1

Temat: Pro(c) #3 - ktoś chętny?

W nawiązaniu do wątku http://www.atari.org.pl/forum/viewtopic.php?id=12306 - robię ściepę na #3. Zasady jak poprzednio - zamawiam hurtem po wpłacie, potem dzielimy koszt wysyłki. Cena: 1,50 ojro plus koszt wysyłki zbiorczy. Dopisujemy się w wątku przez tydzień, potem zbieram kasę i zamawiam. Ludzików dopisuję w tym wątku. Aha, zamawiam wersję angielską, ale jak ktoś chce niemiecką - niech dopisze. Cena taka sama.
=============================
Sikor - 1 sztuka, angielska, Warszawa
Gzynio - 1 sztuka, angielska, Pruszków
Voy, 1 sztuka, angielska, Zawiszów
Rastan, 1 sztuka, angielska, Katowice??
Poblozp, 1 sztuka, angielska, Lublin
Jarkeczek, 1 sztuka, angielska, Janów Lubelski
Vasco, 1 sztuka, angielska, odbiór na party
x-Adam-x, 1 sztuka, angielska, Warszawa
Mazi, 1 sztuka, angielska, Warszawa
=============================
total:
angielska - 9 sztuk

Ostatnio edytowany przez Sikor (2014-11-10 06:56:55)

Sikor umarł...

2

Odp: Pro(c) #3 - ktoś chętny?

Voy - 1 egzemplarz, angielski, Zawiszów

Powszechnie wiadomo, że kamień potrafi myśleć. Na tym fakcie opiera się cała elektronika.

Terry Pratchett - Równoumagicznienie

3

Odp: Pro(c) #3 - ktoś chętny?

1 x angielski

"Pamiętaj, że być dobrym obywatelem to znaczy nie mieć kłopotów, a nie będziesz ich miał jeżeli nie będziesz kłopotem dla innych."

4

Odp: Pro(c) #3 - ktoś chętny?

Pablozp - 1 angielski, Lublin

.

5

Odp: Pro(c) #3 - ktoś chętny?

Jarkeczek - 1 angielski , Janów Lubelski (+wysyłka pocztą jak poprzednio- jeśli można)

Zaczęło się od Atari 65XE+LDW2000, potem Atari 1040STE, Amiga 1200, Atari Portofolio, morze blaszaków, GBA,PS1, 2, 3....

a teraz:Atari STez Ultrasatanem,  Atari 65XE+Ultimate1 + SIDE2+ SIO2SD + 1050+LDW Super 2000

Odp: Pro(c) #3 - ktoś chętny?

1 angielska i umówmy się, że z difolta będziesz mnie wpisywał na kolejne :)

7

Odp: Pro(c) #3 - ktoś chętny?

@Vasco: zobaczymy, o ile będę zamawiał kolejne :)

Sikor umarł...

8

Odp: Pro(c) #3 - ktoś chętny?

Jeden egzemplarz po angielsku poproszę. Warszawa.

Ostatnio edytowany przez x-Adam-x (2014-11-09 20:31:22)

Ridiculous Reality, Assembloids XE, Deathchase XE, Total Eclipse, Hobgoblin 2 (w produkcji)

9

Odp: Pro(c) #3 - ktoś chętny?

#1, wersja angliczanska.

10

Odp: Pro(c) #3 - ktoś chętny?

Dobra, zamawiam 9 sztuk. Piszę do Marcusa i jak będę wiedział cenę - proszę o wpłaty.

Sikor umarł...

11

Odp: Pro(c) #3 - ktoś chętny?

Wysyłka 10 ojro znowu, więc się zacytuję z poprzedniego postu (zmiana tylko ogólnej sumy - jeden egzemplarz mniej):

sikor napisał/a:

O.K. Lista zamknięta, mamy 10 sztuk. Markus wyśle mi we wtorek, więc osoby zamawiające są proszone o kontakt. Wysyłka wyszła 10 euro, czyli koszt na łebka to 2,50 euro. Dla osób z wysyłką - dojdzie koszt przesyłki w Polsce według cennika poczty polskiej (4,20zł plus opłata co łaska za zwykła kopertę C5) - wysyłka listem poleconym ekonomicznym.
Wpłaty po kontakcie proszę dokonać na konto PayPal lub przelewem na rachunek bankowy - podam na priv. Preferuję wpłaty w euro (przelicznik), ale jakby co - przeliczamy według kursu średniego NBP: http://www.nbp.pl/home.aspx?f=/kursy/kursya.html z dnia wpłaty. Mam nadzieję, że dużo nie dołożę (będę miał przeliczenie według PayPal pewnie).

