226

Odp: Regulamin QuaST Party 2k4

po raz kolejny utwierdzam się w przekonaniu, że Polacy są mistrzami świata w udowadnianiu innym, że nie mają racji. Bez względu na to o co chodzi jesteśmy w stanie udowodnić każdą tezę. Po krótkiej chiwli na oddech możemy również udowodnić tezę zupełnie dowolną.

Słuchajcie ... w ciągu ostatnich dwóch lat to był taki kur-tegono-wa zajebiście wielki wysyp prac ... że na prawdę Bogu dziękować, że ktokolwiek chce zrobić coś na PC i przekonwercić na atarkę.

Śmiać mi się z tego chce ... i dlatego wiem dlaczego nie głosuję nigdy na compotach (poza tym, że nie jestem w stanie) ...

No to co panowie ... następne 8 stron dyskusji ... bo się rozgrzałem.

Widzieliście co było na forverze na msx compo na spectruma ? Normalnie cover zajął drugie miejsce ... i co ? ... i myślę, że chyba nikt megusa nie spalił za to ... bo ma na swoim koncie kilka fajnych kawałków ...

All I hear is the sound of me falling on the ground

227

Odp: Regulamin QuaST Party 2k4

a wracając do tematu reg Ornety czemu nie ma 1k intro compo ??   kto jest za ?

Im dłużej czekamy, tym wzorek jest większy" (c) by Sikor

228

Odp: Regulamin QuaST Party 2k4

1k? Jak dalem ciala na foreverze, to chcialbym sie zrehabilitowac. Jestem za!

229

Odp: Regulamin QuaST Party 2k4

Moze faktycznie 1K ma sens? Bo faktycznie mozna duzo wiecej zawrzec niz w 256.

A co do regulaminu, to niech sie ktos w koncu zabierze za to, bo bedziecie mieli 1 demo mniej!

A moze uznac wole ludu (jakos nikt o tym nie pisze) i uznac wyniki z ankiety?  :rolleyes:

230

Odp: Regulamin QuaST Party 2k4

Chcę jednak ponadto zauważyć, że moi szanowni oponenci również powtarzają argumenty (przygania kocioł...?).

chcialbym zauwazyc, ze ja juz dosc dawno przestalem powtarzac argumenty...  :>

Też kiedyś pokazałem prace. :p

gdzie i kiedy? Pragne je podziwiac....  :)

A moze uznac wole ludu (jakos nikt o tym nie pisze) i uznac wyniki z ankiety?

A czy mozna uznac wyniki ankiety za miarodajne???  Moim zdaniem jest troche zle skonstruowana i powinno byc tak:
1) kto jest za LAST-owym regulaminem
2) kto jest za bardziej liberalnym regulaminem.  ;)
Bo co z tego ze jest teraz 13 glosow za przepisami z LAST, skoro reszta rozlozyla sie na kilka opcji...  :?

231

Odp: Regulamin QuaST Party 2k4

Słuchajcie ... w ciągu ostatnich dwóch lat to był taki kur-tegono-wa zajebiście wielki wysyp prac ... że na prawdę Bogu dziękować, że ktokolwiek chce zrobić coś na PC i przekonwercić na atarkę.

Wg mnie bardzo słuszne stwierdzenie, zasadniczo ostatnio na wielu party nie bylo gfx compo albo byly 2 prace. Dlatego jestem za wspolnym gfx compo i juz.

Przeciez wiadomo, kazdy ma swoja skale ocen i np. ja jak widze 2 zajebiste obrazki - jeden pixel na atari, drugi pixel na PC - to mimo ze oba podobaja mi sie tak samo to zawsze dam chociaz 1 punkt wiecej temu rysowanemu na Atari. Czy to trudno zrozumiec?

A czy mozna uznac wyniki ankiety za miarodajne??? Moim zdaniem jest troche zle skonstruowana i powinno byc tak:

Hmm czemu niemiarodajne? W koncu kilkadziesiat osob zaglosowalo, gdyby ankieta byla bez sensu to nikt by nie glosowal.

