26

Odp: Obrazki 320x480i dla mas!

w nowej wersji program jest uczulony na naciśnięcie klawisza ESC? - to winno wystarczyć by wrócić do DOS.

Naciskanie resetu jest ultrakoszerne i w tym przypadku powoduje znaczną stratę czasu, tym razem biorąc pod uwagę wymierną wartość czasową ;) (bo ten kilobajt to fakt, jest mało zauważalny biorąc pod uwagę I/O z twardysku)

Ostatnio edytowany przez Pin (2014-09-29 20:49:41)

ADRES: pin@atari.pl - konto zlikwidowane. Aktualny adres: pin(at)atari8.info

27

Odp: Obrazki 320x480i dla mas!

Widzę, że nawet nie zadałeś sobie trudu, żeby wcisnąć ESC i sprawdzić, za to natłukłeś niesłychanie dużo zbędnego tekstu na forum. :)

Hitler, Stalin, totalniak, SSman, NKWDzista, kaczor dyktator, za długo byłem w ChRL, wypowiadam się afektywnie.

28

Odp: Obrazki 320x480i dla mas!

Dzięki pomocy electrona udało mi się doprowadzić moje VBXE do porządku. Wina leżała w całości po mojej stronie. W wielkim skrócie...

- po wymianie RAM nic się nie zmieniło, więc RAM był dobry.
- FPGA było w pełni sprawne

a winą można obarczyć mnie... namieszałem w kablach przy VBXE i zamiast CASINH, podpiąłem HALT. Gdyby nie pomoc Electrona i jego metodyczność, rozsądek i analityczne podejście do problemu... pewnie długo nie wpadłbym na to co jest powodem problemów. Także publicznie bardzo dziękuję Electronowi za pomoc i wyrozumiałość. WIELKIE DZIEKI!

Ostatnio edytowany przez seban (2017-04-21 23:16:55)

29

Odp: Obrazki 320x480i dla mas!

Szanowni Państwo, zapraszam do przetestowania nowej wersji, 1.1.0.
https://github.com/epi/ivbconv/releases/tag/v1.1.0
W wersji tej dostępne są nowe tryby wyświetlania: 320x240 w 256 kolorach oraz 640x240 i 640x480i w 16 kolorach. Dodatkowo można włączyć dithering.
Miłej zabawy!

Hitler, Stalin, totalniak, SSman, NKWDzista, kaczor dyktator, za długo byłem w ChRL, wypowiadam się afektywnie.