1

Temat: Port Expansion i co dalej ?

Nawiązując do tematu kontrolera i dysku HDD w Atari .Jak wiadomo komputery typu A130XE i A800XE posiadają port expansion który miał służyć miedzy innymi do przypinania np twardego dysku .Nigdzie nie spotkałem sie z jakimkolwiek opracowaniem na temat użycia tego portu do takiego właśnie celu.
Czy ktoś z Was słyszał o jakimś projekcie ,może jakis schemat gdzieś się ukazał ???? Proszę o odzew w tej sprawie


Pozdrawiam

2

Odp: Port Expansion i co dalej ?

... jakto nigdzie? A IDE interface by Jacek żuk & KMK? Ma to przynajmniej kilka osób na scenie (Lizard, Axe, ..... i ja). W akcji mo(sz)żna to zobaczyć na każdym party u Wska (Waxa); ... a Karin Maxi? ... przykładów można (X) wiele. Polecam LatoLudzikufff'02 edition, Opalenica, ul. Mickiewicza; kl. Taklamakan. to powinno wystarczyć.

Gritzzz&JIL4ever!!!;-)

ADRES: pin@atari.pl - konto zlikwidowane. Aktualny adres: pin(at)atari8.info

3

Odp: Port Expansion i co dalej ?

No rozwiązania tych panów nie znam ,a tak jak gdzieś wcześniej się wypowiadałem wyjad w tym roku na LL odpada.
Jakiś schemacik lub opisik na necie to by mnie zasycił


Pozdrawiam

4

Odp: Port Expansion i co dalej ?

Nie ma co -> visit Opalenica or die  :!:  :!:  :!:  :lol:  :lol:  :lol:

Czy możecie wyjaśnić, Stirlitz, dlaczego wasz służbowy adres stirlitz@rsha.gov.de ma aliasa justas@gru.su?
Nie czytam PM. Proszę używać e-mail.

5

Odp: Port Expansion i co dalej ?

Nie polecam ręcznie robić HDinterface, bo po pierwsze i tak nie będzie działał, a po drugie zajęło by to chyba miesiąc.

ADRES: pin@atari.pl - konto zlikwidowane. Aktualny adres: pin(at)atari8.info

6

Odp: Port Expansion i co dalej ?

... przepraszam, wyjątkiem może być tu PASIA STOŁÓWKA;-)

ADRES: pin@atari.pl - konto zlikwidowane. Aktualny adres: pin(at)atari8.info