51

Odp: Silly Venture 2k15 - summer edition?

Moja propozycja była konkretna - zwiększona frekwencja, więcej produkcji, więcej atrakcji. Nie ma tu wątków osobistych - jesteśmy coraz starsi, trzeba iść za ciosem i starać się NA MAXA rozruszać to, co się da - a widzę tutaj wiele możliwości, które są marnotrawione. Trzeba być ślepym aby tego nie dostrzegać. Szkoda, wielka szkoda.

Jeszcze raz proszę Admina o zamknięcie tego wątku. Dziękuję.

Silly Venture - breaking the ATARI scene since 2000 ! :)

52

Odp: Silly Venture 2k15 - summer edition?

A ja mysle ze to jest gruba prowokacja i pewna intryga ktora powstala pare lat temu :) Generalnie chodzi o to, aby byl jeden zlot (SV), jedna partia (Aonline) a degeneruchy z AA maja sie schowac pod ziemie ze swoim portalem, zlotami itp ... Bedziecie nazywac mnie oszolomem :) ale za pare lat sie przekonacie jaki byl masterplan :)

"Was powinny uzbrojone służby wyciągać z domów do punktów szczepień, a potem zamykać do pi* za rozpowszechnianie zagrożenia epidemicznego" - Epi 2021
"Powinno się pałować tylko tych co tego nie rozumieją. No i nie szmatki i nie chirurgiczne tylko min FFP3, to by miało jakiś sens. U mnie we firmie, to jak przychodzi bezmaskowiec, to stoi w deszczu przed firmą" - Pin 2021

53

Odp: Silly Venture 2k15 - summer edition?

@syscall: oglądasz za dużo filmów science-fiction :) co ma wspólnego SV z portalem AOL? :) A Głuchołazy to niby AA? :) Rozwiń temat, robi się ciekawie! :)

Ostatnio edytowany przez grey/msb (2014-12-13 22:39:21)

Silly Venture - breaking the ATARI scene since 2000 ! :)

54

Odp: Silly Venture 2k15 - summer edition?

Chciałbyś :P Kumaj sam.

"Was powinny uzbrojone służby wyciągać z domów do punktów szczepień, a potem zamykać do pi* za rozpowszechnianie zagrożenia epidemicznego" - Epi 2021
"Powinno się pałować tylko tych co tego nie rozumieją. No i nie szmatki i nie chirurgiczne tylko min FFP3, to by miało jakiś sens. U mnie we firmie, to jak przychodzi bezmaskowiec, to stoi w deszczu przed firmą" - Pin 2021

55

Odp: Silly Venture 2k15 - summer edition?

Sorry Syscall, ale stawiając tak niemądrą tezę poparłbyś ją chociaż jakimś argumentem. AOL organizuje SV, a AA Głuchołazy? Możesz ten wątek rozwinąć? Ktoś chce zniszczyć AA i pogrzebać Głuchołazy? Misterny plan sprzed lat? PARANOJA.

Silly Venture - breaking the ATARI scene since 2000 ! :)

56

Odp: Silly Venture 2k15 - summer edition?

grey/msb napisał/a:

Moja propozycja była konkretna - zwiększona frekwencja, więcej produkcji, więcej atrakcji. Nie ma tu wątków osobistych - jesteśmy coraz starsi, trzeba iść za ciosem i starać się NA MAXA rozruszać to, co się da - a widzę tutaj wiele możliwości, które są marnotrawione. Trzeba być ślepym aby tego nie dostrzegać. Szkoda, wielka szkoda.

Grey, nie zrozum źle: mi się pomysł SV latem bardzo podoba. Zlot na pewno by zyskał x2.
Nie podoba mi się tylko konfrontacyjna forma dojścia do tego po trupach. A konkretnie po trupie Głuchołaz. Bo chyba nie masz wątpliwości, że nie przetrwałyby tej konkurencji?

BTW. Byłeś kiedykolwiek w Głuchołazach? Ten zlot ma zupełnie inny klimat i tempo niż SV. To trochę tak jakby porównywać koncert rockowy w stolicy do wiejskich dożynek. I jedno i drugie ma swój urok.

PS. czy Głuchołazy 2015 zostały już zapowiedziane? Bo w tym roku frekwencja była marna (choć ja wierzyłem, że to jednorazowy przypadek) i słyszalałem plotki, że mają być krótsze?

