Temat: pokrywa

Czy dac sie w miare tanio gdzies w PL zrobic takie pokrywy dla malych i duzych atarek?

Orientuje sie ktos gdzie w PL takowe kiedys robili ?

"wszystko się kiedyś kończy......."

2

Odp: pokrywa

Masz na myśli pokrywę na klawiaturę? Też by mi się "anty Irata protection"  przydało;) Gdybyś coś namierzył to daj znać...

Maciek
--------
Atari 65XE + Ultimate 1MB + Stereo + SIO2SD | Atari 520STE + 4MB + UltraSatan | Atari Falcon 030 + CT60e + 14MB ST + 256MB TT + 68882  + CF + Netusbee | Amiga 500 + 1MB + Gotek | Amiga 600 + 2MB Chip + 8MB Fast + CF

3

Odp: pokrywa

Przydałoby się, żeby były to sztywne pokrywy, te z grubszego plexi. Przydałyby się też pokrywy do innych sprzętów retro :).

4

Odp: pokrywa

Mkm chodzi mi o atarki z wbudowanymi klawami
....nie te osobne zewnetrze (xegs.....)

"wszystko się kiedyś kończy......."

5

Odp: pokrywa

hsimpson napisał/a:

Przydałoby się, żeby były to sztywne pokrywy, te z grubszego plexi. Przydałyby się też pokrywy do innych sprzętów retro :).

Do zrobienia. Ale musiałoby się znaleźć przynajmniej 50 chętnych.

Arguing with an engineer is a lot like wrestling in the mud with a pig, after a couple of hours you realize the pig likes it...

6

Odp: pokrywa

Przy 50 szt. jaka cena?

"wszystko się kiedyś kończy......."

7

Odp: pokrywa

Wstępnie byłbym zainteresowany. Oczywiście zależy, jaka byłaby cena końcowa.

8

Odp: pokrywa

Ja też chętnie bym zanabył 2szt (do XE i STe)

Zaczęło się od Atari 65XE+LDW2000, potem Atari 1040STE, Amiga 1200, Atari Portofolio, morze blaszaków, GBA,PS1, 2, 3....

a teraz:Atari STez Ultrasatanem,  Atari 65XE+Ultimate1 + SIDE2+ SIO2SD + 1050+LDW Super 2000

9

Odp: pokrywa

Duddie napisał/a:

Do zrobienia. Ale musiałoby się znaleźć przynajmniej 50 chętnych.

Jeśli byłyby to pokrywy tylko do Atari to byłbym chętny na 2 szt. (XE + STE). Jeśli natomiast asortyment byłby większy, to wziąłbym więcej (do innych retro-sprzętów). Oczywiście też ważna jest cena.

10

Odp: pokrywa

Ja chcę trzy pokrywy na XE.

KMK
? HEX$(6670358)

11

Odp: pokrywa

3 x XE
1 x ST(E)
1 x Falcon

I Ty zostaniesz big endianem...

12

Odp: pokrywa

I ja jedną poproszę.

Ostatnio edytowany przez voy (2014-09-26 18:16:12)

Powszechnie wiadomo, że kamień potrafi myśleć. Na tym fakcie opiera się cała elektronika.

Terry Pratchett - Równoumagicznienie

13

Odp: pokrywa

I ja!!

14

Odp: pokrywa

+1

http://atari.pl/hsc/ad.php?i=1.

15

Odp: pokrywa

+2

Czy możecie wyjaśnić, Stirlitz, dlaczego wasz służbowy adres stirlitz@rsha.gov.de ma aliasa justas@gru.su?
Nie czytam PM. Proszę używać e-mail.

16

Odp: pokrywa

Ponoć to dość proste do zrobienia.

Robota z kopytem - acz CNC w twardym drewnie - ze 300zł i gotowe.

Potem cienka plexa do gięcia /  opalarka / sprawna ręka która podgrzeje a nie spali plexy....

17

Odp: pokrywa

+6

.

18

Odp: pokrywa

-->pajero, nawet na cienkim materiale niejeden odkurzacz ducha wyzionął ;)

wszystkie trzy strony świata

19

Odp: pokrywa

Panowie, w takim razie zorientuję się co do kosztów i dam znać niebawem.

Arguing with an engineer is a lot like wrestling in the mud with a pig, after a couple of hours you realize the pig likes it...

20

Odp: pokrywa

Nie wchodząc w paradę Dudiemu zapytam się firmie z Poznania od reklamy. Gieli mi już plexe 6mm. Będzie można porównać cenę wykonania. Teoretycznie kopyto mogę zlecić w mojej firmie (wsad drewna to bym zrobił sam) - acz raczej licząc sobie słono a programiści 3D są słabi (dużo dziurek w XY to ich domena).

21

Odp: pokrywa

Kopyto z drewna to i ja bym zmajstrowal (stolarz z zawodu), problemem bylby czas i sprzet do jego wykonania, a sam bym chetnie takie cos sobie zapodal do Atarki, w grzybie klawiatura nie ma kiedy sie zakurzyc ;)

22

Odp: pokrywa

Więc tak: cena pokrywy to ok. 30 zł netto, zależy od wielkości i grubości materiału. Przynajmniej 100 sztuk nakład. Mam firmę, która może to wykonać. Dobrze byłoby, gdyby ktoś miał na wzór do innych komputerów, jeśli mamy zrobić także nie-Atari.

Arguing with an engineer is a lot like wrestling in the mud with a pig, after a couple of hours you realize the pig likes it...

23

Odp: pokrywa

A firma zrobilaby jakas wizualizacje? Czy bedzie gladka... czy beda jakies wzory/ napisy na niej ? 

Pisalbym sie na :
1 x Falcon / podobno to samo co do ste/
1 x STE
1 x XE

O 600XL/400/800/XEGS nie ma co liczyc....

"wszystko się kiedyś kończy......."

24

Odp: pokrywa

Raczej gładka, ew. można pomyśleć o logo Atari. Jeśli zbierze się przynajmniej 50 osób chętnych i dokona przedpłaty, mogę zamówić.

Arguing with an engineer is a lot like wrestling in the mud with a pig, after a couple of hours you realize the pig likes it...

Odp: pokrywa

Jestem zainteresoway:
3xXE
5xST/Falcon (do zmiany jeśli jest różnica we wzorze
3xkrótkie ST

Atari: FireBee, (Falcon030 CT60e SuperVidel SvEthlana CTPCI), TT, (520ST Pak030 Frak PuPla Panther), (520ST 4MB ST RAM 8MB TT RAM CosmosEx SC1435), (1040STFM UltraSatan SM124), (1040STE 4MB ST RAM 8MB TT RAM CosmosEx NetUSBee SM144 SC1224), 260ST, 520 ST+, (MEGA ST SM125), (65XE Rapidus U1MB VBXE SIDE2 SIO2PC), (Jaguar SkunkBoard), Lynx II, 2x Portfolio