Temat: dyskietka od SN-360

nie wiem czy wiecie, do stacji SN-360 dodawana była jakaś dyskietka z dosem i toolsami umożliwiającymi wykorzystanie 360kb na dyskietce... ma Ktoś może ten dysk i mógłby udosępnić - skopiować?

a może ma Ktoś w ATR? jak skopiować taki ATR na fizyczną dyskietkę?

2

Odp: dyskietka od SN-360

Nie odpowiadać! Pierwszy link w google.

Czy możecie wyjaśnić, Stirlitz, dlaczego wasz służbowy adres stirlitz@rsha.gov.de ma aliasa justas@gru.su?
Nie czytam PM. Proszę używać e-mail.

3

Odp: dyskietka od SN-360

ale Ty jesteś nerwowy...

4

Odp: dyskietka od SN-360

pozostaje kwestia przeniesienia tego ATR na fizyczny dysk... jak? help!

5

Odp: dyskietka od SN-360

Dely - bana mu ... już przekroczyliśmy punkt, w którym to przestało być zabawne.

pomidor

6

Odp: dyskietka od SN-360

Ale to forum będzie smutne bez Bezrobotnego!!!
Dziwni jesteście :P

Dely nie banuj go, są tutaj gorsi co robią bardachę i się obrażają, a bezrobotny jest naszym folklorem, którego np. ja chcę osobiście poznać :P

p.s..
błęęęęęęęęęędy som specjalnie :P
p.s.2. nawet na sztabie z którego właśnie wróciłem,  ludzie się o niego pytali :)

Ostatnio edytowany przez AS... (2011-10-02 06:33:54)

7

Odp: dyskietka od SN-360

bezrobotny napisał/a:

pozostaje kwestia przeniesienia tego ATR na fizyczny dysk... jak? help!

sp**** juz, proszę.

8

Odp: dyskietka od SN-360

Nie denerwujcie się ludziska - forum bez własnego trolla to nie jest prawdziwe forum :)

The problem is not the problem; the problem is your attitude about the problem

9

Odp: dyskietka od SN-360

bezrobotny zabawny zaiste jest ;)

sn360converter nie był za wygodny ale działał - wydrukowałem dzięki niemu pracę na język polski "Adaptacja filmowa a tekst literacki" gdzie opisałem Firefox-a i "Polowanie na czerwony październik". Całość nie zmieściła mi się na raz w edytorze (nazwy nie pamiętam - działał w ANTIC3). Pamiętam jak kobitka przeraziła się jak dostała ode mnie 15 stron (zamiast zwyczajowych 2-3 max).

10

Odp: dyskietka od SN-360

Bezrobotny - skąd pochodzisz i gdzie mieszkasz? - może odpłatnie ktoś udzieli Ci lekcji z technik posługiwania się komputerem Atari, oraz techniki skutecznego użycia przeglądarki do internetu, mózgu, oraz jego ewentualnego potencjału ;)-

ADRES: pin@atari.pl - konto zlikwidowane. Aktualny adres: pin(at)atari8.info

11

Odp: dyskietka od SN-360

Bezrobotny, wpadnij na Silly Venture, wszyscy chcą Cię poznać :). Przy okazji zobaczysz, jak używa się Atari od znawców tematu :D. A tak poza tym, odpowiedzi na większość nurtujących Cię pytań masz tu: http://members.multimania.co.uk/wtk/pag … /index.php

Ostatnio edytowany przez Duddie (2011-10-03 14:54:38)

Arguing with an engineer is a lot like wrestling in the mud with a pig, after a couple of hours you realize the pig likes it...

12

Odp: dyskietka od SN-360

pin: serio myslisz ze to pomoze? nie w tym stadium...

The UNIX Guru`s view of Sex:
unzip; strip; touch; finger; mount; fsck; more; yes; umount; sleep

13

Odp: dyskietka od SN-360

Jell - może to ktoś wytrzyma, no i przy okazji wyżywi z tego rodzinę. Wówczas będzie z tego jakiś pożytek ;)-

ADRES: pin@atari.pl - konto zlikwidowane. Aktualny adres: pin(at)atari8.info

14

Odp: dyskietka od SN-360

Jesteśmy za lobotomią ;P

Sikor umarł...

15

Odp: dyskietka od SN-360

... chyba za pilną wizytą u PROKTOLOGA ;)-

ADRES: pin@atari.pl - konto zlikwidowane. Aktualny adres: pin(at)atari8.info

16

Odp: dyskietka od SN-360

przyjedzie Bezrobotny na SV, p*.* demem na XE z efektami  takimi, że klamki w całej szkole pourywa, wtedy się kuwa "z deka" ździwicie ;) ;) :D

gep/lamers^dial

17

Odp: dyskietka od SN-360

Bardzo na to czekamy!

18

Odp: dyskietka od SN-360

bezrobotny napisał/a:

nie wiem czy wiecie, do stacji SN-360 dodawana była jakaś dyskietka z dosem i toolsami umożliwiającymi wykorzystanie 360kb na dyskietce... ma Ktoś może ten dysk i mógłby udosępnić - skopiować?

a może ma Ktoś w ATR? jak skopiować taki ATR na fizyczną dyskietkę?

dely napisał/a:

Nie odpowiadać! Pierwszy link w google.

Podłączę się.
Jeżeli chodzi o ten link: http://gury.atari8.info/details_software/1854.php to niestety nie ma tam .atr-a, i jakoś nigdzie indziej też nie mogę znaleźć. Czy ktoś mógłby tu wrzucić .atr dysku "sn-360 utility"? albo działający link?

--== Kup Pan/i dyskietkę - jedyna taka oferta w całym InterNetCie - http://www.atari.org.pl/forum/viewtopic.php?id=18887 ==--

<-- Kontakt przez "E-mail" albowiem moja skrzynka "PW" jest pełna i zaprawdę nie mam czego usunąć.

19

Odp: dyskietka od SN-360

ATR jest na tej stronie: http://blog.3b2.sk/igi/post/ATARI-flopp … N-360.aspx :)

Powszechnie wiadomo, że kamień potrafi myśleć. Na tym fakcie opiera się cała elektronika.

Terry Pratchett - Równoumagicznienie

20

Odp: dyskietka od SN-360

merci very much :)

--== Kup Pan/i dyskietkę - jedyna taka oferta w całym InterNetCie - http://www.atari.org.pl/forum/viewtopic.php?id=18887 ==--

<-- Kontakt przez "E-mail" albowiem moja skrzynka "PW" jest pełna i zaprawdę nie mam czego usunąć.

21

Odp: dyskietka od SN-360

nie wiem co z tym bezro... (nie czytałem wszystkich jego postów) ,ale nie wszyscy to alfy i omegi !
Tak mi się wydaje, że po to forum by zaczerpnąć info od specjalistów takich jak na atari org. Czyż nie?

analog+hex=?? ??

Odp: dyskietka od SN-360

humanoid: poczytaj, zrozumiesz.

Atari: FireBee, (Falcon030 CT60e SuperVidel SvEthlana CTPCI), TT, (520ST Pak030 Frak PuPla Panther), (520ST 4MB ST RAM 8MB TT RAM CosmosEx SC1435), (1040STFM UltraSatan SM124), (1040STE 4MB ST RAM 8MB TT RAM CosmosEx NetUSBee SM144 SC1224), 260ST, 520 ST+, (MEGA ST SM125), (65XE Rapidus U1MB VBXE SIDE2 SIO2PC), (Jaguar SkunkBoard), Lynx II, 2x Portfolio