1

Temat: Kto mi zrobi ładną XFkę?

Mam standardową XF551. Czy jest ewentualnie ktoś będący w stanie założyć jej przełącznik protect, założyć drugą diodę do otworka indeksowego i zmienić leda na dwukolorowego (power/busy)? Jeśli tak to zapraszam na priv (lewis [at] atari DOT pl).

2

Odp: Kto mi zrobi ładną XFkę?

Drugą diodę na otworek indeksowy ? Mnie się zdaje że XF551 jest dwustronna....

3

Odp: Kto mi zrobi ładną XFkę?

Jest dwustronna, ale niektore modele XF'ek (jesli nie wszystkie) dalo sie przerobic tak aby czytal dyskietke po jej odwroceniu (jak inne atarowskie stacje). Manualnych zdolnosci u mnie brak, wiec nie pomoge, ale kto byl na Foreverze to widzial co potrafi BeWu.

4

Odp: Kto mi zrobi ładną XFkę?

O ile wiem - czyta każda. Chodzi raczej o możliwość zapisu na drugiej stronie po odwróceniu.
Lewis: protect możesz sobie zrobić sam: na krótko łączysz górę i dół kabelkiem zaopatrzonym w przełącznik, który gdziekolwiek umieszczasz...
XF-ka ma standardowy napęd PC, sposób sprawdzony w Karince i nie tylko ;)
Co do innych - nie pomogę :(

Sikor umarł...

5

Odp: Kto mi zrobi ładną XFkę?

Wiem mniej wiecej jak zrobic wszystkie te przerobki (opisy sa w Syzygy), ale mam dwie lewe ręce do lutownicy. Dlatego proszę o pomoc.

6

Odp: Kto mi zrobi ładną XFkę?

Kup specjalną lutownicę dla leworęcznych...  :twisted:

7

Odp: Kto mi zrobi ładną XFkę?

Dwuręczną chyba... :)

8

Odp: Kto mi zrobi ładną XFkę?

z przyczłapem do bulbulatora.

Czy możecie wyjaśnić, Stirlitz, dlaczego wasz służbowy adres stirlitz@rsha.gov.de ma aliasa justas@gru.su?
Nie czytam PM. Proszę używać e-mail.

9

Odp: Kto mi zrobi ładną XFkę?

O ile wiem - czyta każda. Chodzi raczej o możliwość zapisu na drugiej stronie po odwróceniu.(

Nie każda. Miałem taką, która nie czytała. Co do reszty się zgadzam. Lewis;- może na najbliższym party? ... a i jeszcze jedno;- czy w drive, który masz w XF jest "miejsce" pod założenie drugiej indexówki??? - jest to dość ważne, lub kombinuj inny napęd. :P

Dely! naruszyłeś regulamin. Offtopic;;- hehehehehe :D

ADRES: pin@atari.pl - konto zlikwidowane. Aktualny adres: pin(at)atari8.info

10

Odp: Kto mi zrobi ładną XFkę?

Juz mam nagranego znajomego co mi zrobi te rzeczy. Jakby co to sie odezwe jeszcze. Dzieki!

11

Odp: Kto mi zrobi ładną XFkę?

A Pasiu ma dwucyfrowy wyświetlacz LED w XFce... Ale ładnie to wygląda...

12

Odp: Kto mi zrobi ładną XFkę?

A czy pokazuje on takze gestosc czy tylko numery sciezek?

13

Odp: Kto mi zrobi ładną XFkę?

Nie mam pojęcia, trza Pasia zapytać. Znając go, to może pokazywać nawet fazę silnika krokowego...