Temat: Mały, lecz czasem w...cy problem.

Mam czasem problemy z AA. Jeżeli chcę sobie obejrzeć post jako gość to forum kazę mi się zalogować. Po zalogowaniu dostaje komunikat "Wybrany przez ciebie post nie istnieje". (???) Po ponownym wybraniu postu jest ok. Co to ???

2

Odp: Mały, lecz czasem w...cy problem.

jak to co ...to jest Matrix ...

All I hear is the sound of me falling on the ground

3

Odp: Mały, lecz czasem w...cy problem.

Hm, niestety forum nie pisalem ja, tylko phpBB group, mysle wiec, ze takie posty powinno sie kierowac do nich :)

Czy możecie wyjaśnić, Stirlitz, dlaczego wasz służbowy adres stirlitz@rsha.gov.de ma aliasa justas@gru.su?
Nie czytam PM. Proszę używać e-mail.

4

Odp: Mały, lecz czasem w...cy problem.

Ja również to zauważyłem, ale jakoś zbytnio się tym nieprzejąłem :D

5

Odp: Mały, lecz czasem w...cy problem.

Wtrące tylko swoje 3 grosze... faktycznie też zaobserwowałem taki problem... głównie jak się dostaję na AA z pod IE zainstalowanym na NT40... z pod W2k nie przypominam sobie takiego objawu...

pzdro!

Zajec/sword ;)

6

Odp: Mały, lecz czasem w...cy problem.

Problem jest zwiazany z blednym przekierowywaniem na  tematy na tych forum, ktore sa skonfigurowane jako niedostepne dla niezalogowanych uzytkownikow. Przyklad to forum "Miejsca w sieci" i temat "Kto wiedzial o tej stronie?" - http://atariarea.histeria.pl/forum/viewtopic.php?t=1617
Rozwiazaniem moze byc udostepnienie wszystkich forum dla niezalogowanych (dla przegladania), mozliwe tez ze pomoze zainstalowanie wersji 2.0.7 (jedna ze zmian jest "Force specialcharing of redirect variable in login" - to moze byc wlasnie to, choc przyznam, ze nie sprawdzalem).