Ostatnio edytowany przez nosty (2014-12-13 22:51:27)

57

Odp: Silly Venture 2k15 - summer edition?

@syscall - nie wiem czy zauważyłeś, ale rozmawiamy  w najlepsze na forum AA :D

58

Odp: Silly Venture 2k15 - summer edition?

@nosty: nigdy nie byłem na Głuchołazach, Rysiek nigdy nie był na SV. Tak jak mówiłem - tutaj nie ma wątków osobistych. Zastanów się teraz czemu frekwencja na Głuchołazach maleje, a niektóre sztaby gromadzą podobną ilość uczestników? Czy dzieje się tak za sprawą (idąc tropem Syscalla) jakiejś "zakamuflowanej opcji AtariOnline"? :) Nie. Po prostu nikt nie będzie jechał prawie 600km jedynie na ognisko lub pochodzić po górach. Nad morzem można zrobić podobne atrakcje, wywalić na plaży wielki ekran i oglądać demka stojąc po kolana w morzu z i browarem w ręku :) Czujesz to? :D Dodatkowo jakiś koncert...

Głuchołazy odbywają się w tym samym okresie co niegdyś QuaST. Mieliśmy też Last Party. Obie imprezy były organizowane na wysokim poziomie, było dużo prac. Było też miejsce na East party itd.

Nie mam nic przeciwko aby ktoś zorganizował party w zimie, tydzień przed lub po SV. Tu nie o to chodzi. Cel jest jeden - ATARI, wspieranie tego środowiska oraz platformy na maxa.

Ostatnio edytowany przez grey/msb (2014-12-13 23:04:31)

Silly Venture - breaking the ATARI scene since 2000 ! :)

59

Odp: Silly Venture 2k15 - summer edition?

grey/msb napisał/a:

Sorry Syscall, ale stawiając tak niemądrą tezę poparłbyś ją chociaż jakimś argumentem. AOL organizuje SV, a AA Głuchołazy? Możesz ten wątek rozwinąć? Ktoś chce zniszczyć AA i pogrzebać Głuchołazy? Misterny plan sprzed lat? PARANOJA.


A mowiłem że nazwiecie mnie oszołomem :))) Ale spoko, veritas vincit :)

ps. nigdzie nie napisalem ze SV organizuje AOL ani ze Glucholazy organizuje AA.

"Was powinny uzbrojone służby wyciągać z domów do punktów szczepień, a potem zamykać do pi* za rozpowszechnianie zagrożenia epidemicznego" - Epi 2021
"Powinno się pałować tylko tych co tego nie rozumieją. No i nie szmatki i nie chirurgiczne tylko min FFP3, to by miało jakiś sens. U mnie we firmie, to jak przychodzi bezmaskowiec, to stoi w deszczu przed firmą" - Pin 2021

60

Odp: Silly Venture 2k15 - summer edition?

@syscall: No piszesz do osoby najbardziej zainteresowanej, dlatego chciałbym poznać swoich mocodawców :) Powiedziałeś A, powiedz B. Wszyscy czekamy z niecierpliwością! :)

syscall napisał/a:

Generalnie chodzi o to, aby byl jeden zlot (SV), jedna partia (Aonline) a degeneruchy z AA maja sie schowac pod ziemie ze swoim portalem, zlotami itp.

Ewidentnie łączysz AA z Głuchołazami, a AOL z SV :) Dlatego proszę o rozwinięcie tematu :) Także ten "masterplan" sprzed lat, prowokacja, intryga. Dajesz Syscall! :)

Ostatnio edytowany przez grey/msb (2014-12-13 23:08:09)

Silly Venture - breaking the ATARI scene since 2000 ! :)

61

Odp: Silly Venture 2k15 - summer edition?

grey/msb napisał/a:


Nie mam nic przeciwko aby ktoś zorganizował party w zimie, tydzień przed lub po SV. Tu nie o to chodzi. Cel jest jeden - ATARI, wspieranie tego środowiska oraz platformy na maxa.

