101

Odp: Fortification 2015

Mazi, XXL - jak Wam coś nie pasuje to:

1. Wasza obecność na party nie jest obowiązkowa.
2. Jeśli nie pasuje Wam regulamin - nie ma przymusu pisania prac.

Czy to jest jasne?

Ostatnio edytowany przez Pin (2015-02-08 18:26:45)

ADRES: pin@atari.pl - konto zlikwidowane. Aktualny adres: pin(at)atari8.info

102

Odp: Fortification 2015

Nie rozumiem tego całego trololo. Organizator zlotu, osoba która podjęła się przygotowania całej imprezy podjęła takie, a nie inne decyzje. Nie podoba się regulamin - nie bierzemy udziału w przygotowywaniu prac. Jest jakiś obowiązek żeby w rybnym były sprzedawane cukierki?

Czy możecie wyjaśnić, Stirlitz, dlaczego wasz służbowy adres stirlitz@rsha.gov.de ma aliasa justas@gru.su?
Nie czytam PM. Proszę używać e-mail.

103

Odp: Fortification 2015

Tej, Pin, Ty tu masz gości teraz w domu a nie kręcisz jakieś gównoburze na forum, cnie?

Hitler, Stalin, totalniak, SSman, NKWDzista, kaczor dyktator, za długo byłem w ChRL, wypowiadam się afektywnie.

104

Odp: Fortification 2015

ano, ano ;)

ADRES: pin@atari.pl - konto zlikwidowane. Aktualny adres: pin(at)atari8.info

105

Odp: Fortification 2015

wieczor: rozmowa z toba to jak kopanie sie z koniem. Nic nie dociera a w zamian odwracasz kota ogonem. Ale to nic nowego.
Zlot to zlot a nie konkurs w stylu 5 zlotych compo (o ile wiesz co to bylo). No i regulamin dotyczyl narzedzia a nie hardwareu. Po prostu byl to konkurs na muze w cmc. Na zlocie masz konkurs na program. Program na atari. Wiec niech on na te atari bedzie bez mowienia komukolwiek jak ma go zrobic.
To co jest proponowane to jest zabijanie ducha atari i ciezko jest sie z tym pogodzic.

No ale dobra, skoro sOnar to zatwierdzil to sprawa tylko jego sumienia. Udzialu w tym brac nie zamierzam. No i koncze tez z tym watkiem.

106

Odp: Fortification 2015

wieczor napisał/a:

dyskusja ... bezprzedmiotowa

Jewgienij Trollowicz Bezprzedmiotow to jeden z legendarnych patronów tego Kościoła ;)

KMK
? HEX$(6670358)

107

Odp: Fortification 2015

@Mazi. Wreszcie. Amen ;)-

Ostatnio edytowany przez Pin (2015-02-08 18:35:52)

ADRES: pin@atari.pl - konto zlikwidowane. Aktualny adres: pin(at)atari8.info

108

Odp: Fortification 2015

Pin napisał/a:

1. Wasza obecność na party nie jest obowiązkowa.
2. Jeśli nie pasuje Wam regulamin - nie ma przymusu pisania prac.

a jaki zwiazek ma regulamin z obecnoscia na party :D

na party mozna pojechac, porozmawiac ze znajomymi, nawiazac kontakty czy usmarzyc kielbaske ;-)
mozna tez wystawic prace w konkursie.

no wiec bojkotuje konkurs, jesli zrobi tak wiecej autorow to moze kolejne party stanie sie party atarowym z pracami a nie spotkaniem ze znajomymi przy kielbasie (przez regulamin konkursu) :D

prace opublikuje na innym party po prostu :-)

http://atari.pl/hsc/ad.php?i=1.

109

Odp: Fortification 2015

Luzik, przyjeżdżaj więc na party ;)

ADRES: pin@atari.pl - konto zlikwidowane. Aktualny adres: pin(at)atari8.info

110

Odp: Fortification 2015

xxl - chcesz party?

zrób se je więc sam! tym razem ja se porzucam fucki! to takie faaajne i wciągające widzę...

zobaczymy jak Ci będzie wesoło!

ps: może będziesz równie czerwony jak na Mega Gryll Party jak x-bios spowodował czarny ekran na Atari - bezcenny widok...

