1,976

Odp: Kiepska sytuacja w kraju a będzie gorzej.

kosa0 napisał/a:

Chcialbym uslyszec cos podobnego z ust ktoregokolwiek z politykow Polskich
Przedstawiciele rządzącej Komunistycznej Partii Chin w czwartkowy wieczór powtórzyli, że celem jest podwojenie Produktu Krajowego Brutto do 2020 roku względem 2010 r.

No tak, ale tam plany rozwoju są tworzone na pokolenie, a nie na 4 lata do następnych wyborów....

tP

Atari, Inc., 1512 Crossman Ave., PO. Box 61657, Sunnyvale, CA 94086.
Złym błędem jest cofać się do tyłu, gdy wieje zimnym chłodem.
Jest to najprawdziwsza prawda. (c) VC

1,977

Odp: Kiepska sytuacja w kraju a będzie gorzej.

Wlasnie wrocilem  z wojaży po "Gross Deutschland" - generalnie podróżowałem samochodem  , w dzień  w nocy  po przekroczeniu granicy  wrażenia
1)Autostrady 3 pasmowe ( na przykład 2-ka czy 10-tka ) vs 2 pasmowki w PL
2)Wielkie podświetlone znaki z informacja o limicie prędkości nad austostradami w GD vs brak takich oznakowań w PL
3)Zanki mijane na autostradzie  podświetlane oraz wyraźne oznakowania zjazdow w GD vs znaki odblaskowe ulegające biodegradacji - łuszczące sie na potęgę  w PL
4)Jakość odblaskow + oznakowania poziomego  powduje iż pomimo braku oswietlenia na drogach w GD podruzuje sie komfortowo  vs oznakowanie poziome namalowane farba biala ( chyba )
5)DETALE - barierki oddzielajace  pasy  autostrady sa tak skonstruowane i umiejscowione na takiej wysokosci iz mijajace samochody  nie oslepiaja .
4)I na ostatek   jakość asfaltu - pojazd zmieniąjacy granice staje sie 3 razy głośniejszy  + ilosc spalanego paliwa rosnie o 30%
Nie znam sie na asfalcie ale uważam ze cos jest na rzeczy

Takie proste rzeczy - w GD za  przejazd nic nie zaplacilem  w PL zaplacilem okolo 100 pln za przejazd od granicy do Warszawy

Dla mnie wladze która toleruje taka fuszere jest do odstrzalu

1,978

Odp: Kiepska sytuacja w kraju a będzie gorzej.

kosa0 napisał/a:

Wlasnie wrocilem  z wojaży po "Gross Deutschland" - generalnie podróżowałem samochodem  , w dzień  w nocy  po przekroczeniu granicy  wrażenia....

Właśnie wróciłem 2 godziny temu ze stolicy tego kraju - możesz wierzyć lub nie i jeździłem w dzień.
Wrażenia:
- Oznakowanie pionowe czyli światła w normie
- Oznakowanie poziome w stolicy....tragedia zamiast wymalowanych pasów tymczasowych tylko jakieś żółte krzyżyki, pasów dla pieszych nie ma tylko jakieś kolejne fafnaste kreseczki na ulicy...jeśli oglądałeś "Nie lubie poniedziałku", to wyglądaja jakby z rolki papieru toaletowego je wymalowali
- Rowerzyści - niby uporządkowani Niemcy - jeżdżą jak chcą...zielone, czerwone...ganz egal ... "my królowie jezdni"
- Niemieccy kierowcy jakby zapomnieli o przepisach...główny przyrząd to klakson...jakby to był kraj arabski
- Autostrady - wracałem akurat w dobrą stronę i nie było korków ale co godzinę włączały się wiadomości drogowe z opisem sytuacji która była znośna ...w piątek ciągle: 5 kilometrów STAU w kierunku Charlottenburg, 4 km korka w kierunku ..., 3 kilometry korka w kierunku....itd. - popatrz zresztą tutaj https://stau.info/
- Może i Niemcy nie pobierają opłat za autostradę ale aby wjechać do miasta trzeba mieć wlepkę oznaczająca opłatę za spełnianie danej normy Euro... wprowadź to u nas....droga wolna
- Niemcy preferują beton zamiast asfaltu.
- Zwiedzałem dziś Poczdam...w sumie nic ciekawego prócz jednej reklamy, która widziałem na jednym z budynków..w wolnym tłumaczeniu..."Wybudowaliśmy jeszcze jedna synagogę.".... rewelacja...jacyż oni są dumni z tego, że wybudowali kolejną synagogę..najpierw zamordowali parę milionów Żydów ale teraz jak ich duma rozpiera bo "zbudowali" ....za to też ich podziwiasz ?
- Typowe niemieckie danie: Currywurst - od kiedy curry jest typowa niemiecka przyprawą ? To tak jakby Niemcy tylnymi drzwiami wprowadzili piątą arabsko-turecką kolumnę do Europy. Czy za to należy im się szacunek ?

