp...) więc będę potrzebował waszej pomocy.
Mam kilka uwag i poprawek co do kilku Sap'ow:

Alamakota
Andal
Awari
Bodek
Buum
Colka
Draka
Dynas
Falex
Genia
Klita
Live
Cziszi
Czary
Dred
Get
Graba
Ground
Loszcz
Maxi_2
Mc_ss
Mener
Mepss
Milos
Minii
Mixer
Numin (nie Mumin)
Orygo
Pepa
Piona
Pios9
Pozyn
Princ
Proko
Smuty
STdem
Traig
Uran
Zanos
...we wszystkich tych syfach jest data 1995, co jest bzdurą. Te kawalki sa z przedziału lat 92-94 (poczatki zabawy z msx na atari) i moze poczatek 95r.(ze 2 szt.)
W 95r. cmc poszedł w odstawkę i wiecej swiatła dziennego nie zobaczył. Hmmm mozeby tez zrobic podkatalog cmc - przeciez tego nie da sie sluchac...i oczywiscie we wszystkich tych pacykach zmienic date na 92-94.

Jadziem dalej.

Overmind_3 - (2 kanały podczas wczytywania)..  To jest Kawalek Mikera, a nie moj. Pomylka mogla wyniknac z bledu w endscrollu Overminda. Miker jesli to czytasz to prosze o potwierdzenie tego faktu.

Trep - w tym mpt'ku jest chyba z 7 abo 8 kawalkow a w sapie song is only 1 why ??

Typewritter - czemu nie w stereo ??    podeslijcie mi tego mpt'ka a powiem jak rozstrawic kanaly.

No i na sam koniec wyzwanie dla koderow i grzebaczy w playerach. Niech ktos sprobuje zrobic sapa z kawalka z Numena - moge podeslac MPF'a
w wyniku bledu (no moze nie do konca bledu) w MPT jak iw playerze (co pociagnelo za soba i sapa) song po 128 pozycji zapetla sie do poczatku. Moze da sie z tym cos zrobic ?? Fox poprawil MPT ale czy bedzie mu sie chcialo grzebac i w playerach Sapa ??

aha ! jeszcze jedno.  Porażka 3 nazywa się  !  Porazka 3 KamiBa  !. i powstala 03.VIII.2002 2godz przed deadlinem. czemu taka nazwa pytajcie Samuraja!

Dzieki i liczę na waszą pomoc ...

Im dłużej czekamy, tym wzorek jest większy" (c) by Sikor

2

Odp: Astma 2.4 Poprawki i inne uwagi!

Z msx z numena juz nie aktualne - Fox jest szybszy niz Promien rentgena ! i zrobil sapa... aszzz sie zasapal;)  Thanx Foxik pozdroofka!

Im dłużej czekamy, tym wzorek jest większy" (c) by Sikor

3

Odp: Astma 2.4 Poprawki i inne uwagi!

X-Ray co do syfnego roku 95 które się czepiasz to data jest wzięta z kolekcji muzycznej z której je rippowałem .... a która ukazała się właśnie w 1995 roku !!!!! co widać na poniższym screenie

http://212.160.97.94/~pigula/xray.jpg


Ps. Niestety - ale format CMC to nie TMC - gdzie można prawdziwy rok produkcji podać w nagłówku pliku ....

Ps2. MPT i stereo to sapka mozna zmodyfikować pod Norton Commanderem w Dosie (wpisując komende STEREO) ale nie wiem czy odniesie to jakiś skutek bo chyba i tak będzie to odgrywane 4 kanały na Lewy i 4 kanały na Prawy ....

coż panie Fox może tak kolejny update sap makera z możliwością wyboru na którym kanale ma być odgrywany track z mpt czy z cmc (bo ukazała się przecież wersja CMC STEREO oraz wersja CMC + Sample !!)

TYLKO NIE ODPISUJ MI ZNOWU NAPISZ SOBIE SAM  :twisted:

Ci, którzy przemawiają w imieniu Boga powinni pokazać listy uwierzytelniające. J. Tuwim

4

Odp: Astma 2.4 Poprawki i inne uwagi!

fuckt. kolekcja byla zrobiona bez mojej wiedzy nad czym ubolewam wielce. Tu gromy dla Macioosia !!  Wrepa czy Wertepa, nigdy nie pamietam. A stereo ??  ja tego nie zrobie bo jestem w tym lamerem a jakos Barymg_8 jest zrobiony na stereo...
Pozdrawiam!

ps. te kawalki z cmc nigdy by nie ujzaly swiatla dziennego. gdyby nie paskudztwo, ktore zrobil Macioos.

Im dłużej czekamy, tym wzorek jest większy" (c) by Sikor

5

Odp: Astma 2.4 Poprawki i inne uwagi!

