1

Temat: www.ekranownia.prv.pl

Witam


W sumie banał, ale...

Założyłem stronkę "Ekranownia Atari XL/XE", na której umieszczam ekrany z gierek na małe Atari:

www.ekranownia.prv.pl

Niestety całość bez PHP, bo nie mam takiego konta. :(

Nie pytajcie o sens, po prostu zajrzyjcie. ;) Może komuś się przyda, jak będzie robił logo do telefonu, albo zanim zada pytanie "czy ktoś wie co to za gra".  :rolleyes: Stronka uaktualniana jest w tzw. "wolnym czasie".


VLX

2

Odp: www.ekranownia.prv.pl

Do takich ogłoszeń służy dział "Miejsca w sieci".

3

Odp: www.ekranownia.prv.pl

Spoko, tylko niech Ci checi nie zabraknie...

4

Odp: www.ekranownia.prv.pl

cos sie wlecze niemilosiernie ta strona, ale screeny i pomysl b. fajny :)

5

Odp: www.ekranownia.prv.pl

Obejrzalem. Bardzo mi sie podoba. Szczegolnie, ze sporej czesci gier nie widzialem :)

6

Odp: www.ekranownia.prv.pl

bardzo fajna strona. sporo ciekawych gier. np nie widzialem ze jest chessmaster 2000 na male atari.

7

Odp: www.ekranownia.prv.pl

Imho beznadziejna stronka, ale coz.. kazdy ma swoje zdanie

8

Odp: www.ekranownia.prv.pl

Witam


Imho beznadziejna stronka, ale coz.. kazdy ma swoje zdanie

Się zgadzam - każdy ma swoje.  8)  Ja akurat wymyśliłem to sobie jak szukałem grafy z gierek na trumnę. Generalnie chodzi Ci o pomysł, czy o wykonanie?  :rolleyes:

Niestety stronka moja wlecze się niemiłosiernie, bo republika takie daje serwerki, a dostępu do lepsiejszego nie posiadowywuję. :(  Z tego też powodu nie mogę poeksperymentować sobie z php, jak zamierzałem, tylko dziobię w samym html.  :?


VLX

9

Odp: www.ekranownia.prv.pl

U mnie smiga ja samolocik, wszystko zalezy od zapewne od lacza...

10

Odp: www.ekranownia.prv.pl

U mnie tesz chodzi spoko :)
Az milo popatrzes na screeny i powiedziec: "w to gralem" :)

. . . . ..... . . . . . . . .. . .... .. ... . . . . . . . . .. . . . . . ..

11

Odp: www.ekranownia.prv.pl

Mi sie pomysl bardzo podoba. A wykonanie wcale nie jest najgorsze. Przeciez chodzi o to, zeby strona byla funkcjonalna.

Najbardziej mi sie spodobal pomysl z klawiatura Atari do wybierania literek :) Gdyby pozycje kolejnych wierszy byly zachowane to bylo by super (nie znam sie za bardzo na html, ale wydaje mi sie, ze to byloby chyba trudne).

12

Odp: www.ekranownia.prv.pl

A moze tak lepiej by pomoc przy uaktualnianiu bazy plikow na AA? Bo jakos obecni dodawacze zapadli w sen.

Czy możecie wyjaśnić, Stirlitz, dlaczego wasz służbowy adres stirlitz@rsha.gov.de ma aliasa justas@gru.su?
Nie czytam PM. Proszę używać e-mail.

13

Odp: www.ekranownia.prv.pl

A moze tak lepiej by pomoc przy uaktualnianiu bazy plikow na AA? Bo jakos obecni dodawacze zapadli w sen.

noo ja parę bym dodał tylko nie wiem jak bo szanowny kierownik zamieszania nie odpisuje na GG ehhh

Ci, którzy przemawiają w imieniu Boga powinni pokazać listy uwierzytelniające. J. Tuwim

14

Odp: www.ekranownia.prv.pl

Takich stron nigdy za wiele!
Dlugo szukalem tytulu gierki ktora mnie swego czasu powalila - The Eidolon. Dzieki tej stronce juz znam nazwe a poza tym widze ze jeszcze mam wiele zaleglosci w temacie gry xl/xe.... :D

15

Odp: www.ekranownia.prv.pl

Takich stron nigdy za wiele!
Dlugo szukalem tytulu gierki ktora mnie swego czasu powalila - The Eidolon. Dzieki tej stronce juz znam nazwe a poza tym widze ze jeszcze mam wiele zaleglosci w temacie gry xl/xe.... :D

I o to właśnie chodzi. :D

Obiecankuję, że będę uzupełniał stronkę, tyle że w tej chwili mam sesję, więc wicie, rozumicie. ;)

Niebawem stronka zmieni miejsce zamieszkania, ale aliasik zostanie aktualny.


VLX

MW: nie cytuj postu, ktory jest nad Twoim. Przeczytaj regulamin!

16

Odp: www.ekranownia.prv.pl

Wydawać by się mogło że po co komu taka stronka, a w sumie to fajnie sobie pooglądać takie screeny. Oby ci tylko szybko zapału nie brakło w rozwijaniu strony. Powodzenia.

17

Odp: www.ekranownia.prv.pl

A moze tak lepiej by pomoc przy uaktualnianiu bazy plikow na AA? Bo jakos obecni dodawacze zapadli w sen.


A moze bys tak mi dal dostep? Cos bym pewnie wygrzebal w sieci do dodania