Dalej chcesz mieć drugie Niemcy ?

EDIT:
Przypomniałem sobie...za autostrady płaca nasi przewoźnicy...Niemcy po prostu drenuja kieszenie innych nacji aby swoim dać za darmo choć i to ma się zmienić.

Ostatnio edytowany przez BartoszP (2015-11-08 22:10:44)

1,979

Odp: Kiepska sytuacja w kraju a będzie gorzej.

Niemcy?
http://biznesalert.pl/rosja-i-niemcy-po … nergetyki/

"Was powinny uzbrojone służby wyciągać z domów do punktów szczepień, a potem zamykać do pi* za rozpowszechnianie zagrożenia epidemicznego" - Epi 2021
"Powinno się pałować tylko tych co tego nie rozumieją. No i nie szmatki i nie chirurgiczne tylko min FFP3, to by miało jakiś sens. U mnie we firmie, to jak przychodzi bezmaskowiec, to stoi w deszczu przed firmą" - Pin 2021

1,980

Odp: Kiepska sytuacja w kraju a będzie gorzej.

Bartosz  :-) Zawsze jestem pod wrażeniem  osób store uważaja PL za najwspanialszy kraj na świecie :-) na przekór wszystkiemu - mamy najlepsze drogi :-) , najwiecej zarabiamy :-) najepsza edukacje :-) sluzbe zdrowia :-) - oczywiście ironizuje  :-)
.
Berlin jest specyficzny - zapraszam do Boon,Koloni,Frankfurtu  , Hanoveru :-)
-Klakson tak berlin to arabowie - czyli cos co chca LEWACY NAM sprowadzic
-Rowerzysci - nie wiem - nie mialem doswiadczen - moge opowiedzie co holandii :-)
-Autostrady nie rozumiem twoich zarzutow jesli to sa zarzuty :-)
-Naklejke mowisz :-)  pierwsze slysze o tym a zjezdzilem Niemcy prawie cale - ale skoro mówisz ze musze miec taka naklejke to sie zaopatrze :-) - Po co mam to wprowadzac u nas ? widziałeś jakie auta jezdza po drodze w Niemczech ? oni nie maja problemu z normami - to raczej bidacy  przyjezdzajacami do nich 20 letnimi trupami maja takie problemy - i nie ma co sie obrazac - Polacy to biedacy przy niemcach.
-Beton - możliwe nie znam sie na budwie autostrad oceniam efekt

Teraz tak odluż swoje uprzedzenia wobec Niemiec bo od tego Polacy nie beda bogatsi .
A)W PL królowało złodziejstwo na najwyzszych szczeblach - zobaczymy jak bedzie teraz
B)Za takie badziewie jak autostrady w PL  minister i nie tylko powinni beknac  wiezieniem tak z 25 lat dla przykladu
C)Tak podziwiam NIEMCOW bo oni pomimo ze byli zaorani jak Polska ( pomijam rzyczyny ) byli w stanie sie odbudowac i stworzyc  1 gospodarke europejska, Polacy za to sami siebie wkolko okradaja  - z tego nie ma co byc dumnym
D)A dlaczego maja nie placic nasi przewoznicy ? Jk jechales autostradami to widziales ze  wiekszosc truckow to Polskie trucki - wiec o co chodzi maja byc altruistyczni ?
E)CHca wprowadzic oplaty bo ich autostrady trzeba remontowac a pieniadze ida na OSADNIKOW  z syrii - w PL place za nedzna autostrade i nie mam prawa oczekiwac nic wiecej

1,981

Odp: Kiepska sytuacja w kraju a będzie gorzej.