[opuściłem to miejsce bezpowrotnie][dziękuję za skasowanie mojego konta]

111

Odp: Fortification 2015

xxl napisał/a:

prace opublikuje na innym party po prostu :-)

No, z tym może być kłopot, bo jeszcze chwila i nie będzie żadnego.

112

Odp: Fortification 2015

I we wszystkich, w komisjach, bedzie siedzial Pin.

113

Odp: Fortification 2015

Mazi: pamiętam konkursy za 5 zł. Kwintesencją mojej wypowiedzi jest to, że regulamin jest regulaminem i nie ma znaczenia czy to konkurs za 5 zł czy compo na party. Prawo głosu mają ci, którzy aktywnie biorą udział w organizacji imprezy. EWENTUALNIE mogą POPROSIĆ ogół o wyrażenie opinii. W przeciwnym wypadku głosuje się nogami. I nie, nie uważam że to zabije ducha Atari. Nie zabiło przez tyle lat, więc nie zabije nadal.

Ducha Atari i całą scenę zabija takie głupie pi......... na forum, które nie spowoduje żadnego pozytywnego efektu, poza ogólnym zniechęceniem do robienia czegokolwiek. M.in. organizatorów.

Efekty już są. Jeszcze niedawno były 4 imprezy atarowskie w roku, za momencik zostanie tylko jedna, z ograniczoną frekwencją z różnych powodów (nie żebym miał jej coś do zarzucenia, taka konwencja) i też nie wiadomo jak długo. A to wszystko udało się osiągnąć w niecałe 2 miesiące. Gratulacje drodzy animatorzy tak zwanej atarowskiej sceny.

XXL: bojkotuj, więcej autorów tak nie zrobi, bo po pierwsze nie podzielają tej opinii i mają głupkowate jęczenie gdzieś, a po drugie wiedzą, że gdyby tak zrobili, to osiągną w ostatecznym efekcie brak party, a nie party z zasadami wydumanymi przez osobnika z własną filozofią świata i przerośniętym ego. Więc życzę zdrowia, dalsza dyskusja nie ma sensu, udanego bojkotu, strata raczej niewielka.

The problem is not the problem; the problem is your attitude about the problem

114

Odp: Fortification 2015

... i dlatego dajmy sobie spokój ze zbędnym pitoleniem i niechaj każdy, kto chce przygotuje się do zlotu jak najlepiej potrafi.

ADRES: pin@atari.pl - konto zlikwidowane. Aktualny adres: pin(at)atari8.info

115

Odp: Fortification 2015

xxl: wymien jedno party w Polsce ktore ci odpowiada ze wzgledow regulaminowych? jest takie wogole? Bo jesli nie to moze szukaj party za granica. Emigracja demoscenowa ... nowy trend :0

"Was powinny uzbrojone służby wyciągać z domów do punktów szczepień, a potem zamykać do pi* za rozpowszechnianie zagrożenia epidemicznego" - Epi 2021
"Powinno się pałować tylko tych co tego nie rozumieją. No i nie szmatki i nie chirurgiczne tylko min FFP3, to by miało jakiś sens. U mnie we firmie, to jak przychodzi bezmaskowiec, to stoi w deszczu przed firmą" - Pin 2021

116

Odp: Fortification 2015

A co w tym złego?
Wiele nacji ostatnio w Polsce wystawiało.

117

Odp: Fortification 2015

Nic zlego, ciekawi mnie :0

"Was powinny uzbrojone służby wyciągać z domów do punktów szczepień, a potem zamykać do pi* za rozpowszechnianie zagrożenia epidemicznego" - Epi 2021
"Powinno się pałować tylko tych co tego nie rozumieją. No i nie szmatki i nie chirurgiczne tylko min FFP3, to by miało jakiś sens. U mnie we firmie, to jak przychodzi bezmaskowiec, to stoi w deszczu przed firmą" - Pin 2021

118

Odp: Fortification 2015

nie orientujesz sie w temacie... pierwsze z brzegu: SV ale mogles nie wiedziec, trzeba by opuscic rogatki miasta ;) no to Wapniak?

http://atari.pl/hsc/ad.php?i=1.

