1

Temat: Nowa kolejna oostatnia edycja SV :)

piszę ten post na prośbe Greya - dokładnie na ten post: http://www.atari.org.pl/forum/viewtopic … 59#p199059
Pozwolę sobie zacytować właściwy fragment, gdyby nagle Grey postanowił go przeedytować:

grey napisał/a:

Nieważne jak mówią, ważne że mówią - taka przyświeca Ci idea. Załóż jeszcze trzeci wątek, najlepiej aby był jeden obok drugiego. I wylewaj tam swoje żale - takim zachowaniem z pewnością scalasz środowisko. A wszystko zaczęło się od Twojej dyskusji z XTD, gdzie zamiast argumentów zacząłeś odpowiadać rynsztokowym językiem. Żenada Panie Pawle.

Jakim do k..wy nędzy trzeba być egoistą i megalomanem, aby wpi*ąc się innym z terminami jeszcze krytykować innych organizatorów. Przypominam, że do tej pory wszystkie edycje SV były w terminie grudniowym, a co więcej - ostatnimi laty każda edycja jest ostatnia. Wynika stąd, że Grey jest ni ch..a niesłowny - albo konsekwentny, jak napisał mały o mnie (mówi nie, robi tak). Do tej pory - mimo iż nie byłem - szanowałem jego party. Lecz po akcji z terminem (zamiast dogadać się z Ryśkiem) uważam to co zrobił za czyste kurest..o. Należy tu dodać fakt nagłej zmiany terminu na taki, który skutecznie udupi (może udupić) Głuchołazy.
Do rzeczy - magaloman Grey początkowo planował letnią edycję na sierpień: http://www.atari.org.pl/forum/viewtopic.php?id=12822
Lecz nagle co to? Robi w lipcu? Około dwa tygodnie przed party organizowanym przez dziesięć lat, nieprzerwanie w danym terminie. Tak, imć megalomanie Grey, to się po polsku nazywa KUREST..O.
Aha, miłego ogladania dem z video. Może lepiej z youtube nawet...

Sikor umarł...

2

Odp: Nowa kolejna oostatnia edycja SV :)

grey napisał/a:

Załóż jeszcze trzeci wątek, najlepiej aby był jeden obok drugiego.

Hehe, no i mamy trzeci wątek :)
Prorok jakiś czy co... :D

3

Odp: Nowa kolejna oostatnia edycja SV :)

Dobra, pomijając wszystkie gorzkie słowa, które tu (i gdzieś indziej także) padły...

Czy termin "SV Summer Edition" na dzień został ustalony z Ryśkiem, czy nie?

I Ty zostaniesz big endianem...

4

Odp: Nowa kolejna oostatnia edycja SV :)

Mam już dosyć czytania Pańskich wywodów, Panie Sikor. Pomóż Pan w organizacji SV, jeśli chcesz aby scena się jednoczyła. Tak jak ja, żeby pomóc Panu w organizacji Wapniaka wykupiłem domenę i dałem miejsce na komercyjnym serwerze. Zrobiłem to bezinteresownie, nie chciałem aby wymieniano mnie jako sponsora. Nie byłem również na party przez Pana organizowanym. Pomagam również, jak mogę, Greyowi, Sachemu (RetroKomp). Z miłą chęcią pomogę też R.Mausbergowi. Wiem że tylko w ten sposób sprawię iż każdy ze zlotów będzie miał szansę istnieć. Nieważnie dla jakiej ilości ludzi - nawet jeśli dwie osoby będą się na niej bawić, to już cel zostanie osiągnięty. A jeśli termin nie będzie taki sam, to kto chce odwiedzi i tak obydwa zloty.
pozdr
Bachoo

5

Odp: Nowa kolejna oostatnia edycja SV :)

Sikor, poproszę jeszcze o 7 nowych tematów SV vs Sikor, bo trzy to stanowczo za mało.

Proszę... Sikor, no nie daj się prosić, jesteś taki wspaniały ... no weź...

My tu gadu gadu, a dziewczyny w Ornecie nic cieplego w ustach od rana nie mialy:) <>

6

Odp: Nowa kolejna oostatnia edycja SV :)

1. http://translate.google.com/
2. polski -> angielski
3. sikor -> ???
4. ??? -> google / grafika

7

Odp: Nowa kolejna oostatnia edycja SV :)

@mały: trzy wystarczą, bo każdy dotyczy czego innego. A ten został sprowokowany przez Greya.
@XTD: niezła pipa z Ciebie, jak widzę. Na ile trzeba być pojebanym, aby coś takiego szukać? Siedź sobie na tej północy i pierd..l dalej

Sikor umarł...