Jestem Polakiem, mieszkam w Polsce, taki mój wybór...to patriotyzm, który jest ponoć mottem nowej władzy..taki sam patriotyzm jak niemiecki.
Co do reszty
LEWACY ? ... kolejna rzecz na którą czekałem...ciekawe co to oznacza w twoim mniemaniu bo w Niemczech rządzi CDU/CSU czyli ugrupowania chrześcijańsko-konserwatywne w założeniu i jakoś nie wyganiają tych uchodźców Słuchałeś tam wiadomości ostatnio ?
Rowerzyści...tak .. w Holandii jest 10 x lepiej...wiem..byłem w tym roku tam na wakacjach. W Belgii też jest fajnie ale drogi maja do kitu.
Berlin specyficzny ? W Kolonii byłem w drodze na wakacje...też nie było pięknie choć znacznie lepiej niż w Berlinie. Mieszkałem 300 m. od katedry czyli ścisłego centrum. Głowna atrakcja: festyn lokalny zdominowany przez turecka nację.
Autostrady ... nie rozumiesz ? Korek to składnik obowiązkowy autostrady w Niemczech.
Autostrady: http://www.polskieradio.pl/42/3168/Arty … o-130-euro
Opłaty środowiskowe są od 2008 roku: http://www.finanzamt.pl/index.php?optio … Itemid=105, https://www.pzmtravel.com.pl/umweltzone-niemcy.html

Zgodnie z projektem ustawy pojazdy z zawartością szkodliwych substancji klasy Euro 3 lub gorzej zapłacą 6,50 Euro (Ottomotor), względnie 9,50 Euro (Diesel).
Pojazdy z zawartością szkodliwych substancji klasy Euro 4 oraz Euro 5: 2 Euro (Ottomotor) względnie 5 Euro (Diesel).
Pojazdy z zawartością szkodliwych substancji klasy Euro 6: 1,80 Euro (Ottomotor) i 4,80 Euro (Diesel).

Nie masz ? Typowy Polaczek co oszukuje :)
Beton ... to jakimi drogami jeździłeś bo ja jechałem głównie betonowymi.

Co do innych punktów. Ja nie mam uprzedzeń do Niemców. Nie wiem czemu mi to zarzucasz. Ja tylko komentuje twoje tezy a Ty to od razu odbierasz jako uprzedzenie i mam się niby z tego tłumaczyć ?

A. Zobaczymy...na razie już "swoi" obsadzaja stanowiska...SKOKi maja być wyłączone spod podatku bankowego...
B. Jakoś z Olszyny do Bielska dojechałem w około 3 h z obiadem po drodze...jakoś to lepiej niż dawniej...nie pochwalam opłaty ale czas jazdy jest super. Mogli by wreszcie zrobic betonowy odcinek od granicy do rozjazdu na Zgorzelec. W przeciwna stronę jest super.
C. Zaorani jak Polska ? No chyba upadłeś na głowę...dwa albo trzy razy z rzędu...byli zaorani rękami polskich jeńców i wywiezionych na roboty robotników aby plony dobrze rosły. Plan Marshalla dla Niemiec mocno im pomógł w odbudowie...jakoś o nas Amerykanie, Francuzi, Anglicy i inni nie dbali.
D1. A dlaczego maja płacić ? A dlaczego tam stawka dla polskiego kierowcy ma być taka jak dla niemieckiego kierowcy ? Zobaczysz w Polsce niemiecką ciężarówkę ? Nie, bo tańsze są polskie. Gdyby taki Kaufland, Lidl czy inne niemieckie firmy miały płacic w niemieckich stawkach, to w sklepach miałbyś +30%. To jest normalny efekt ekonomiczny i nie masz co tu nim szermować.
D2. Może u nas niemieccy managerowie i kierowcy będą zarabiać zgodnie z polskimi stawkami minimalnymi i ani złotówki więcej ? Mamy być altruistami ?
E. Przeczytaj i komentuj: "Bundestag przyjął w piątek pakiet ustaw o opłatach dla kierowców samochodów osobowych za korzystanie z niemieckich autostrad i dróg krajowych. Myto obciąży tylko użytkowników dróg z zagranicy, gdyż dla kierowców z Niemiec ustawodawca przewidział rekompensaty.".