Czujesz jak pieprzysz? Party tydzien przed/po innym (dobrym) party to nie jest kwestia ze ty nie masz nic przeciwko. To jest kwestia ze takie party wogole nie ma sensu i trzeba to brac pod uwage jak sie ustala terminy. Czujesz to? A wogole jakos mi sie nie podoba twierdzenie ze Glucholazy sa marnotrawieniem terminu. Moim zdaniem robisz skok na termin jak kiedys Eijk zrobil skok na termin lata ludzikow. I tyle w temacie. Jak na razie na szczescie wypowiadaja sie osoby ktore i tak nie rusza dupy poza Toruń :)))

ps. wogole mam dziwne deja vu ze ta dyskusja juz byla jak chciales zrobic SV we wrzesniu i byl wtedy pierwszy wapniak (chyba - moge sie mylic)

"Was powinny uzbrojone służby wyciągać z domów do punktów szczepień, a potem zamykać do pi* za rozpowszechnianie zagrożenia epidemicznego" - Epi 2021
"Powinno się pałować tylko tych co tego nie rozumieją. No i nie szmatki i nie chirurgiczne tylko min FFP3, to by miało jakiś sens. U mnie we firmie, to jak przychodzi bezmaskowiec, to stoi w deszczu przed firmą" - Pin 2021

62

Odp: Silly Venture 2k15 - summer edition?

@syscall: puszczają Ci ewidentnie nerwy, nadal nie usłyszałem odpowiedzi na swoje pytania :) jak masz odpowiadać takim tonem, to faktycznie możesz sobie darować. nie przypominam sobie abym chciał robić SV we Wrześniu. zanim palniesz podobną bzdurę to najpierw ją sprawdź.

Ostatnio edytowany przez grey/msb (2014-12-13 23:13:13)

Silly Venture - breaking the ATARI scene since 2000 ! :)

63

Odp: Silly Venture 2k15 - summer edition?

grey/msb napisał/a:

@syscall: No piszesz do osoby najbardziej zainteresowanej, dlatego chciałbym poznać swoich mocodawców :) Powiedziałeś A, powiedz B. Wszyscy czekamy z niecierpliwością! :)

Nie wezmiesz mnie na takie chwyty :) Ludzie sami skumaja w koncu :) A jak nie to trudno, pozostane oszolomem i paranoikiem :)

"Was powinny uzbrojone służby wyciągać z domów do punktów szczepień, a potem zamykać do pi* za rozpowszechnianie zagrożenia epidemicznego" - Epi 2021
"Powinno się pałować tylko tych co tego nie rozumieją. No i nie szmatki i nie chirurgiczne tylko min FFP3, to by miało jakiś sens. U mnie we firmie, to jak przychodzi bezmaskowiec, to stoi w deszczu przed firmą" - Pin 2021

64

Odp: Silly Venture 2k15 - summer edition?

grey/msb napisał/a:

Po prostu nikt nie będzie jechał prawie 600km jedynie na ognisko lub pochodzić po górach.

Ja mam 150 km i jadę właśnie po to, żeby być na ognisku. Polecam, jest rewelacyjne :)

65

Odp: Silly Venture 2k15 - summer edition?

@larek: to jest jednak różnica :D 150 km w lecie robię co weekend ;)

Silly Venture - breaking the ATARI scene since 2000 ! :)

66

Odp: Silly Venture 2k15 - summer edition?

syscall napisał/a:

pozostane oszolomem i paranoikiem

Dopóki nie rozwiniesz tematu tak niestety będzie.

Silly Venture - breaking the ATARI scene since 2000 ! :)

67

Odp: Silly Venture 2k15 - summer edition?

w Głuchołazach przy ognisku są też kleszcze ;) ja bym chciał aby party odbyło się w jakimś egzotycznym miejscu, np. w Japonii i żeby organizator pokrył koszty przelotu :D

*- TeBe/Madteam
3x Atari 130XE, SDX, CPU 65816, 2x VBXE, 2x IDE Plus rev. C

Odp: Silly Venture 2k15 - summer edition?

+1 proponuje Singapore

Ostatnio edytowany przez Bitman'Resurrection (2014-12-13 23:40:54)

World f**k Olympique Marseille & Legia Warszawa i Sochi 2014

69

Odp: Silly Venture 2k15 - summer edition?