8

Odp: Nowa kolejna oostatnia edycja SV :)

@Sikor: Nadal jesteś ćwokiem i ćwokiem pozostaniesz. I założenie 10 tematów o tym samym tego nie zmieni, co najwyżej pogłębi. Cycu.

Ostatnio edytowany przez XTD (2014-12-28 15:58:31)

9

Odp: Nowa kolejna oostatnia edycja SV :)

@XTD, dupku, możesz się walić w te twoje cyce z tłumaczenia, bom takiego kutasa jeszcze nie widział.

Sikor umarł...

10

Odp: Nowa kolejna oostatnia edycja SV :)

I nadal ćwok. Tyle, że coraz większy. "Bom takiego kutasa jeszcze nie widział"? To niby w Warszawie tak się mówi? Myślałem, że tylko na jakiejś wiosce zabitej dechami. Brakuje tylko formy "widzioł żech" dopełniającej całości. Słoma z butów, buraku, ci wyłazi.

11

Odp: Nowa kolejna oostatnia edycja SV :)

Polacy jak co roku, w ten świąteczny czas z radością zapominają urazy i wybaczają sobie dawne krzywdy, aby wspólnie cieszyć się i bawić :D

12

Odp: Nowa kolejna oostatnia edycja SV :)

XTD napisał/a:

Słoma z butów, buraku, ci wyłazi.

Powiedział burak  z północy, patrząc w dół na swoje obuwie. Jak napisałem, ćwoku i dupku, wali mnie twoje zdanie.
@nosty: ale jakie święta, te już były.

Sikor umarł...

13

Odp: Nowa kolejna oostatnia edycja SV :)

Panowie, błagam...

I Ty zostaniesz big endianem...

14

Odp: Nowa kolejna oostatnia edycja SV :)

Co ja poradzę, że wiocha mnie irytuje. Gość się wysłowić nie potrafi poprawnie, używa jakichś wiejskich określeń a wydaje mu się, że jest mocny w gębie. Może na swojej wiosce gdzieś pod Warszawą lub w rodzinnej wsi jest mistrzem ciętej riposty. Tutaj jest po prostu śmiesznym gościem po czterdziestce, któremu się wydaje, że coś ma do powiedzenia.

15

Odp: Nowa kolejna oostatnia edycja SV :)

@XTD, pedale jeden, idź się lecz, najlepiej do swojej żałosnej wioski u jakiegoś znachora. Twoje wypowiedzi budzą mój pusty śmiech ;P

Sikor umarł...

16

Odp: Nowa kolejna oostatnia edycja SV :)

Sikor, czy mamy już dzwonić na 112 i wzywać dla Ciebie lekarza?

My tu gadu gadu, a dziewczyny w Ornecie nic cieplego w ustach od rana nie mialy:) <>

17

Odp: Nowa kolejna oostatnia edycja SV :)

@Mały_swd: jak chcesz płacić za bezprawne wezwanie karetki - proszę bardzo.

Sikor umarł...

18

Odp: Nowa kolejna oostatnia edycja SV :)

Sikor, martwie się o Ciebie... bo byłeś kiedyś normalnym człowiekiem. A teraz zachowujesz się jak rozwydrzony 3 latek , któremu ktoś zabrał zabawki w piaskownicy.

My tu gadu gadu, a dziewczyny w Ornecie nic cieplego w ustach od rana nie mialy:) <>

19

Odp: Nowa kolejna oostatnia edycja SV :)

Czy ktoś w ogóle kontroluje to forum? Czy można się temu tak bezczynnie przyglądać? Sikor, weź dropsy, albo podaj konto to zrobię Ci przelew. Miałem się nie odzywać, ale nie można dłużej tolerować takiego chamstwa na forum. To jest po prostu dno dna. Niżej nie ma nic.

MM (miker): Wystarczy tego, chyba że dely zadecyduje inaczej. Panów zapraszam na dwór na gołe... klaty.
MM (dely) Nie zadecyduję inaczej. Dodatkowo zaordynowałem tygodniowy urlop, bo to już zdecydowana przesada. W szczególności, że rozmawiałem ze wspomnianymi Panami już wcześniej i prosiłem o nie używanie wycieczek osobistych, jak również słów uważanych za obraźliwe.

Silly Venture - breaking the ATARI scene since 2000 ! :)