Czy możecie wyjaśnić, Stirlitz, dlaczego wasz służbowy adres stirlitz@rsha.gov.de ma aliasa justas@gru.su?
Nie czytam PM. Proszę używać e-mail.

232

Odp: Regulamin QuaST Party 2k4

Regulamin regulaminem ale mi się nie podoba powrót dema do Dosu.
Powinno możliwe być opuszczenie dema przy użyciu RESETu - bo nie zamierzam poświęcać więcej czasu na testowanie dema pod różnymi dosami i w róznych konfiguracjach tylko dlatego by wracało do dosu.
To jest oczywiście tylko moje zdanie.

Poza tym to używanie własnego loadera w demie powinno być dopuszczone - przecież demo to produkcja scenowa a nie program użytkowy który powinien się uruchamiać w każdej konfiguracji.

233

Odp: Regulamin QuaST Party 2k4

to fakt...z tego co pamietam to na innych platformach dawno odeszli od nakazu wyjscia demka np, do Amiga DOS badż szWindowsa (generalnie takowe wyjscie jest tylko symptomem nie smiecenia po systemie)...wiec nie powinno byc dyskwalifikacji tylko dlatego ze demo nie wrocilo do jakiegos dosa...ale to moje zdanie które własnie mi sie nasuneło; więc pisze...

gep/lamers^dial

234

Odp: Regulamin QuaST Party 2k4

Jurgi>Też kiedyś pokazałem prace. :p

Dracon>gdzie i kiedy? Pragne je podziwiac....

Zdaje sie w czasie przerwy w scenowaniu  :D

Dracon>Moim zdaniem jest troche zle skonstruowana i powinno byc tak:

Ja juz nie chce sluchac jak powinno (bo w "bardziej liberalnym" takze przerysowanie Walejo sie miesci....). Niech ktos autorytarnie ustali, albo podda pod glosowanie, wsio riba. Ja chce po prostu znac regulamin kompotow, jakikolwiek by nie byl!

Mam propozycje: niech ustali XRay (no offence!!!! :) ), poprzednie byly ulozone przez jedna frakcje niech teraz zdecyduje druga. Nie chodzi mi o jakies dogryzanie czy cos, po prostu wazniejsze jest dla mnie istnienie regulaminu niz pare roznic, ktore sie uwidaczniaja, oki?

[bron Boze to nie do Dracona (cytacik podpasowal) ino do wszystkich!]

Swiety> Regulamin regulaminem ale mi się nie podoba powrót dema do Dosu.
Powinno możliwe być opuszczenie dema przy użyciu RESETu - bo nie zamierzam poświęcać więcej czasu na testowanie dema pod różnymi dosami i w róznych konfiguracjach tylko dlatego by wracało do dosu.

1. Zdaje sie, ze juz ustalono, ze nie musi wracac.
2. Zdaje sie, ze zgodzono sie, ze moze byc reset/zimny start.
3. Nigdy nie musialo dzialac pod wszystkimi dosami (musialo pod jednym z 3).

235

Odp: Regulamin QuaST Party 2k4

Ostatnio dlugo sie zastanawialem, analizujac rozne racje i stwierdzam, ze troche dzielimy skore na niedzwiedziu. Nie wiadomo ile bedzie prac w danym konkursie.