1,982

Odp: Kiepska sytuacja w kraju a będzie gorzej.

Jestes Polakiem :-) i to zwalnia z myslenia fantastycznie :-)
Czekales i doczekales lewAk to taki nierob - bez mozgu ( taki wybirca po) ktory mysli ze pieniadze biora sie z bankomatu , ze panstwo bierze pieniadze z mennicy - ktory uwaza ze wszystko nalezy sie wszystkim ale nie wiw skad na ro wziasc pieniadze.
Skoki ? Ja czekam na rozliczenie poprzednich afer Njektorzy maja probkem z zapamietaniem osmiorrniczek i panstwa teoretycznego :-) smutne prawdIwe .

Tak niemcy byli zairani ale trzeba troche czytac ksiazek :-)
Maja placic obcokrajowcy k dobrze :-) w czym problem

1,983

Odp: Kiepska sytuacja w kraju a będzie gorzej.

Masz tu i sobie kopiuj, oszczędź ludziom bólu mózgu od czytania Twoich wypocin choć troszkę:

ą ć ę ł ń ó ś ż ź
Ą Ć Ę Ł Ń Ó Ś Ż Ź
, , , , , , , , , 

Jak zabraknie to jeszcze mogę dokleić, mam zapas.

Ostatnio edytowany przez skrzyp (2015-11-09 08:21:51)

.: miejsce na twoją reklamę :.

1,984

Odp: Kiepska sytuacja w kraju a będzie gorzej.

kosa0 napisał/a:

Wlasnie wrocilem  z wojaży po "Gross Deutschland" - generalnie podróżowałem samochodem  , w dzień  w nocy  po przekroczeniu granicy  wrażenia
1)Autostrady 3 pasmowe ( na przykład 2-ka czy 10-tka ) vs 2 pasmowki w PL

Piedrolisz jak TVN.
A10 to obwodnica Berlina. 3-pasmowa jest jej część wschodnia i południowa - mniej-więcej połowa - pomiędzy węzłami z A2 i A11. Druga połowa - część zachodnia i północna - ma 2 jezdnie po 2 pasy.
Obwodnice Wrocławia, Krakowa, Warszawy, czy też autostrada przecinająca GOP są również w dużej części 3-pasmowe.

kosa0 napisał/a:

2)Wielkie podświetlone znaki z informacja o limicie prędkości nad austostradami w GD vs brak takich oznakowań w PL

W Polsce limit prędkości na autostradzie jest ustalony przez ustawę PoRD, dlatego nie ma potrzeby powtarzania go na znakach, jeżeli na danym odcinku nie jest dodatkowo ograniczony. S8 Warszawa - Piotrków Trybunalski jest pełna świecących tablic z ograniczeniem prędkości.

kosa0 napisał/a:

5)DETALE - barierki oddzielajace  pasy  autostrady sa tak skonstruowane i umiejscowione na takiej wysokosci iz mijajace samochody  nie oslepiaja .

Żadna sztuka, są nawet na S7.

kosa0 napisał/a:

4)I na ostatek   jakość asfaltu - pojazd zmieniąjacy granice staje sie 3 razy głośniejszy  + ilosc spalanego paliwa rosnie o 30%
Nie znam sie na asfalcie ale uważam ze cos jest na rzeczy

To nie asfalt. Po prostu jedziesz szybciej, bo zamiast ciągłych ograniczeń do 100km/h masz 140, którym i tak wielu się nie przejmuje.

