51

Odp: Sio2SD problem !!!

Jakieś postępy? Płyta ruszyła?

Ostatnio edytowany przez rj1307 (2014-12-29 13:20:28)

Falcon030 14MB + CT60; Jaguar + Skunkboard; 65XE + SIO2SD + Ultimate + Stereo + VideoMod; 520STE + 4MB + Ultrasatan + HxC Emulator;  LYNX II + VGA Mod; A2600 + MultiCart; ZX Spectrum 128k +2 + PiocDivSD;  Amiga 600 + 2MB chip + Furia + SD;  C64 "chlebak" + 1541 Ultimate

52

Odp: Sio2SD problem !!!

@rj1307.  Mysle ze lotharek swiętował to nie drążyłem tematu.
A jak tam interfeace do dualshock 2 :) ?

.

53

Odp: Sio2SD problem !!!

Dzisiaj przyszły ostatnie elementy (gniazda do padów), jak się uprę to na jutro będzie gotowy :)

Falcon030 14MB + CT60; Jaguar + Skunkboard; 65XE + SIO2SD + Ultimate + Stereo + VideoMod; 520STE + 4MB + Ultrasatan + HxC Emulator;  LYNX II + VGA Mod; A2600 + MultiCart; ZX Spectrum 128k +2 + PiocDivSD;  Amiga 600 + 2MB chip + Furia + SD;  C64 "chlebak" + 1541 Ultimate

54

Odp: Sio2SD problem !!!

Pablo

atarka przywrocona do stocka.. problem nie ustapil. nie wiem co jest...i na chwile obecna sie nie wypowiadam.

serdecznie proszę o maile na lotharek@lotharek.pl z tematem ATARIAREA - inne formy komunikacji zawodzą...
"The worth of all people is dependent on how they spend their life making contributions" - Kano Jigoro
FKMC /Fan Klub Malej Czarnej/   @Grey

55

Odp: Sio2SD problem !!!

lotharek napisał/a:

Pablo

atarka przywrocona do stocka.. problem nie ustapil. nie wiem co jest...i na chwile obecna sie nie wypowiadam.

Ok. Czyli czekac ??

.

56

Odp: Sio2SD problem !!!

A co się dzieje z wersją Sio2SD.EXE z urżniętym IRQ ?
http://www.atari.org.pl/forum/viewtopic … 48#p198048

57

Odp: Sio2SD problem !!!

Pablo,

plyte ci wstawilem nowa i wszytsko dziala.  Twoja sobie zostawie, bo problem mnie zaintrygowal.

zadzwon  prosze do mnie wieczorkiem, bo z powodu znieczulenia skreconego nadgarstka troche nabroilem...

serdecznie proszę o maile na lotharek@lotharek.pl z tematem ATARIAREA - inne formy komunikacji zawodzą...
"The worth of all people is dependent on how they spend their life making contributions" - Kano Jigoro
FKMC /Fan Klub Malej Czarnej/   @Grey

58

Odp: Sio2SD problem !!!

ok

.

59

Odp: Sio2SD problem !!!

Nie będę mnożył tematów. Jaką max kartę mogę wsadzić w Sio2sd  i jakie generalnie są wobec niej wymagania typu klasa prędkości bo opis w norze jest dla mnie nie do końca jasny. Może konkretnego producenta powinienem poszukać?
Dzięki

30 lat temu moje poglądy nazywane były normalnymi, 20 lat temu konserwatywnymi, 10 lat temu skrajnie konserwatywnymi, dzisiaj jestem nazywany faszystą. Ja nie zmieniłem poglądów, tylko idioci zmienili wartości!

60

Odp: Sio2SD problem !!!

