Temat: Sprzedam nową konsole/komputer Atari XEGS game ststem

Witam, mam na sprzedaż nowe Atari XE video game system. Sprzęt zupełnie nowy,
wszystkie podzespoły oryginalnie zapakowane, nigdy nie włączany. Cały zestaw
kompletny, zawiera instrukcje, książeczki do gier, piękne opakowanie. Przetrzymywany
był w ciepłym suchym pomieszczeniu. Idealny dla kolekcjonera, nie znalazłem takiego
na olx, allegro ani innych zagranicznych stronach. Prawdziwy rarytas, może jedyny w takim
stanie dlatego wart zainteresowania. W razie jakichkolwiek pytań proszę piać. Proszę zainteresowanych o
rozsądne propozycje cenowe. Zdjęcia w linku.
Zdjęcia

2

Odp: Sprzedam nową konsole/komputer Atari XEGS game ststem

Podaj cenę (źródło: drugie zdanie zasady 11 regulaminu). :)

Powszechnie wiadomo, że kamień potrafi myśleć. Na tym fakcie opiera się cała elektronika.

Terry Pratchett - Równoumagicznienie

3

Odp: Sprzedam nową konsole/komputer Atari XEGS game ststem

Jeżeli już się regulaminu mocno trzymamy to mam jest napisane również ze jeżeli cena nie jest podana to" ...dyskusja o wartości będzie przeprowadzana publicznie w wątku...". Konsola dość rzadka (zaledwie kilka na zagranicznych stronach, w większości nie kompletne) zważając na jej stan jest sporo warta. Mam na myśli jakieś 450-500 dolarów. Jednak rozważę wasze propozycję.

4

Odp: Sprzedam nową konsole/komputer Atari XEGS game ststem

Za ten stan i komplet w boxie to niejednemu tutejszemu zbieraczowi kisiel pusci w majtkach :) Ale nie liczylbym na sugerowana cene :)

"Was powinny uzbrojone służby wyciągać z domów do punktów szczepień, a potem zamykać do pi* za rozpowszechnianie zagrożenia epidemicznego" - Epi 2021
"Powinno się pałować tylko tych co tego nie rozumieją. No i nie szmatki i nie chirurgiczne tylko min FFP3, to by miało jakiś sens. U mnie we firmie, to jak przychodzi bezmaskowiec, to stoi w deszczu przed firmą" - Pin 2021

5

Odp: Sprzedam nową konsole/komputer Atari XEGS game ststem

Wersja NTSC ?
Można powiedzieć, sprzedajesz jako uszkodzoną ?
Nie włączana czyli trup?

6

Odp: Sprzedam nową konsole/komputer Atari XEGS game ststem

Nie wiem czy konsola jest sprawna, jest zapakowana oryginalnie, gry są w foli termokurczliwej (nie były nigdy podpinane) wszystkie kable są zawinięte oryginalnie, dokładnie się przyjrzałem wszystkiemu i nie ma śladów używania. Nie odpalałem bo niektórzy może chcieli by taką nieruszaną wersje. Jeżeli trafi się jakiś zdecydowany konkretny kupiec to na jego prośbę mogę uruchomić sprzęt.

7

Odp: Sprzedam nową konsole/komputer Atari XEGS game ststem

pajero napisał/a:

Wersja NTSC ?
Można powiedzieć, sprzedajesz jako uszkodzoną ?
Nie włączana czyli trup?

Zapachniało cebulą… :)

.: miejsce na twoją reklamę :.

8

Odp: Sprzedam nową konsole/komputer Atari XEGS game ststem

cześć szynsaj

proponuję 200$ tak jak jest, bez otwierania :) - trafi w dobre ręce :)

Falcon CT60, CTPCI z Radeon 9250, Ethernat
260 ST, 520 ST, 1040 STFM, Mega ST4, STacy, ST Book, 520 STe, TT 030, Mega STe
Jaguar CD + Catbox, Lynx MKI i MKII
65XE ultimate, stereo, 800 XL + 1010 +1050

9

Odp: Sprzedam nową konsole/komputer Atari XEGS game ststem

@piter, i co, rozdziewiczysz? Jak bym miał takie cudo, to od razu na strych i zapomnieć na 20 lat.

Ostatnio edytowany przez qbahusak (2016-01-07 18:57:00)

10

Odp: Sprzedam nową konsole/komputer Atari XEGS game ststem

qba: no nie rozdziewiczę oczywiście :) poczekam na starość z tym rozdziewiczaniem :) wspólnie to zrobimy na jakimś SillyVenture 060 ;)

Falcon CT60, CTPCI z Radeon 9250, Ethernat
260 ST, 520 ST, 1040 STFM, Mega ST4, STacy, ST Book, 520 STe, TT 030, Mega STe
Jaguar CD + Catbox, Lynx MKI i MKII
65XE ultimate, stereo, 800 XL + 1010 +1050

11

Odp: Sprzedam nową konsole/komputer Atari XEGS game ststem

200$ to za mało, sami wiecie, że jest więcej warta.