Ostatnio edytowany przez epi (2015-11-09 12:20:50)

Hitler, Stalin, totalniak, SSman, NKWDzista, kaczor dyktator, za długo byłem w ChRL, wypowiadam się afektywnie.

1,985

Odp: Kiepska sytuacja w kraju a będzie gorzej.

kosa0 napisał/a:

Jestes Polakiem :-) i to zwalnia z myslenia fantastycznie :-)

A Ty kim jesteś, że ponoć myślisz a ja nie ? A Ty masz krzywe zęby i śmierdzą Ci stopy bo podziwiasz niemiecki "ordnung". To argument na poziomie twojego. Udowodnij, że jest inaczej.

Czekales i doczekales lewAk to taki nierob - bez mozgu ( taki wybirca po) ktory mysli ze pieniadze biora sie z bankomatu , ze panstwo bierze pieniadze z mennicy - ktory uwaza ze wszystko nalezy sie wszystkim ale nie wiw skad na ro wziasc pieniadze.

Brak argumentu maskujesz obrażaniem. Piszemy o Niemczech...tam też są wyborcy PO ? Wyborcy nowych władz Polski też myślą, że pieniądze na wszystko wezmą się z NBP i z mennicy albo z banków, co na jedno wychodzi, bo im tak obiecano i w to wierzą.
Znalazłem dobry opis tego kim jest lewak:
lewak i lewactwo występuje jako wszelka przyczyna zła (prócz trzęsień ziemi i kokluszu), wliczając w to głód w Afryce, wysokie ceny mieszkań czy odpowiedzialność za osobiste problemy piszących (parafrazując pewien dowcip: "to musiał być wyjątkowy lewak, bo jeszcze narobił p. hrabiemu w spodnie").

Skoki ? Ja czekam na rozliczenie poprzednich afer Njektorzy maja probkem z zapamietaniem osmiorrniczek i panstwa teoretycznego :-) smutne prawdIwe .

Piramidy działaja tylko dlatego, że ludzie nie czytają regulaminów bo czytanie ZE ZROZUMIENIEM nie jest cool i trendy. Pisałeś o AmberGold...czy ktoś kazał im podpisywać umowę ? Piszesz o jakimś Państwie teoretycznym. Nasłuchałeś się farmazonów wyborczych i powtarzasz je jako mantrę. Nawet nie wiem co rozumiesz pod tym pojęciem. Nawet nie wiem czy sam rozumiesz. To taka papka medialna dla takich wyznawców nowej władzy jak Ty. Co to jest "państwo praktyczne" ? Napisz zestawienie/porównanie i wtedy możemy podyskutować o konkretach a nie o tym co Ty myślisz, że inni nie myślą.

Tak niemcy byli zairani ale trzeba troche czytac ksiazek :-)

Co z tego, że byli "zaorani" po przejsciu frontu...to ich kraj przez 6 lat był grabiony ? ludzie mordowani w obozach koncentracyjnych ? rozstrzeliwani pod murem swych domów ? Jesteś żałosny z takimi argumentami. To jest właśnie "prostowanie" historii w stylu niemieckim. W Kolonii na płocie wokół katedry jest długa wystawa z wielkim jak wagony literami opisującymi jak to CI ŹLI ALIANCI zbombardowali nasze pokojowo nastawione miasta i naszych biednych mieszkańców.
Jakie konkretnie książki mają mi udowodnić, że mam współczuć potomkom hitlerowców albo nawet żyjącym jeszcze członkom HitlerJugend ?