Ogólna suma o 1,5 euro mniej, więc płacimy relatywnie więcej (mniej osób przy tej samej kwocie wysyłki): 2,61(1) euro na łebka, chyba, że ktoś się szybko dopisze. Tym razem czekam na chociaż częściowe przedpłaty - chętnie na PayPal, bo kruchio z kasią...

Sikor umarł...

12

Odp: Pro(c) #3 - ktoś chętny?

Sikor czy moge wpłacic jak ostatnio? Na Konto i no własnie ile PLN. Jak ostatnio?

Zaczęło się od Atari 65XE+LDW2000, potem Atari 1040STE, Amiga 1200, Atari Portofolio, morze blaszaków, GBA,PS1, 2, 3....

a teraz:Atari STez Ultrasatanem,  Atari 65XE+Ultimate1 + SIDE2+ SIO2SD + 1050+LDW Super 2000

13

Odp: Pro(c) #3 - ktoś chętny?

Hej! Tak, możesz - wyszło minimalnie więcej, nie sprawdzałem kursu, ale miałeś o ile pamiętam lekką nadpłatę, więc może być tyle samo. Jakby co - wal na PW.

Sikor umarł...

14

Odp: Pro(c) #3 - ktoś chętny?

Proszę o nr konta (za poprzedni płaciłem gotówką).

15

Odp: Pro(c) #3 - ktoś chętny?

Ja rowniez.

16

Odp: Pro(c) #3 - ktoś chętny?

@Vasco - zapłacisz na party
@mazi: zapłacisz przy spotkanku
A teraz konkrety. Przyszło mi... Pół przesyłki (tym razem Marcus wysłał w dwu ratach - ponoć taniej. i tu problem - co poczta zrobiła z drugą częścią? Czekam na tracking number z zaginioną...
W związku z tym podjąłem decyzję o przekazaniu przez kogoś na SV. Reszta - jak dojdzie. Przypomnijcie się chłopaki do jutra wieczorem, kto ma odebrać na party? (via mail lub PW) - jutro wracam z roboty koło 20-tej i wtedy będę się zastanawiał, przez kogo przekazać, bo ja nie jadę z przyczyn technicznych (szkolenie w robocie od piątku do niedzieli, do 14-tej).

Sikor umarł...

17

Odp: Pro(c) #3 - ktoś chętny?

Ja na party. :)

Powszechnie wiadomo, że kamień potrafi myśleć. Na tym fakcie opiera się cała elektronika.

Terry Pratchett - Równoumagicznienie

18

Odp: Pro(c) #3 - ktoś chętny?

Ja teoretycznie mógłbym odebrać swój egzemplarz na SV, ale to chyba niepotrzebna kombinacja. Spokojnie poczekam na jakieś spotkanie oko w oko w Warszawie :)

Ridiculous Reality, Assembloids XE, Deathchase XE, Total Eclipse, Hobgoblin 2 (w produkcji)

19

Odp: Pro(c) #3 - ktoś chętny?

Też tak myślę ;)

Sikor umarł...

20

Odp: Pro(c) #3 - ktoś chętny?

Thx.
Rowniez moge poczekac.

21

Odp: Pro(c) #3 - ktoś chętny?

Ja na party, bo potem może nie być okazji za szybko.

22

Odp: Pro(c) #3 - ktoś chętny?

Dobra, koś z Wawy może ode mnie odebrać 3 egzemplarze (właściwie 4) na SV? Wszyscy mają powyłączane telefony albo mam nieaktualne numery :/
===================
o.k.
Weźmie Pirx - dwa numery dla Vasca, jeden dla Rastana, jeden dla Voya.

Ostatnio edytowany przez Sikor (2014-12-02 20:17:53)

Sikor umarł...

23

Odp: Pro(c) #3 - ktoś chętny?

Poblozp, Jarkeczek: wyślę na początku tygodnia jakoś - choróbsko mnie dopadło...
A pro po - doszła reszta, więc jak się wykuruję proszę o kontakt osoby z Wawy - jakoś się może spikniemy...??

Sikor umarł...

24

Odp: Pro(c) #3 - ktoś chętny?

dzięki Sikorku, mam gazetke

.

25

Odp: Pro(c) #3 - ktoś chętny?

I do mnie też dotarła, dziękuję!

Zaczęło się od Atari 65XE+LDW2000, potem Atari 1040STE, Amiga 1200, Atari Portofolio, morze blaszaków, GBA,PS1, 2, 3....

a teraz:Atari STez Ultrasatanem,  Atari 65XE+Ultimate1 + SIDE2+ SIO2SD + 1050+LDW Super 2000