12

Odp: Sprzedam nową konsole/komputer Atari XEGS game ststem

Spotkacie się na zlocie 2 stare pierniki 80+ i rozdziewiczycie XEGSa bo już tylko to Wam pozostanie do rozdziewiczania? :)
ale ja bym nie czekał z tym do SV060 ;) Wtedy może to być znów niewiele warte, a poza tym mogą być w kraju/świecie problemy z prądem i najwyżej sobie popatrzycie bez odpalania lub poopowiadacie sobie historię jak dzieci o kapitanie Walkerze w "Beyond Thunderdome" ;)

Ostatnio edytowany przez erOS (2016-01-07 19:43:13)

Atari Falcon 030 14MB+SD16GB; Atari TT 030 4MB ST-RAM, 64 MB TT-RAM; Atari 1040 STFM; Atari 1040 STE 4MB+NetUsbee+UltraSatan; Commodore 64+1541-II+XE1541; Atari 65 XE+CA-2001+Ultimate 1MB+Side2;  P166MMX+GUS.

13

Odp: Sprzedam nową konsole/komputer Atari XEGS game ststem

szynsaj napisał/a:

Mam na myśli jakieś 450-500 dolarów. Jednak rozważę wasze propozycję.

Zapomnij. Chyba, że po kursie 3 zł.

W szczególności, że to nie są oryginalne folie, ale trzeba przyznać, że ładnie zachowane pudełko.

Czy możecie wyjaśnić, Stirlitz, dlaczego wasz służbowy adres stirlitz@rsha.gov.de ma aliasa justas@gru.su?
Nie czytam PM. Proszę używać e-mail.

14

Odp: Sprzedam nową konsole/komputer Atari XEGS game ststem

dam 300 zl pod warunkim ze sprawna.

http://atari.pl/hsc/ad.php?i=1.

15

Odp: Sprzedam nową konsole/komputer Atari XEGS game ststem

Nie jestem zainteresowany zakupem, poniewaz mam juz taki sam zestaw, ktory wygralem w zeszlym roku na ebay za $103. Twoje pudelko jest jednak w duzo lepszym stanie niz moje. Z tego powodu te $200 jest moim zdaniem atrakcyjna oferta dla sprzedajacego.

16

Odp: Sprzedam nową konsole/komputer Atari XEGS game ststem

dam 100$ za przyjemność przebicia błony, resztę sobie weź :D

30 lat temu moje poglądy nazywane były normalnymi, 20 lat temu konserwatywnymi, 10 lat temu skrajnie konserwatywnymi, dzisiaj jestem nazywany faszystą. Ja nie zmieniłem poglądów, tylko idioci zmienili wartości!

17

Odp: Sprzedam nową konsole/komputer Atari XEGS game ststem

Dla zakupów na odległość przysługuje 14-dniowy okres zwrotu.  Więc zamów za 500, rozpakuj, i odeślij:-).

Ostatnio edytowany przez ironek (2016-01-08 06:53:23)

18

Odp: Sprzedam nową konsole/komputer Atari XEGS game ststem

Wystaw na Allegro. Powinieneś otrzymać ~1000 zł.

STYMulator JIL ST YM2149 mjuz:k @ gnu/linux
SIUP (SIo2Usb2Pc) - SIO2PC USB Edition
PIN ready logo
3M / InD: ... na kasetach były zabezpieczenia w postaci tzw. "mikropierdnięcie" ...

19

Odp: Sprzedam nową konsole/komputer Atari XEGS game ststem

Dokładnie. Licytacja od złotówki to w tym momencie najlepszy wyznacznik wartości. Oczywiście, że może znaleźć się dwóch zapaleńców-szaleńców, którzy będą się licytować w nieskończoność, ale tym nie należy się kierować przy określaniu ceny faktycznej.

20

Odp: Sprzedam nową konsole/komputer Atari XEGS game ststem

Allegro i będzie Pan zadowolony :)

STYMulator JIL ST YM2149 mjuz:k @ gnu/linux
SIUP (SIo2Usb2Pc) - SIO2PC USB Edition
PIN ready logo
3M / InD: ... na kasetach były zabezpieczenia w postaci tzw. "mikropierdnięcie" ...

21

Odp: Sprzedam nową konsole/komputer Atari XEGS game ststem

ironek napisał/a:

Dla zakupów na odległość przysługuje 14-dniowy okres zwrotu.  Więc zamów za 500, rozpakuj, i odeślij:-).

dobry pomysł, ale to nie obowiązuje gdy kupuje się od osób fizycznych ;-(

30 lat temu moje poglądy nazywane były normalnymi, 20 lat temu konserwatywnymi, 10 lat temu skrajnie konserwatywnymi, dzisiaj jestem nazywany faszystą. Ja nie zmieniłem poglądów, tylko idioci zmienili wartości!

22

Odp: Sprzedam nową konsole/komputer Atari XEGS game ststem

Dziękuję za wszystkie rady, pomyślę i może wystawie. Spróbuję jeszcze na ebay.