Maja placic obcokrajowcy k dobrze :-) w czym problem

Nie, to źle. Te autostrady nie są darmowe. Są płatne, i Ty za to płacisz,  ale w niemieckim socjalno-socjalistyczno-narodowym ustroju naród niemiecki jest ciągle lepszy od innych i co więcej ma coraz więcej zatwardziałych wyznawców.
Wydaje ci się, że pieniądze na to ... jak to było ? .... "pieniadze biora sie z bankomatu , ze panstwo bierze pieniadze z mennicy - ktory uwaza ze wszystko nalezy sie wszystkim ale nie wiw skad na ro wziasc pieniadze."
W wypowiedzi na kilka  zdań przeczysz sam sobie swoim tezom i zachowujesz się jak .... no jak kto ? Jak nazwałeś takie osoby ?  Udziel konkretnej odpowiedzi.

1,986

Odp: Kiepska sytuacja w kraju a będzie gorzej.

Pax, pax, pax, Panowie i Panie :)

I na pocieszenie....

Właśnie przeczytałem, że Antoś M. zostaje szefem MON, a Zbysiu Z. szefem ministerstwa sprawiedliwości.

Totalna katastrofa, szkoda że brakło kilku głosów, by postawić ich przed TS.

Za parę miesięcy będzie jazda na maxa :(

tP

Atari, Inc., 1512 Crossman Ave., PO. Box 61657, Sunnyvale, CA 94086.
Złym błędem jest cofać się do tyłu, gdy wieje zimnym chłodem.
Jest to najprawdziwsza prawda. (c) VC

1,987

Odp: Kiepska sytuacja w kraju a będzie gorzej.

O ten Pax chodzi ? https://pl.wikipedia.org/wiki/Stowarzys … x%E2%80%9D Nie ma takiej opcji :) :)

1,988

Odp: Kiepska sytuacja w kraju a będzie gorzej.

No ja to się w ogóle dziwię, że po wygranej PISu słońce wzeszło i nadal wschodzi, a o krowach ciągle dających mleko to już nie wspomnę. Cała nadzieja w tym, że już niedługo zjednoczona armia tęczowej Europy zdecydowanie wkroczy do naszego kraju i wyzwoli go z okowów faszystowskiej dyktatury. Do tego czasu nie pozostaje nam nic innego jak tylko udać się wspólnie z „dziennikarzami” GW i TVNu na wewnętrzną emigrację.

Dziękuję za wspólnie spędzone chwile... Na szczęście, póki co odejście z forum uważam za niemożliwe do realizacji. Jeszcze długo tak będzie... Witam.

1,989

Odp: Kiepska sytuacja w kraju a będzie gorzej.

A mi sie ten rzad doskonale podoba :) Jarek nie zmarnowal 8 lat :)

"Was powinny uzbrojone służby wyciągać z domów do punktów szczepień, a potem zamykać do pi* za rozpowszechnianie zagrożenia epidemicznego" - Epi 2021
"Powinno się pałować tylko tych co tego nie rozumieją. No i nie szmatki i nie chirurgiczne tylko min FFP3, to by miało jakiś sens. U mnie we firmie, to jak przychodzi bezmaskowiec, to stoi w deszczu przed firmą" - Pin 2021

1,990

Odp: Kiepska sytuacja w kraju a będzie gorzej.

Jakie to tam słońce... Prawdziwe słońce wzejdzie dopiero gdy walka będzie wygrana. A Nasza Walka będzie trwała aż do dnia w którym GW, Michnik, TVN i reszta zakłamanych syjonistyczno-niemiecko-gejowsko-muzułmańskich mediów nie wyniosą się tam gdzie ich miejsce - do Syjonu!
Wtedy dopiero NARÓD uwolniony od tych manipulatorów przejrzy na oczy i zrozumie jaka światłość nadeszła! Ta Światłość będzie jak słońce. TO słońce. Prawdziwe, nasze... Polskie. Tak jak krowy.

1,991

Odp: Kiepska sytuacja w kraju a będzie gorzej.

Aj waj!

Dziękuję za wspólnie spędzone chwile... Na szczęście, póki co odejście z forum uważam za niemożliwe do realizacji. Jeszcze długo tak będzie... Witam.

1,992

Odp: Kiepska sytuacja w kraju a będzie gorzej.