@tebe - Japonia to może nie, ale już myślałem nad takim zlotem z wylotem :) Sądzę, że gdybyśmy wynajęli sobie hurtem cały hostel, albo willę z basenem w Bułgarii, nad ciepłym Morzem Czarnym + przelot czarterem to mogłoby się nam udać całkiem tanio.
Ale zrezygnowałem z dalszych obliczeń, gdy dotarłem do problemu przewiezienia sprzętu ;) Sama pinkowa walizka z kablami przekracza limit bagażu :D

Ostatnio edytowany przez nosty (2014-12-14 00:44:03)

70

Odp: Silly Venture 2k15 - summer edition?

@Grey
może i się nie rozumiemy, ale mam nadzieję, że się zrozumiemy ;) z reszta nie toczę żadnej wojny ani krucjaty, jedynie wyraziłem swoje zaniepokojenie;

@nosty
w Japonii raczej też są kleszcze, to rząd zwierząt dość kosmopolityczny

Atari Falcon 030 14MB+SD16GB; Atari TT 030 4MB ST-RAM, 64 MB TT-RAM; Atari 1040 STFM; Atari 1040 STE 4MB+NetUsbee+UltraSatan; Commodore 64+1541-II+XE1541; Atari 65 XE+CA-2001+Ultimate 1MB+Side2;  P166MMX+GUS.

Odp: Silly Venture 2k15 - summer edition?

nosty napisał/a:

@tebe - Japonia to może nie, ale już myślałem nad takim zlotem z wylotem :) Sądzę, że gdybyśmy wynajęli sobie hurtem cały hostel, albo willę z basenem w Bułgarii, nad ciepłym Morzem Czarnym + przelot czarterem to mogłoby się nam udać całkiem tanio.
Ale zrezygnowałem z dalszych obliczeń, gdy to tarłem do problemu przewiezienia sprzętu ;) Sama pinkowa walizka z kablami przekracza limit bagażu :D

nosty , ten low cost to super pomysl !!!

kontakt :
http://www.ebay.com/itm/Pravetz-8D-1987 … 1493640552

juz widze lotharka z cygankami ( czarnu ..... )

World f**k Olympique Marseille & Legia Warszawa i Sochi 2014

72

Odp: Silly Venture 2k15 - summer edition?

Również pozwolę sobie gorąco poprzeć pomysł :)

73

Odp: Silly Venture 2k15 - summer edition?

to jest tak, jak ważne kwestie podnosi się w okolice soboty w czasie weekendu. Wszyscy są pijani i piszą na forum bzdury ;)

... a flejm pozostaje na cały tydziĘ :D

ADRES: pin@atari.pl - konto zlikwidowane. Aktualny adres: pin(at)atari8.info

Odp: Silly Venture 2k15 - summer edition?

syscall napisał/a:

Nie wezmiesz mnie na takie chwyty :) Ludzie sami skumaja w koncu :) A jak nie to trudno, pozostane oszolomem i paranoikiem :)

Możesz tak trochę jaśniej wytłumaczyć o co Ci chodzi?

Atari: FireBee, (Falcon030 CT60e SuperVidel SvEthlana CTPCI), TT, (520ST Pak030 Frak PuPla Panther), (520ST 4MB ST RAM 8MB TT RAM CosmosEx SC1435), (1040STFM UltraSatan SM124), (1040STE 4MB ST RAM 8MB TT RAM CosmosEx NetUSBee SM144 SC1224), 260ST, 520 ST+, (MEGA ST SM125), (65XE Rapidus U1MB VBXE SIDE2 SIO2PC), (Jaguar SkunkBoard), Lynx II, 2x Portfolio

75

Odp: Silly Venture 2k15 - summer edition?

@erOS: zaniepokojenie? ale naprawdę przemyślałeś wszystkie za i przeciw? na pewno nie wierzysz w te bzdury które pisał Syscall - nie było żadnego planu niszczenia czegokolwiek i kogokolwiek, na SV jeżdżą ludzie z AA, AOL i innych portali. W ogóle taki podział "na siłę" jest bez sensu. Bo to że np. Syscall czy Draco nie jeździ na SV ma oznaczać, że wszyscy z AA nie jeżdżą? To są dopiero bzdury. Sztaby w niektórych miastach gromadziły podobną liczbę ludzi jak na ostatnich Głuchołazach, a na Garage Party u Drygola były nawet produkcje na małe Atari i Amigę :) Zastanów się jeszcze raz - z czego to wynika? Ktoś nie lubi Ryśka? Jakaś krucjata AOL? (LOL). Nie.

Silly Venture - breaking the ATARI scene since 2000 ! :)