1

Temat: Czy jesteś za skasowaniem PW i wymuszaniem tylko kontaktu mailowego?

Jak w temacie - odciąży serwer i nerwy użytkowników. Jak się wyśle PW i ktoś nie odbierze - wisi do usranej śmierci. UWAGA! Może przekroczyć 100 wiadomości i dupa, wysyłanie zablokowane! (brak checkboxa do kasowania na nieodebranych).

Sikor umarł...

2

Odp: Czy jesteś za skasowaniem PW i wymuszaniem tylko kontaktu mailowego?

Ja jestem za uzywaniem glowy do myslenia i rak do robienia :) a nie odwrotnie.

"Was powinny uzbrojone służby wyciągać z domów do punktów szczepień, a potem zamykać do pi* za rozpowszechnianie zagrożenia epidemicznego" - Epi 2021
"Powinno się pałować tylko tych co tego nie rozumieją. No i nie szmatki i nie chirurgiczne tylko min FFP3, to by miało jakiś sens. U mnie we firmie, to jak przychodzi bezmaskowiec, to stoi w deszczu przed firmą" - Pin 2021

3

Odp: Czy jesteś za skasowaniem PW i wymuszaniem tylko kontaktu mailowego?

Po co tworzyc takie ankiety? Nikt nikogo pod pistoletem nie trzyma. Nie ma obowiazku uzywania.
Kto chce i umie to ma z tego pozytek.
:)

Odp: Czy jesteś za skasowaniem PW i wymuszaniem tylko kontaktu mailowego?

Sikor ma racje ,
wystarczy linia " RED ALERT , ze jest PW w boxie
a tak gnija te medy w mini cos tam : masz 1 Nowe wiadomości

World f**k Olympique Marseille & Legia Warszawa i Sochi 2014

5

Odp: Czy jesteś za skasowaniem PW i wymuszaniem tylko kontaktu mailowego?

SIKOR _- KOSZULKI, please...

serdecznie proszę o maile na lotharek@lotharek.pl z tematem ATARIAREA - inne formy komunikacji zawodzą...
"The worth of all people is dependent on how they spend their life making contributions" - Kano Jigoro
FKMC /Fan Klub Malej Czarnej/   @Grey

6

Odp: Czy jesteś za skasowaniem PW i wymuszaniem tylko kontaktu mailowego?

@lotharek, do końca roku  nie da rady. Jak poczekasz do stycznia - będą, jak nie - mogę logo podesłać w corelu na maila.

Sikor umarł...

7

Odp: Czy jesteś za skasowaniem PW i wymuszaniem tylko kontaktu mailowego?

zara wam kierownik urlopy rozdzieli ;) Dział "głosowania" nie służy do komentowania :P

ADRES: pin@atari.pl - konto zlikwidowane. Aktualny adres: pin(at)atari8.info

8

Odp: Czy jesteś za skasowaniem PW i wymuszaniem tylko kontaktu mailowego?

Przepraszam, ale megalolwątek. Najpierw zbierano chętnych na dołożenie do forum PW i w końcu mnie namówiono. Teraz zbiera się ludzi na skasowanie :) Potem, kiedy skasuję za rok będzie akcja żeby przywrócić :D

http://i.ytimg.com/vi/McaV4Ua-QMA/maxresdefault.jpg

Czy możecie wyjaśnić, Stirlitz, dlaczego wasz służbowy adres stirlitz@rsha.gov.de ma aliasa justas@gru.su?
Nie czytam PM. Proszę używać e-mail.

9

Odp: Czy jesteś za skasowaniem PW i wymuszaniem tylko kontaktu mailowego?

Taki urok demokracji :) Tylko tutaj indywidua moga zglaszac projekty ustawodawcze :) a w demokracji troche trudniej :)

"Was powinny uzbrojone służby wyciągać z domów do punktów szczepień, a potem zamykać do pi* za rozpowszechnianie zagrożenia epidemicznego" - Epi 2021
"Powinno się pałować tylko tych co tego nie rozumieją. No i nie szmatki i nie chirurgiczne tylko min FFP3, to by miało jakiś sens. U mnie we firmie, to jak przychodzi bezmaskowiec, to stoi w deszczu przed firmą" - Pin 2021

10

Odp: Czy jesteś za skasowaniem PW i wymuszaniem tylko kontaktu mailowego?

dely napisał/a:

Potem, kiedy skasuję za rok będzie akcja żeby przywrócić :D

I pomyśleć, że wszystko przez głupi brak checkboxa do skasowania nieodebranej wysłanej wiadomości :D

Sikor umarł...

11

Odp: Czy jesteś za skasowaniem PW i wymuszaniem tylko kontaktu mailowego?

dely napisał/a:

Najpierw zbierano chętnych na dołożenie do forum PW i w końcu mnie namówiono. Teraz zbiera się ludzi na skasowanie :) Potem, kiedy skasuję za rok będzie akcja żeby przywrócić :D

A da się zrobić PW jako opcję? Kto chce włączy, kto nie chce to nie włączy i wszyscy powinni być zadowoleni.

12

Odp: Czy jesteś za skasowaniem PW i wymuszaniem tylko kontaktu mailowego?

O,sikor,bedziesz robil koszulki?pisze sie na jedna!

13

Odp: Czy jesteś za skasowaniem PW i wymuszaniem tylko kontaktu mailowego?

Bluki napisał/a:
dely napisał/a:

Najpierw zbierano chętnych na dołożenie do forum PW i w końcu mnie namówiono. Teraz zbiera się ludzi na skasowanie :) Potem, kiedy skasuję za rok będzie akcja żeby przywrócić :D

A da się zrobić PW jako opcję? Kto chce włączy, kto nie chce to nie włączy i wszyscy powinni być zadowoleni.

Nie. http://www.atari.org.pl/forum/viewtopic.php?id=10480

--== Kup Pan/i dyskietkę - jedyna taka oferta w całym InterNetCie - http://www.atari.org.pl/forum/viewtopic.php?id=18887 ==--

<-- Kontakt przez "E-mail" albowiem moja skrzynka "PW" jest pełna i zaprawdę nie mam czego usunąć.

14

Odp: Czy jesteś za skasowaniem PW i wymuszaniem tylko kontaktu mailowego?

gorgh napisał/a:

O,sikor,bedziesz robil koszulki?

Nie wcześniej niż w styczniu, jakby co. Znajomy przenosi zakład i się na cały grudzień zamyka.

Sikor umarł...

15

Odp: Czy jesteś za skasowaniem PW i wymuszaniem tylko kontaktu mailowego?

Oo, git. Daj znaka jakos szerzej na forum jak by jednak doszlo do produkcji koszulek!