Temat: Pechowe intro z Forever5

Witam!

Pod moim tradycyjnym adresem http://www.student.ii.uni.wroc.pl/~pawlas/forever5.zip znajduje sie moje cokolwiek pechowe interko z Forevera. Na dysku z pracami ze strony oficjalnej interko jest uszkodzone.
Z pechowoscia pracy wiaze sie nastepujaca historia: :)
   Interko powedrowalo do XI razem z pracami Grayscale. Przed samym kompo sprawdzilem na compo-machine, czy aby sie odpala. Niestety slowacki DOS XI raczej go nie trawil, wiec dogralismy razem z Lewisem i Wilsonem do dyskietki z polskimi pracami DOSa II+/D oraz prace Delyego i Andrzeja. Gdy odpalalismy compo-machine z tego DOSa interko szlo. Przy samych kompotach okazalo sie, ze nie dziala w tej atarce stereo totez zostala ona podmieniona na atarki BeWu, a jak sie pozniej bolesnie przekonalem BeWusiowe rozszeczenie nie chcialo z moja produkcja w ogole wspolpracowac :cry:

Ogolnie intro wymaga czterech bankow pamieci i wykorzystuje banki 130XE. Odpala sie na wszystkich konfiguracjach pamieciowych Atari800Win 4.0, a na moim Pasiowym atari (co jest bardzo zagadkowe) raz dziala, raz nie. Przypuszczam, ze moze miec to zwiazek ze smieciami w pamieci. Moze u BeWu bylo tak samo, a na zlocie trafialismy tylko na te zle momenty?

Jakikolwiek byl powod tylko ja go wygenerowalem wprowadzajac w kod blad. Porazke przyjalem z pokora i mocnym postanowieniem poprawy  ;)

PS. Zreszta nawet jak by sie uruchomilo to moje wypociny nie umywaja sie do mistrzostwa ERU i X-RAYA : MEGA MASA FRASUNEK CHLOPAKI

---------------------------------------

Jeszcze jedno. Kalkulacja trwa 40 sekund, ale z efektem zmiescilem sie tak na styk, ze starczylo mi miejsca tylko na napis "40s" (Uzytkownikom emulatorow pomoze F7  ;) )

2

Odp: Pechowe intro z Forever5

r0l0

Czy możecie wyjaśnić, Stirlitz, dlaczego wasz służbowy adres stirlitz@rsha.gov.de ma aliasa justas@gru.su?
Nie czytam PM. Proszę używać e-mail.

3

Odp: Pechowe intro z Forever5

No... pomysl na interko niezly :) No i rozdzialka wysoka :)
Co do bankow, to sprawdzilem, ze bezpieczne sa (jak dotad zawsze przynajmniej byly) takie:
  $83 $87 $8b $8f
  $c3 $c7 $cb $cf
czyli od $3A1 w PLO.XEX (tam sa bez BASICa) - moze sie komus przydac w przyszlosci :)

poza tym, dopiero wlasnie obejrzalem stafik, i basix mnie zabilo :)
No i Anj trzyma poziom i styl - szkoda, ze CIN to taki syfny program :( jakis lamer pisal :)

No i dzieki za slowa uznania... szkoda ze mnie nie moglo byc :(

: 404. Stopka not found

4

Odp: Pechowe intro z Forever5

róló interko....tak 3mać!

gep/lamers^dial