Temat: gdzie jest?

gdzie w forum jest cos takiego co nazywalo sie "MIEJSCA W SIECI"? zdaje mi sie ze kiedys to bylo...ale chyba gdzies zginelo:] jesli sie myle to nie bluz....ajcie... pozdrowionka

My tu gadu gadu, a dziewczyny w Ornecie nic cieplego w ustach od rana nie mialy:) <>

2

Odp: gdzie jest?

tu

Czy możecie wyjaśnić, Stirlitz, dlaczego wasz służbowy adres stirlitz@rsha.gov.de ma aliasa justas@gru.su?
Nie czytam PM. Proszę używać e-mail.

3

Odp: gdzie jest?

"MIEJSCA W SIECI" Dely ma wlaczone tylko dla zarejestrowanych ;] gdy wchodzisz przez Gościa to ich nima ;-)

"wszystko się kiedyś kończy......."

4

Odp: gdzie jest?

a serio to bylo to caly czas? czy mi sie nie dowidzialo:> bo juz nie wiem,.... ale zdaje mi sie ze bylo wylaczone a teraz Pan Kierownik Zamieszania wlaczyl:) wiec jak to naprawde bylo? co ?

My tu gadu gadu, a dziewczyny w Ornecie nic cieplego w ustach od rana nie mialy:) <>

5

Odp: gdzie jest?

zawsze bylo

6

Odp: gdzie jest?

dobra powiem tak.. ostatnio szukalem tych zdjec ze slubu zajca i nie moglem zlokalizowac tego... przez tydzien!! wiec prosze sie przyznac czy to bylo i kto to schowal  8)

My tu gadu gadu, a dziewczyny w Ornecie nic cieplego w ustach od rana nie mialy:) <>

7

Odp: gdzie jest?

Mały może już czas na okulary 8)

8

Odp: gdzie jest?

podlacze sie do watku 'gdzie jest'

wlasnie - gdzie jest 'Quick Reply' :)
Czy po kazdym upgrejdzie foruma musimy byc pozbawiani tego jakze przydatnego narzedzia ?