26

Odp: wapniak 2015 to będzie?

Ryszard, bardzo sie mylisz w swojej ocenie :) Nie robie sikora niczyja ofiara, a juz napewno nie ofiara zachowan drugiej strony. (bo jak napisalem sam jest sobie troche winien bo go ponioslo) Uwazam jedynie CO JUZ MOWILEM WIELOKROTNIE, ze decyzja o nieorganizowaniu party jest decyzja emocjonalna, impulsywna i NIE MA ZWIAZKU z przedstawionymi przez sikora 'faktami' jakoby ludzie party nie chcieli i dlatego go 'sfakali' - jest to bzdura i wymysl. Decyzja pozostaje decyzja sikora, jego sprawa.

ps. 'nie warto'

Ostatnio edytowany przez syscall (2015-08-17 19:40:08)

"Was powinny uzbrojone służby wyciągać z domów do punktów szczepień, a potem zamykać do pi* za rozpowszechnianie zagrożenia epidemicznego" - Epi 2021
"Powinno się pałować tylko tych co tego nie rozumieją. No i nie szmatki i nie chirurgiczne tylko min FFP3, to by miało jakiś sens. U mnie we firmie, to jak przychodzi bezmaskowiec, to stoi w deszczu przed firmą" - Pin 2021

27

Odp: wapniak 2015 to będzie?

@myszej, nieważne, czy mnie poniosło czy nie. Przekalkulowałem za i przeciw i wyszło mi, że nie ma szans na sensowne prace. Zrób sobie urodziny w stałym terminie i nie oceniaj innych własną miarą.

Sikor umarł...

28

Odp: wapniak 2015 to będzie?

szkoda. jedno z ostatnich party na ktorym jeszcze mozna bylo wystawiac prace dla prawdziwego atari xl/xe.

http://atari.pl/hsc/ad.php?i=1.

29

Odp: wapniak 2015 to będzie?

No to się zaczęło ... o wyższości świąt wielkiej nocy ;)

ADRES: pin@atari.pl - konto zlikwidowane. Aktualny adres: pin(at)atari8.info

30

Odp: wapniak 2015 to będzie?

XXL - przeczytaj wstępny regulamin mojego party, tam też możesz wystawiać prace dla "prawdziwego" atari :)

31

Odp: wapniak 2015 to będzie?

dla mnie było blisko a to był wielki plus. Bo Warszawa to marnie z tego typu imprezami bardziej Śląsk.

32

Odp: wapniak 2015 to będzie?

Pin napisał/a:

No to się zaczęło ... o wyższości świąt wielkiej nocy ;)

130xe to też atari :P

33

Odp: wapniak 2015 to będzie?

Skoro jest wola zrobienia imprezy, co widać tu i widać/słychać było na Głuchołazach powiem tak - coś się kroi. Szczegóły, mam nadzieję, niebawem!

Edit: Oczywiście mowa o roku 2016.

I Ty zostaniesz big endianem...