1

Temat: Offtopic ... z tematu o Ornecie. [Przeniesiono]

i Izba Wytrzezwień w Ornecie tez chce party:)......i autochtonki też chcą party...:)

btw. kto jedzie napi* anarchistów i inną antyglobalną hołotę?

gep/lamers^dial

2

Odp: Offtopic ... z tematu o Ornecie. [Przeniesiono]

Tak się zapytam a propos tego co znalazłem powyżej. Może nieco offtopic, ale osobiście mnie to ruszyło i zastanawiam się o co Ci chodzi? Morzesz coś szerzej, na ten temat napisać?

btw. kto jedzie napi* anarchistów i inną antyglobalną hołotę?

<::::::::::}==O
<::::::::::}==O "Acz broni mam z potrzebę, jednakże i te miecze, mnie jakoby na lekkość od nieprzyjaciela posłane, w imię Boże przyjmę, mając to za pewny znak zwycięstwa"

3

Odp: Offtopic ... z tematu o Ornecie. [Przeniesiono]

anj: hmm...nie lubie wszelakiej maści anarchistycznego bydła...wiec tylko czekam jak szmaciarze zaczną dymić...być może pojade na małą wycieczke do wawy by obić pare irokezkich czaszek;)...w 3miescie żeśmy ścierwo wytępili...;)
no.ofenc.di.end. Może sławny pijak Winio sie skusi w ramach odkupienia za członkostwo w bojówkach eselde...?:)

gep/lamers^dial

4

Odp: Offtopic ... z tematu o Ornecie. [Przeniesiono]

GEPARD: Elo! Rozumiem, że reprezentujesz skrajnie prawą stronę mocy, czy tak? Szkoda tylko, iż wybrałeś to forum do tego rodzaju agity. W końcu Atarowcy to zróżnicowani ludzie i ktoś mógł poczuć się urażony.
Mi się trochę smutno zrobiło jak przeczytałem twoją wypowiedź, bo zawsze myślałem, że scena [ami czy JIL] wolna jest od tego rodzaju postaw [brak tolerancji] a wręcz je neguje.
No a z tego co się orientuję to w 3mieście działa jeden z najprężniejszych w naszym kochanym kraju labeli punkowych, kilka dobrych kapel i jest naprawdę konkretna załoga, więc chyba się nie postaraliście z kolegami :P.
Co do samego szczytu i demonstracji antyglobalistów, to na pewno znajdą się tam łby nastawione tylko na roz****dol, jak i ludzie, którzy chcą w pewien sposób przedstawić swoje poglądy, sprzeciw itd. Nie ma co uogólniać i zamykać wszystkich w jednej szufladzie.
Osobiście sympatyzuję z anarcholami, jestem punkiem chociaż nie mam irokeza ;) [a co, hehe] i nie mogłem pozostać tutaj obojętny. W każdym bądź razie pozdrawiam.

5

Odp: Offtopic ... z tematu o Ornecie. [Przeniesiono]

Nie marudz ANJ. Gep nie jest taki radykalny - nawet koszulke 'Silnej Woli' mialem w Opalenicy i tylko dorobilem sie opini 'lewaka' :)

A co do terminu zlotu to prosze jak najszybciej podac dokladny bo w sierpniu sie kurde zenie a chcialbym pojechac i sprawdzic czy OS nie wypadlo z formy! (tzn czy ciagle dobrze spiewaja:)

Prawdopodobienstwo, ze dotre na jakis zlot jest odwrotnie proporcjonalne do czestotliwosci marudzenia przelozonego i wprost proporcjonalne do czestotliwosci marudzenia brata.

6

Odp: Offtopic ... z tematu o Ornecie. [Przeniesiono]

No wydaje mi sie ze ANJ slusznie zareagowal.
Nie czytam tego forum zeby lapac negatywna energie tylko zeby sie dowiedziec o scenie.
I (bez obrazy, Gep), ale mmoderatorzy akurat na tego typu teksty powinni reagowac, a nie przypieprzac sie do cytowania calych maili.

A Orneta ma byc! :) I jeziorko! I ognisko! I zapiekanki!
I moze jakies dema? :D

PS. Grubshy: Gratulacje! :) Zrob wesele w czwartek przed orneta, to pol Polski (i moze ktos spoza :) ) przyjedzie!