Jak by nie bylo - wydaje mi sie, ze ktos musi wziasc to pod swoje skrzydelka, chocby ze wzlgedu na to, zeby stwierdzic, czy Gfx (pixel or konw - razem czy osobno) nie sa jakims plagiatem, czy demko nie chodzi np. tylko z jednym typem stacji dyskow itp - wydaje mi sie, ze co do tego wszyscy sa zgodni - dlatego najpierw powolajmy komisje oceny jakosciowej, ktora wyeliminuje mozliwosci robienia przekretow. Wydaje mi sie, ze w takiej komisji musi byc nieparzysta liczba czlonkow, tak aby nie doszlo do tzw. pata - jak beda mieli rozne zdania, to niech przechodzi to zwykla wiekszoscia. Ja osobiscie sugerowalbym 3 osoby - kandydaci ? Np. Vasco (doswiadczenie w kwestii prowadzenia konkursow), dely (autorytet ;> ), X-Ray (jako, ze prezentuje nieco inne poglady na temat konkursow niz wiekszosc, w imie demokracji). Moze byc ?

236

Odp: Regulamin QuaST Party 2k4

MacGyver>Nie wiadomo ile bedzie prac w danym konkursie.

Zdecydowanie bedzie wiecej jezeli bedzie jeden konkurs anizeli dwa... bo niektorzy w conv compo nie beda wystawiac bo nie. Zawsze lepiej pochwalic sie zwyciestwem w atari gfx compo anizeli ze slowem conv w srodku... [Tutaj szacunek dla chlopakow z Grayscale, ktorzy, mimo innych pogladow na te sprawy, wystawili rulu grafiki na Lascie!]

Co do mojej osoby w jakiejs komisji, to nie wierze, abym byl w tym momencie (na party) zdolny do podejmowania powaznych decyzji :), wiec dzieki! Poza tym zrobmy regulamin, bo ta komisja nie bedzie miala czego oceniac  :(

237

Odp: Regulamin QuaST Party 2k4

Zdaje sie w czasie przerwy w scenowaniu  :D

tym bardziej mnie oświeć i wskaż nazwę pliku/plików !

Ja juz nie chce sluchac jak powinno (bo w "bardziej liberalnym" takze przerysowanie Walejo sie miesci....).

LOL, to w takim razie na scenie C64 byla dosc czesta praktyka (z Borysem) a na tej naszej od dawna nie zauwazylem takich tendencji...  ;)

[bron Boze to nie do Dracona (cytacik podpasowal) ino do wszystkich!]

????  Nie wiem coz to mialo znaczyc z tym cytacikiem  :rolleyes:, ale to mniej wazne.  Najwazniejsze, zeby byl ten regulamin i nie wazne dla mnie kto go zrobi, byleby byl na tyle elastyczny, aby zadowolil jak najwieksza liczbe zainteresowanych...  :) 

W komisji selekcyjnej powinienes sidziec Ty (Vasco) plus Dely i np. Laoo.  8)

238

Odp: Regulamin QuaST Party 2k4

a mi Xtd pare dni temu przypomniał taką jedną komisje z Revisq na czele,która to na jednym party przy selekcji odrzuciła Extendowy modulas by przy następnym party bedąc w tym samym składzie (Xtd ponownie wystawił ten sam modek) pozwolić temu modkowi swobodnie wygrać compo...każdego by to zniecheciło....(cała opowieść nie jest zadną sugestią do ewentualnej atarowej komisji...ot przypomniało mi się)

gep/lamers^dial

239

Odp: Regulamin QuaST Party 2k4

[pigwa mode on]
dracon: nie moge sie z Toba zgodzic! w komisji powinni zasiasc: beger, ziobro, niesiolowski, lepper, wojewodzki, wisniewski, ja i gepard. to chyba kuna oczywiste.
[pigwa mode off]

240

Odp: Regulamin QuaST Party 2k4

no ba.....no wezmiemy sobie jeszcze jakąś Błochowiak co by wesoło było i goło też...bo Miker przebrany za Pamele Anderson to mimo wszystko jeszcze nie to...

gep/lamers^dial

241

Odp: Regulamin QuaST Party 2k4

Gepard, panie Przeziomal: urzekla mnie twoja historia w postaci 'wziac' - frasunek! [tylko pliz, nie mowcie na mnie miodek, po prostu czasem zwracam uwage na niektore rzeczy, tym bardziej kiedy polowa populacji posluguje sie niepoprawna forma 'w kazdym badz razie']