Cytuję za www. sio2sd.gucio.pl/wiki/Features_pl

Wspierane typy kart pamięci:
    wers. <= 2.5 : MMC/SDSC
    wers. >= 3.0 : MMC/SDSC/SDHC (oraz prawdopodobnie SDXC pod warunkiem sformatowania na FAT32)

Wspierane formaty:
    wers. <= 2.0 : FAT16 i FAT32 (obsługa formatu FAT12 zawierała błędy)
    wers. >= 2.1 : FAT12,FAT16 i FAT32

Ja mam 1,2,4,8GB Kingstony, klasa 4 i 10, SD i SDHC

61

Odp: Sio2SD problem !!!

tenkju

30 lat temu moje poglądy nazywane były normalnymi, 20 lat temu konserwatywnymi, 10 lat temu skrajnie konserwatywnymi, dzisiaj jestem nazywany faszystą. Ja nie zmieniłem poglądów, tylko idioci zmienili wartości!

62

Odp: Sio2SD problem !!!

2GB, 4GB, 8GB - SanDisk, Kingston, GoodRam, EMT, microSD przez przejściówkę - wszystko działa o ile jest zainstalowane najnowsze oprogramowanie w SIO2SD :)

Falcon030 14MB + CT60; Jaguar + Skunkboard; 65XE + SIO2SD + Ultimate + Stereo + VideoMod; 520STE + 4MB + Ultrasatan + HxC Emulator;  LYNX II + VGA Mod; A2600 + MultiCart; ZX Spectrum 128k +2 + PiocDivSD;  Amiga 600 + 2MB chip + Furia + SD;  C64 "chlebak" + 1541 Ultimate

63

Odp: Sio2SD problem !!!

odswiezam

atarka po przywrocenia do stocka wywala taki komunikat -- jak juz naprawde jestem glupi..


PAJERO -- bez irq - black screen

Ostatnio edytowany przez lotharek (2015-03-03 20:57:29)

Post's attachments

wtf.png 311.8 kb, nikt jeszcze nie pobierał tego pliku. 

Tylko zalogowani mogą pobierać załączniki.
serdecznie proszę o maile na lotharek@lotharek.pl z tematem ATARIAREA - inne formy komunikacji zawodzą...
"The worth of all people is dependent on how they spend their life making contributions" - Kano Jigoro
FKMC /Fan Klub Malej Czarnej/   @Grey

64

Odp: Sio2SD problem !!!

Komunikat jest generowany przez konfigurator, to może spróbuj napisać do PAJERO w jakich sytuacjach jest wyświetlany?
Tak z ciekawości, próbowałeś zamiast pliku konfiguratora załadować jakiegoś atr'a (czyli zamiana nazwy pliku atr na SIO2SD.xex i wrzucenie do katalogu głównego karty SD)?
Czy podstawiałeś POKEY'a i PIA oraz sprawdzałeś drobnicę na liniach data in/out i command?

Falcon030 14MB + CT60; Jaguar + Skunkboard; 65XE + SIO2SD + Ultimate + Stereo + VideoMod; 520STE + 4MB + Ultrasatan + HxC Emulator;  LYNX II + VGA Mod; A2600 + MultiCart; ZX Spectrum 128k +2 + PiocDivSD;  Amiga 600 + 2MB chip + Furia + SD;  C64 "chlebak" + 1541 Ultimate

65

Odp: Sio2SD problem !!!

Na dzień dobry configurator wysyła rozkaz do Sio2SD
"get_firmware_version" code: 0x11.
Jeśli nie dostanie odpowiedzi z urządzeń 0-3 = dostaniesz komunikat: "No device S2S"

Potem wyłączam ekran....

Jeśli istnieje plik "Sio2SD_CFG_PJ.SET"
to go próbuje wczytać...

Ekran dalej czarny - zwis JSR $e459 ?
Bo brak pliku nie robi zapętlenia.

Odpytuje się Sio2SD o ustawienia
"get config bytes" code: 0x12

I włącza ekran z nowym DL.

Tak więc, ewidentnie knoci się coś z SIO2SD z transmisją. Nie koniecznie device winne. Sugestie @rj1307 ?