: 404. Stopka not found

7

Odp: Offtopic ... z tematu o Ornecie. [Przeniesiono]

Wybacz Eru, ale pietnowanie przez admina za poglady, ktore Tobie czy komukolwiek sie nie podobaja nie wydaje mi sie dobrym pomyslem. Co do tekstu Geparda to także nie popieram. Nie to, żebym mial anarchistyczne poglady, ale brak tolerancji mnie drażni.

A Byxy musza byx!!!

8

Odp: Offtopic ... z tematu o Ornecie. [Przeniesiono]

...a czy wypowiedz Geparda nie byla przypadkiem po prostu żartem ??

Im dłużej czekamy, tym wzorek jest większy" (c) by Sikor

9

Odp: Offtopic ... z tematu o Ornecie. [Przeniesiono]

Wiem, ze nie na temat ale przeczytalem na JoeMonster i w kontekscie ostatnich postow Gepcia  nie moglem sie powstrzymac:

Kibol 1- Jedziesz w czwartek nap******ać globalistów?
Kibol 2- Anty!
Kibol 1- Ja ci k***a dam anty jakie anty jedziesz i tyle!
Kibol 2- Antyglobalistów
Kibol 1- Jeden ch*j to co jedziesz?
Kibol 2 - Ale za co???
Kibol 1- Jak to k***a za co? za Legię!!!

(ponoc autentyczny 'dialog' z autobusu:)

Prawdopodobienstwo, ze dotre na jakis zlot jest odwrotnie proporcjonalne do czestotliwosci marudzenia przelozonego i wprost proporcjonalne do czestotliwosci marudzenia brata.

10

Odp: Offtopic ... z tematu o Ornecie. [Przeniesiono]

Widze ze gepard jest super koles. jazda do czestochowy.
skad sie taka ciemnota bierze?

What can be asserted without proof can be dismissed without proof.

11

Odp: Offtopic ... z tematu o Ornecie. [Przeniesiono]

anj i cała reszta której proponuje odwiedzić salony Vision Express: zdaje sie że użyłem emotikonka " ;) "..ale co tam..., a Ci którzy mnie znają wiedzą że kpiarz ze mnie straszny...i....prowokator:)

anj personalnie: nie podniecaj sie tak ideologicznie kolego....nie lubie dresów,zadymiarzy,hiphopowców,lewaków,ludzików bez szyi i DYMIACYCH anarchistów...państwo prawa TAK...chaos i anarchia NIE...a tak generalnie to tolerancyjny jestem...toleruje np.Azbesta,który dla mnie jest krzyżówką dywanu perskiego z mostem w Tczewie;)...i żadna nacja mi nie przeszkadza...no chyba że mówimy o sekcie Osamy...porządek musi być...pozdrawiam wszystkich oponentów...:))

errata: na ami scenie był pewien specyficzny magazyn...a zwał sie Legion...męczennicy go prowadzili...

errata2: sqward: znamy sie że tak do mnie pijesz??? wez sie lepiej za kodowanie koleś...nooffence:))) w kazdym razie na Jasną góre masz bliżej...:)

gep/lamers^dial

12

Odp: Offtopic ... z tematu o Ornecie. [Przeniesiono]

Myślisz że to jest dobry temat do żartów? Na necie za takim uśmieszkiem może się ukrywać wszystko. A właśnie dlatego, że CIe nie znam to biore to poważnie, ty inaczej traktujesz ludzi, których nie znasz? Jeśli tak no to gratulacje za podejście do świata.

What can be asserted without proof can be dismissed without proof.

13

Odp: Offtopic ... z tematu o Ornecie. [Przeniesiono]

chill...chill....trzeba mieć dystans....ludzieeeeeee usmiechnijcie sie.... :D  :P  :)  :lol:

sqward: sam mnie nie znasz a rzepa strzeliłeś....:) ale gadaliśmy kiedyś na Silly...patrz zdjęcia...stąd pamietam Ciebie...koniec.

gep/lamers^dial

14

Odp: Offtopic ... z tematu o Ornecie. [Przeniesiono]

Luuudzie.... ja gepa nie znam osobiscie a jakos ironie wyczulem od razu.
Moim zdaniem powinien byc eot bo zupelnie nie ma sie o co wadzic

15

Odp: Offtopic ... z tematu o Ornecie. [Przeniesiono]

Czytając, podejrzewałem, że Gepard jaja sobie robi. Z tego słynie. Ale chyba ciut przesadza z tym imażem...

