Temat: PSX obrazy płyt

Ostatnio za grosze nabyłem przerobione PSone. Mam następujące pytanie: co nagrywać, żeby zadziałało. Czy jest gdzieś jakieś  źródło obrazów płyt, które na 100% zadziałają? Chodzi o marnotrawienie płyt CD :), bo dopiero po wypaleniu i włożeniu do konsoli okazuje się, czy działa, czy nie.

2

Odp: PSX obrazy płyt

Próbowałeś nagrać na CD-RW? Przerobiony PSOne powinien je czytać.

3

Odp: PSX obrazy płyt

Gdzieś wyczytałem, że CDRW nie zadziałają, ale sprawdzę i dam znać. Różne chyba były te przeróbki.

4

Odp: PSX obrazy płyt

Od razu ostrzegam, żeby nie podawać linków do warezów. Przypominam, że gry na PS1 są aktualnie w sprzedaży, żadne uwagi o tzw. "abandoware" nie będą uwzględniane.

Czy możecie wyjaśnić, Stirlitz, dlaczego wasz służbowy adres stirlitz@rsha.gov.de ma aliasa justas@gru.su?
Nie czytam PM. Proszę używać e-mail.

5

Odp: PSX obrazy płyt

Faktycznie, piractwo jest be. Muszę wydłubać tego brzydkiego chipa :)

6

Odp: PSX obrazy płyt

1. ważne nie tyle jakie obrazy, ale jakim softem nagrywasz: ImgBurn - must have
2. raczej firmowe płytki niż jakieś wynalazki z piekła rodem, nagrywane max x4
3. [......]
4. cdrw - raz działają a raz niekoniecznie, wszystko zależy od wersji chipa w konsoli, no i samych płytek - ten sam problem co z PS2,Wii itp - jak "wyczujesz" typ płytek to tych sie trzymaj
5.jesli zdecydujesz sie na Verbatimy to bezwględnie przed zakupem sprawdź producenta. Trafisz na Indie kupuj, Tajwan loteria jęsli chodzi o PSX, Chiny Ludowe zaś omijaj szerokim łukiem - niestety tych ostatnich 80% obecnie w Polsce - te z Indii juz tylko magazynowe bo cała produkcja trafiła jakiś czas temu na ryżowe pola.

MM [dely]: proszę ponownie o nie wklejanie linków do stron z pirackim oprogramowaniem. Po raz ostatni.

gep/lamers^dial

7

Odp: PSX obrazy płyt

Na 3 próby jedna udana. Używam oczywiście ImgBurn, bo daje rade z niskimi prędkościami. Zakupiłem CDs z napisem Omega :) może dlatego skuteczność 1:3- jedna na 3 płytki chińczykom się udała....

8

Odp: PSX obrazy płyt

kiero: mea culpa, chciałem po cwaniacku dać linka z katalogiem do homebrew na tamtej stronie ale "myszka misiem omckła" :/

omega:  to dzieło "polskiego" Platinetu, taki sam syf jak Extreme, Shivaki, Esperanza i inne tego typu marki-słupy

gep/lamers^dial

9

Odp: PSX obrazy płyt

Kiedys przerabialem PSke i o ile dobrze pamietam to bylo napisane jak byk ze to podziala ale nie na dlugo bo mod polegal na tym ze przeciazal laser i predzej czy pozniej laser sie sral i przestawal czytac plyty. Niech mnie ktos poprawi jak sie myle.

10

Odp: PSX obrazy płyt

Esperanza! To byly czasy!

11

Odp: PSX obrazy płyt

Esperanza i Dysan. Najgorszy badziew na którym czasami po dwóch tygodniach nie dało się nic odczytać.