119

Odp: Fortification 2015

Ale wstyd... kolejny raz... teraz już się wstydzę w pracy opowiadać ludzikom o Atari i pokazywania im forum... Mówienia o różnych zlotach i pracach jakie tam się wystawia.

Ludzie opamiętajcie się. Jeśli ktoś robi imprezę i Was zaprasza oraz stawia określone warunki to to uszanujcie.

My tu gadu gadu, a dziewczyny w Ornecie nic cieplego w ustach od rana nie mialy:) <>

120

Odp: Fortification 2015

Tylko widzisz, jest dwóch takich co ukradli księżyc ;)-

ADRES: pin@atari.pl - konto zlikwidowane. Aktualny adres: pin(at)atari8.info

121

Odp: Fortification 2015

Z forum o Atari zrobiło się gówno (inaczej nie da się tego nazwać).
Ludzie zachowują się gorzej niż za czasów słynnych wojen między grupami (bo tam było to z humorem rozgrywane i powstawały nawet produkcje na ten temat;)

My tu gadu gadu, a dziewczyny w Ornecie nic cieplego w ustach od rana nie mialy:) <>

122

Odp: Fortification 2015

Maly_swd napisał/a:

Z forum o Atari zrobiło się gówno (inaczej nie da się tego nazwać).

Taaa, znów niechcący ( ale z myślą o otrzymaniu jakichś informacji o party ) wszedłem w wątek wywalenia kału z zapętlonych klatek umysłu. Kolejny wątek do odstrzału ... coraz częściej się boję wchodzić w cokolwiek na tym forum i coraz więcej odstrzałów :/
Sonar, może w ramach kolejnych informacji o party załóż nowy wątek a tu niech kał sobie fruwa, bo ja tam party jestem zainteresowany ( jak mi nic planów nie pokrzyżuje ) natomiast do tego bagna już nie będę wchodził. Najlepiej od razu w pierwszym poście poproś xxl'a i mazi'ego aby nie wchodzili do wątku Twojego party, myślę, że chłopaki to uszanują.

123

Odp: Fortification 2015

Hobby/pasja jakim jest Atari powinno łączyć ludzii.
Przynajmniej tak działa to w przypadku innych hobby/pasji czy jak to ktoś nazwie.

Ostatnio edytowany przez AS... (2015-02-09 11:49:56)

124

Odp: Fortification 2015

wieczor napisał/a:

2. 6502C nie jest standardowym procesorem w Atari - nie w modelach biorących udział w konkursie.

Aaa, to ciekawostka jest, bo o ile mi wiadomo - każde FABRYCZNE Atari XL/XE miało taki procesor. Jakoś w Polsce nie zauważyłem konkursów na Atari 400/800, które miało 6502 (choć ostatnie wersje już 6502C). Natomiast, z tego co mi wiadomo - ŻADNE FABRYCZNE Atari XL/XE nie miało zainstalowanego procesora 65816.

Sikor umarł...

125

Odp: Fortification 2015

Sikor napisał/a:

Aaa, to ciekawostka jest, bo o ile mi wiadomo - każde FABRYCZNE Atari XL/XE miało taki procesor.

Faktycznie, pomyłka, chodziło mi o 65C02, XXL miał co innego na myśli, a ja pomyślałem o czym innym.

Sikor napisał/a:

ŻADNE FABRYCZNE Atari XL/XE nie miało zainstalowanego procesora 65816

Nie miało też stereo, pamięci większej niź 128KB ani możliwości czytania czegokolwiek poza kasetami i dyskietkami 5.25 cala. Już nie wspominając o bardziej zaawansowanych rzeczach. Jednak, do znudzenia, wykluczenie nielegali nie ma na celu ukompatybilnienia produkcji z jakąkolwiek compomachine, gdyż ta posiada obecnie oba procesory, a w razie czego compojokey ma pod ręką również inne maszyny. Powód jest inny, zapis był od zawsze, a dyskusje nad nim, kiedy nie ma żadnego konkretnego powodu - np. "mam super zarąbistą grę, muszę użyć nielegali żeby była super zarąbista, czy możemy przedyskutować ten punkt" - a tylko tak, dla sportu jest po prostu trollingiem i robieniem burzy w szklance gnoju.

The problem is not the problem; the problem is your attitude about the problem