Marku...to nie ten wątek... tu może być tylko gorzej :)

1,993

Odp: Kiepska sytuacja w kraju a będzie gorzej.

marekp napisał/a:

Wtedy dopiero NARÓD uwolniony od tych manipulatorów przejrzy na oczy i zrozumie jaka światłość nadeszła! Ta Światłość będzie jak słońce.

Пусть всегда будет солнце.

1,994

Odp: Kiepska sytuacja w kraju a będzie gorzej.

Bluki napisał/a:

Пусть всегда будет солнце.

Пусть всегда будет небо :)

tP

Ostatnio edytowany przez thePink (2015-11-09 21:08:56)

Atari, Inc., 1512 Crossman Ave., PO. Box 61657, Sunnyvale, CA 94086.
Złym błędem jest cofać się do tyłu, gdy wieje zimnym chłodem.
Jest to najprawdziwsza prawda. (c) VC

1,995

Odp: Kiepska sytuacja w kraju a będzie gorzej.

BartoszP napisał/a:

O ten Pax chodzi ? https://pl.wikipedia.org/wiki/Stowarzys … x%E2%80%9D Nie ma takiej opcji :) :)

Nie.

O taki: https://pl.wiktionary.org/wiki/pax

tP

Ostatnio edytowany przez thePink (2015-11-09 21:10:48)

Atari, Inc., 1512 Crossman Ave., PO. Box 61657, Sunnyvale, CA 94086.
Złym błędem jest cofać się do tyłu, gdy wieje zimnym chłodem.
Jest to najprawdziwsza prawda. (c) VC

1,996

Odp: Kiepska sytuacja w kraju a będzie gorzej.

"Pax, pax między Chrześcijany" :D

hex, code and ror'n'rol
niewiedza buduje, wiedza rujnuje

1,997

Odp: Kiepska sytuacja w kraju a będzie gorzej.

"MF podczas pierwszych tygodni skoncentruje się na realizacji priorytetowego punktu programu PiS, czyli wsparcia rodzin "500 zł na dziecko". Budżet na 2016 rok, przy zwiększeniu deficytu o 1-1,5 mld zł, zachowa stabilność makroekonomiczną - poinformował Paweł Szałamacha, kandydat na ministra finansów w nowym rządzie."

Wiecej socjalizmu. dobrze.

http://atari.pl/hsc/ad.php?i=1.

1,998

Odp: Kiepska sytuacja w kraju a będzie gorzej.

mono napisał/a:

"Pax, pax między Chrześcijany" :D

Odlecieliście z ta łaciną  jak Mir na orbitę :) :)

1,999

Odp: Kiepska sytuacja w kraju a będzie gorzej.

marekp napisał/a:

Ta Światłość będzie jak słońce. TO słońce. Prawdziwe, nasze... Polskie.

Ufff, już myślałem, że chodzi o słońce Peru. :)

"Pamiętaj, że być dobrym obywatelem to znaczy nie mieć kłopotów, a nie będziesz ich miał jeżeli nie będziesz kłopotem dla innych."

2,000

Odp: Kiepska sytuacja w kraju a będzie gorzej.

:-) a ja sie ciesze wole juz pis niz bande zlodzieji z po - na zelazko bym zaglosowal jakby startowalo z po w szranki - zelazko mnie MOZE nie okradnie PO zrobilo by to na pewno. Chcialbym aby pare "Ryjow " z po trafilo do cel :-) . Bo pewnie nikt juz nie pamieta osmiorniczek - vat 23% , pracy do 67 a balcerek mowil juz o 70 - panstwie teoretycznym , tasmach prawdy - o " debilach i idiotach pracujacych za 6 k " o nic nie robilismy w sprawie gornictwa o ambergoldach , aferach z autostradami hazardowa ustawa.
Taaaaaaa straszenie pisem hlehlehle :-)

W nastepnych wyborach wystartuje jak ta partia razem - moj program - daze do tego aby inni placili wieksze podatki a ja mniejsze :-) czuje potencjal w Lewakach i ich glosach :-)