16

Odp: Offtopic ... z tematu o Ornecie. [Przeniesiono]

No to mata haka na geparda KLIK HIR

Mam nadzieje ze Gepcio sie nie obrazi ;)

Czy możecie wyjaśnić, Stirlitz, dlaczego wasz służbowy adres stirlitz@rsha.gov.de ma aliasa justas@gru.su?
Nie czytam PM. Proszę używać e-mail.

17

Odp: Offtopic ... z tematu o Ornecie. [Przeniesiono]

Gepard nie zna polskich znaków

All I hear is the sound of me falling on the ground

18

Odp: Offtopic ... z tematu o Ornecie. [Przeniesiono]

ale w YO MASA nie ma polskich znakoof :)))

I Ty zostaniesz big endianem...

19

Odp: Offtopic ... z tematu o Ornecie. [Przeniesiono]

...a może jakiś konkurs "co powie gepard..."?

20

Odp: Offtopic ... z tematu o Ornecie. [Przeniesiono]

nie, no ziomy co znaja geparda to chyba powinni od razu wyczuc.
przeca gepard to stary rzeznik (w koncu uczyl sie fachu ode mnie :)
a do sqward: jak sluszne zaznaczyles, nie znasz go - jakim prawem wiec go oceniasz? rozumiem ze 'odwiecznym prawem natury' :)
dely: najs, wery najs :)
xan: kurde, powinienes poznac nas rzeznicki squad - po spotkaniu z nami nie bedziesz juz taki sam :)

21

Odp: Offtopic ... z tematu o Ornecie. [Przeniesiono]

Nie luzowac!   tosz to ring !!   jest dobrz ...   kto chce w ryja!! ??

Im dłużej czekamy, tym wzorek jest większy" (c) by Sikor

22

Odp: Offtopic ... z tematu o Ornecie. [Przeniesiono]

Xray: nie poznaję kolegi.  ;)


Aleśmy się zmienili od czasu LATA LUDZIKÓW 2002   :P   :lol:

23

Odp: Offtopic ... z tematu o Ornecie. [Przeniesiono]

dely: pomysł super....dziś cały wieczór bede generował sobie swoje odpowiedzi...a potem płytke z tego zrobie i wydam w jakimś labelu;)

x: ja chce ja chce JA CHCE................

jurgi: to dlatego,że nie ma już takich jak na sienkiewiczowskich kartach opisanych procesji biczowników...wtedy winno być YO MASSO;)

xan: rzeznicy inside....jackass to małe pionki.....(a'propos nagonke zrobili w KKRiTv na MTV że puściła popisy Steve'a O :) ....)

azbest: kiedy krecimy ten klip gdzie odlewamy sie na ataryny?tylko koniecznie w atarynach musi byc stereo,bo lepszy efekt bedzie...;)

i dodam jeszcze że polskie litery suxx.....czy ktoś wie jak do cholery pod wingrozą uzyskać "ź" i "Ń" bo sie głowie i tendencyjnie nie mogę na tą kombinacje trafić..;)

gep/lamers^dial

24

Odp: Offtopic ... z tematu o Ornecie. [Przeniesiono]

Sqward, stary! Więcej luzu! Stary piernik się z Ciebie robi ;)

Heh, Winio i Sqward to zajebi*cie kolesie, obu bardzo lubię ale ich miłości do LSD nie podzielam... (chociaż Sqward teraz zmienił ekipę na APP Racja...........................).

pozdr :)

Sqward! na parapetufce się zjawisz? (pod koniec maja, teraz mam remont chałupy...).

Silly Venture - breaking the ATARI scene since 2000 ! :)

25

Odp: Offtopic ... z tematu o Ornecie. [Przeniesiono]

Azbestos: a jakie wpisowe? pu litry starczy? ;)
Xray: w ryja? a moze bardziej kulturalnie.. zagramy w przeplatanke jak w southpark? ;) Oczywiscie ja zaczynam.