1

Temat: 65xen

Jak w temacie.. dostalem atarke z takim oznaczeniem na plycie, widzial ktos?
Jest to 65xe z expansion slotem, ale nie na plycie 130 (bez miejsca na mmu i rezystorow zerowych).

Baj de łej poprzedni wlasciciel wbudowal w niego wzmacniacz, 2 glosniki 0.25w 8 ohm i potencjometr... tak mysle czy to zostawic czy wyj...rzucic

2

Odp: 65xen

dobra.. glosniki wywale bo (nie wyciagalem jeszcze plyty, ale tak to brzmi) wyglada mi jakby dzwiek byl pociagniety z modulatora a nie pokeya

3

Odp: 65xen

jak nie musisz to nie wywalaj...za pare lat wystawisz na allegro jako RARE model:)

gep/lamers^dial

4

Odp: 65xen

Poprosiem o fotki.

5

Odp: 65xen

o fotki wzmacniacza czy plytki?
Bo jezeli chodzi o przerobke to jest wyjatkowo nieudolna

6

Odp: 65xen

jezeli chodzi o te wresje Atarki XEN to było już o tym w tym temacie więc żeden tam unikat.....

"wszystko się kiedyś kończy......."

7

Odp: 65xen

hmm jakieś 6lat temu tysz miałem budowany wzmacniacz w atarcie..
łoczywiście -stereo..
i najciekawsze że "wyrabiał" na normalnym zasilaczu 8O

8

Odp: 65xen

ten tez 'wyrabia' na normalnym, ale niemilosiernie trzeszczy, wiec predzej czy pozniej out

9

Odp: 65xen

xan: fotki wszelakie. w tym megawypasionego wzmachola (reczna robota rulez)

10

Odp: 65xen

azbesto: zapewniam Cie, ze nie chcesz tego wzmachola ogladac.
dwa glosniki obudowane w (tak to wyglada) pudelka od kaset, wzmachol chyba z jakiegos radia zapakowany w izolacje niczym w kondoma i potencjometr z galka z klocka lego hehe

11

Odp: 65xen

Xan: kurde! dopiero tym opisem narobiles mi smaka! robic zdjecia!

12

Odp: 65xen

dobra, postaram sie zakosic dzis siostrze komorke z aparatem i pstryknac

13

Odp: 65xen

Hmm, jak jeszcze ma przełącznik pamięci Compy/Rambo, to może być Atarka... Zulusa/BB

Sikor umarł...

14

Odp: 65xen

Wpadaj z tym wzmacholem do mnie na chate! Rozkręcimy to na full'a - tynk ze sufitu sypać się będzie - zrobimy fotki tego, co na koniec zostanie. . .  :lol:  :D

ADRES: pin@atari.pl - konto zlikwidowane. Aktualny adres: pin(at)atari8.info

15

Odp: 65xen

no.. przelacznik rambo/compy jest bardzo istotnym elementem atarki z pamiecia 64 kilo ;)

Pin: no stary... lepiej podepniemy to u Ciebie w fiaciorze to podskakiwal bedzie

udalo sie, zrobilem fotki!
http://www.bitech.krakow.pl/~xan/wzmachol/

16

Odp: 65xen

Nie, no przerobka masa ziomal hardkor - bez problemu moglaby ubiegac sie o czlonkowstwo w grupie Pigwa Rekords. Teh roxor! :)
Kosmos, po prostu kosmos. Najlepsze sa glosniki w pudelkach po kasetach - megawypas :)
Szkoda troche tylko ze jakosc zdjec taka kiepska...

Ogolnie to frasunek! :)

17

Odp: 65xen

róló  8O  8O  8O  8O  8O  8O  8O  8O  8O

Czy możecie wyjaśnić, Stirlitz, dlaczego wasz służbowy adres stirlitz@rsha.gov.de ma aliasa justas@gru.su?
Nie czytam PM. Proszę używać e-mail.

18

Odp: 65xen

Coz.. telefon sluzy do dzwonienia a nie do robienia zdjec.