Macioos rozpowszechnil o wiele wiecej Twoich muzaxow niz myslisz :P W czym w cale nie ubolewamy bo wszystkie si emilo sluchalo (/slucha nadal) :P

6

Odp: Astma 2.4 Poprawki i inne uwagi!

fuckt. kolekcja byla zrobiona bez mojej wiedzy nad czym ubolewam wielce. Tu gromy dla Macioosia !!  Wrepa czy Wertepa, nigdy nie pamietam. A stereo ??  ja tego nie zrobie bo jestem w tym lamerem a jakos Barymg_8 jest zrobiony na stereo...

Bo sapki z muzą różnią się tylko i wyłącznie tą małą wstawką wewnątrz pliku - cóż zaraz poprawie sapka i zobacze czy podczas odsłuchu jest jakaś różnica ....

A co do kolekcji to ja się cieszę, że się pokazała - bo takto nikt nie ujrzał by nigdy owych prac .. a niektóre są naprawdę fajne, poza tym przynajmniej widać jak wyrabiałeś sobie powoli styl ... szkoda że TMC ukazało się tak późno .... już sobie wyobrażam Twoje muzole na 8 kanałów może jeszcze się skusisz na skomponowanie czegoś właśnie pod tym progiem - tym bardziej że cała instrukcja jest w niego wbudowana

Greetzz

Ci, którzy przemawiają w imieniu Boga powinni pokazać listy uwierzytelniające. J. Tuwim

7

Odp: Astma 2.4 Poprawki i inne uwagi!

Nie wiem czym to jest spowodowane, ale utwor epiego pod sap playerem gra strasznie chu**wo ! Czyzby SAP mial problemy z TMC 2xVBL ? Czy ktos rowniez ma takie odczucie ? Jesli tak to trzeba napisac do SoTe.

Czy możecie wyjaśnić, Stirlitz, dlaczego wasz służbowy adres stirlitz@rsha.gov.de ma aliasa justas@gru.su?
Nie czytam PM. Proszę używać e-mail.

8

Odp: Astma 2.4 Poprawki i inne uwagi!

coż panie Fox może tak kolejny update sap makera z możliwością wyboru na którym kanale ma być odgrywany track z mpt czy z cmc (bo ukazała się przecież wersja CMC STEREO oraz wersja CMC + Sample !!)

TYLKO NIE ODPISUJ MI ZNOWU NAPISZ SOBIE SAM  :twisted:

:D
Da się zrobić. Tak w ogóle, czy was krew nie zalewa, jak macie używać SAP Makera? Bo mnie tak. I nigdy nie wiem, co mam wpisywać.
Mogę (ale nie obiecuję) go napisać w Javie, z interfejsem okienkowym. Wady będą takie:
- trzeba się zaopatrzyć w JRE (kilka MB)
- będzie się uruchamiać ok. 5 sekund
a zalety takie:
- będzie chodzić nie tylko na Windowsach, ale też na Linuxie, Sunie, Macintoshu i wszystkim co duże (na Falcona/TT czy Amigę jest nowa Java?)
- będzie malutko zajmował
Ostatecznie mogę napisać w Visualu i wtedy będzie tylko pod Windowsy, ale bardzo bym nie chciał.

https://www.youtube.com/watch?v=jofNR_WkoCE

9

Odp: Astma 2.4 Poprawki i inne uwagi!

... i zeby dzialal pod ikspe bo Sap`em All nie chce skubane :/

Czy możecie wyjaśnić, Stirlitz, dlaczego wasz służbowy adres stirlitz@rsha.gov.de ma aliasa justas@gru.su?
Nie czytam PM. Proszę używać e-mail.

10

Odp: Astma 2.4 Poprawki i inne uwagi!

... i zeby dzialal pod ikspe bo Sap`em All nie chce skubane :/

W Javie na 100%.

https://www.youtube.com/watch?v=jofNR_WkoCE

11

Odp: Astma 2.4 Poprawki i inne uwagi!

... i zeby dzialal pod ikspe bo Sap`em All nie chce skubane :/

tak ale Sap'em All ma trochę ograniczeń i kilka bug'ów
- ja tam kocham sap makera ..... (tagi i tak wpisuje pozniej po utworzeniu sap'a ...)

Ci, którzy przemawiają w imieniu Boga powinni pokazać listy uwierzytelniające. J. Tuwim

12

Odp: Astma 2.4 Poprawki i inne uwagi!

Nie wiem czym to jest spowodowane, ale utwor epiego pod sap playerem gra strasznie chu**wo ! Czyzby SAP mial problemy z TMC 2xVBL ? Czy ktos rowniez ma takie odczucie ? Jesli tak to trzeba napisac do SoTe.

Ja Dely zauważyłem że sap player 1.54 dziwnie zachowuje się także pod win2000 dlatego chcac nie chcac przesiadlem sie na plugina pod winamp'a

Ci, którzy przemawiają w imieniu Boga powinni pokazać listy uwierzytelniające. J. Tuwim