1

Temat: Pierwszy...... :)

Jak w temacie :D

2

Odp: Pierwszy...... :)

Drugi  8)

Czy możecie wyjaśnić, Stirlitz, dlaczego wasz służbowy adres stirlitz@rsha.gov.de ma aliasa justas@gru.su?
Nie czytam PM. Proszę używać e-mail.

3

Odp: Pierwszy...... :)

2,5  ;)     a ten tego kto pierwszy to co wygrywa ??  piwo od Lewisa ?  i czy sa jakies nagrody pocieszenia ?

Im dłużej czekamy, tym wzorek jest większy" (c) by Sikor

4

Odp: Pierwszy...... :)

ciekawe czego bedzie dotyczyla wojna w tym (off)topicu i kto ja "pierwszy" wywola?  :P

don't come after... please don't follow me along. when you read this, i'll be gone...

5

Odp: Pierwszy...... :)

OSTATNI

My tu gadu gadu, a dziewczyny w Ornecie nic cieplego w ustach od rana nie mialy:) <>

6

Odp: Pierwszy...... :)

ja nawet ostatni nie jestem...nie ukończyłem konkurencji....;) :twisted:  :o  :D

gep/lamers^dial

7

Odp: Pierwszy...... :)

Mam jedno małe pytanie:
dlaczego w temacie wyboru grafików nie ma Tigera???
W końcu brał udział w dyskusji na temat regulaminu i chyba powinien być uwzględniony...
No chyba że taka jego wola.

8

Odp: Pierwszy...... :)

Wlasnie. Uwazam, ze Tiger mialby duzo ciekawego do powiedzenia. Filozofie z koncu studiuje :) A i na pixelowaniu sie zna. Wprowadzilby pewna nutke konserwatyzmu.

9

Odp: Pierwszy...... :)

Ta nutka konserwatyzmu idealnie by tu pasowała, tak dla równowagi  :)

10

Odp: Pierwszy...... :)

Serdecznie przepraszam, to moja wina, po prostu zapomnialem. Dodalem wiec Tigera do ankiety. Te osoby, ktore juz zaglosowaly niestety nie moga zaglosowac jeszcze raz. Proponuje aby wpisaly sie do tego tematu ze chca zaglosowac na Tigera, w koncowym rozrachunku glosy zostana zsumowane.

Jeszcze raz wielkie sorry!

Czy możecie wyjaśnić, Stirlitz, dlaczego wasz służbowy adres stirlitz@rsha.gov.de ma aliasa justas@gru.su?
Nie czytam PM. Proszę używać e-mail.

11

Odp: Pierwszy...... :)

wpisales ;)) u mnie pojawil sie nawet 2 razy ;)  ale moze po prostu pijany jestem ;))

Im dłużej czekamy, tym wzorek jest większy" (c) by Sikor

12

Odp: Pierwszy...... :)

hehe. U mnie tez jest dwa razy. Czy to oznacza, ze glosy beda liczone podwojnie?  ;)
Pierwszy raz na tym forum jest ankieta wielokrotnego wyboru, Musi sie dotrzec :D

13

Odp: Pierwszy...... :)

Cos ten mod jest niedopracowany widac :/

Czy możecie wyjaśnić, Stirlitz, dlaczego wasz służbowy adres stirlitz@rsha.gov.de ma aliasa justas@gru.su?
Nie czytam PM. Proszę używać e-mail.

14

Odp: Pierwszy...... :)

Dla ludzi glosujacych na Foxa i tych ktorzy chca na niego glosowac - liczcie sie z tym, ze na jakies 95% Fox nie bedzie sie w to bawil. Pisze to bo Fox ostatnio zawiesil swoja dzialalnosc i nie wiadomo czy mu to kiedys przejdzie, narazie póki co wykazuje zupełną obojętność na wszystko co się dzieje na scenia atari, a na AA wogle przestal zagladac.

Im dłużej czekamy, tym wzorek jest większy" (c) by Sikor

15

Odp: Pierwszy...... :)

Dla ludzi glosujacych na Foxa i tych ktorzy chca na niego glosowac - liczcie sie z tym, ze na jakies 95% Fox nie bedzie sie w to bawil.

...cóż, widać to już było w Koceranach, więc nie dziwi mnie to. :?

ADRES: pin@atari.pl - konto zlikwidowane. Aktualny adres: pin(at)atari8.info

16

Odp: Pierwszy...... :)

Ogolnie, wypadaloby zapytac kandydatow przed glosowaniem czy sa zainteresowani :P

EDIT: a co do Foxa, to nie wykazuje zupelnej obojetnosci - ostatnio zmieszal z blotem moje intra z Forevera :D

: 404. Stopka not found

17

Odp: Pierwszy...... :)

Hm, Tiger nadal jest dwa razy. W sumie nie mam nic przeciwko, a nawet wręcz przeciwnie: nie mam nic naprzeciwko, gdyż Tigera lubię, ale czy te dwa razy 13% mam dodać?

18

Odp: Pierwszy...... :)

Wystąpił pewien, nieprzewidziany przez tworcow tego moda, problem, który zduplikował opcje "tiger". Szczescie w nieszczesciu, ze na ktorego Tigera by sie nie zaglosowalo "obaj" dostaja punkt :) Co za tym idzie nie jest konieczne sumowanie :)

Czy możecie wyjaśnić, Stirlitz, dlaczego wasz służbowy adres stirlitz@rsha.gov.de ma aliasa justas@gru.su?
Nie czytam PM. Proszę używać e-mail.

19

Odp: Pierwszy...... :)

Głosować należy na mnie.  :D  :D  :D

ADRES: pin@atari.pl - konto zlikwidowane. Aktualny adres: pin(at)atari8.info

20

Odp: Pierwszy...... :)

Pinek: za późno - na mnie tyż zagłosowali - thanks! :)

I Ty zostaniesz big endianem...