242

Odp: Regulamin QuaST Party 2k4

matura na 5 wychodzi czasami;)...a czasami wrecz odwrotnie...a co do Miodka nawet byś nie mogł być; chyba że Miodek__ bo juz taki jeden w GDA został ochrzczony....i wcale nie mam DRC na myśli;wbrew obiegowym opiniom....

gep/lamers^dial

243

Odp: Regulamin QuaST Party 2k4

Miker jaki jest kazdy widzi, za to tanczy wysmienicie (wszak to wlasnie on gral w filmie Dirty Dancing)

244

Odp: Regulamin QuaST Party 2k4

jasnowidz czy jak...?;) czy moze kolejne rece które leczą...? adin,dwa,tri,czetyrje...ty budziesz zdarowyj.........

gep/lamers^dial

245

Odp: Regulamin QuaST Party 2k4

Buhahaha..... 
on nie tylko jest mistrzem tańca na scenie (podobno wygrał kiedyś konkurencje taneczna "DAUN COMPO" na party RUSH HOURS)
, ale takze znakomicie potrafi "zatekścić", o czym sam sie zdążyłem przekonać...  :lol:  :P


A do komisji niech idzie ktokolwiek, byle znal sie na rzeczy, był wyważony i obiektywny....  :D

Ciekawe, czy trzeba bedzie dostarczac tzw. "stepy" do prac konkursowych (etapy powstawania danej pracy) ?  ;)

246

Odp: Regulamin QuaST Party 2k4

Wracac do tematu bo nieprzewidziane nagrody przewidze  :evil:

Sprawa regulaminu... Proponuje aby na temat intr, dem wypowiadali sie koderzy Ci, ktorzy ostatnio cos zakodowali np. Fox, Eru, lewiS; muzyki Tatqoo, Xray, BeWu; grafiki Dracon, Tiger, Anj. Czyli ogolnie osoby, które ostatnio cos zrobily!!! Proponuje nazwac ta komisje Bandą Dziewięciorga i niech coś ustalą. W kazdej podkomisji będą trzy osoby więc odpadaja remisy. Calosc regulaminu niech przyklepie Eijk i koniec. Jako punkt wyjścia proponuje regulamin Vaska.

Wg mnie to najrozsądniejszy wybor.

Czy możecie wyjaśnić, Stirlitz, dlaczego wasz służbowy adres stirlitz@rsha.gov.de ma aliasa justas@gru.su?
Nie czytam PM. Proszę używać e-mail.

247

Odp: Regulamin QuaST Party 2k4

Kierownik powiedzial. Rzeczowo. Jestem za.

248

Odp: Regulamin QuaST Party 2k4

Ja sie wypisuje, bo nie lubie ogladac prac przed kompotami (w przeciwienstwie do niektorych ziomow z Radomia :))...
Poza tym po co taka komisja? Prac jest na tyle malo, ze wg mnie powinno isc wszystko jak leci. A kto czuje, ze dana praca nie zasluguje na zwyciestwo ocenia nizej. Zgodnie z wlasnym sumieniem.

249

Odp: Regulamin QuaST Party 2k4

lewiS, czytaj dokladnie co jest napisane :) :)

TU BYLA MOWA O TYM ZEBY 9-OSOBOWA KOMISJA PRZYGOTOWALA REGULAMIN A NIE OGLADALA DEMA PRZED KOMPOTAMI.

Hm, moze jeszcze wybolduje? ;)

Czy możecie wyjaśnić, Stirlitz, dlaczego wasz służbowy adres stirlitz@rsha.gov.de ma aliasa justas@gru.su?
Nie czytam PM. Proszę używać e-mail.

250

Odp: Regulamin QuaST Party 2k4

Rozrysuj mi! :) A do pisania rega to moge usiasc.