1

Temat: Atarowscy fani Monty Pythona zgłaszać się :)

A teraz cos z zupelnie innej beczki....

Puki mam chec i troszke czasu :) (choc z czasem nie jest tak dobrze jak z checiami).
Jesli jest tu jakis milosnik Latajacego Cyrku, to informuje, ze "troszeczke" stosujac mozliwosci w mojej firmie, skompletowalem i przygotowalem wszystkie odcinki na DVD (jakosc najlepsza mozliwa biorac pod uwage upakowanie). Jest tego 6 plytek DVD - jakies dwa komplety jestem w stanie wypalic dodatkowo. Okladki do pudelek dwuplytowych, z opisem zawartosci sa TUTAJ - pliki P1, P2 i P3 .

Bla bla bla bla, bla bla bla. Bla bla bla - bla - bla. Blabla bleee.

2

Odp: Atarowscy fani Monty Pythona zgłaszać się :)

Jestem fanem MP od lat a jednak nie moglem sie od razu polapac w tych tytulach. W koncu doszedlem, ze wymysliles tytuly do odcinkow, ktore ich w oryginale nie mialy i juz wszystko jasne :)

Jak rozumiem to sa Divxy ripowane z DVD i nagrane na plyty DVD a nie prawdziwe DVD? (czy to zdanie jest zrozumiale wogole? 8-)
Nie mam napedu DVD ale bardzo bylbym wdzieczny za nagranie kompletu! W koncu pewnie nastepny moj naped to bedzie wlasnie dvd, a okazja juz sie nie trafi. Napisz prosze na priva jaka sume przeslac i gdzie?

Moge sie odwdzieczyc 12 odcinkami Hotelu Zacisze ripowanymi z DVD (jakosc bardzo dobra). Zajmuja 6 CD.

Dzieki from the mountain jak mawiaja Anglicy...
No to spadam, bo wpadaja koledzy i bedziemy przebierac sie za myszy i zajadac mielonke ;)

3

Odp: Atarowscy fani Monty Pythona zgłaszać się :)

ja bym sie z checia zalapal. daj znak na emalie gdzie, co ew. ile mam wyslac i jak sfinalizowac to przedsiewziecie.

btw. posiadam dosc spore archiwum z muppetami (63 odcinki), moze sie przyda :)

4

Odp: Atarowscy fani Monty Pythona zgłaszać się :)

No to eliminacje zakonczone :)

I wyjasnienia.

Tytuly sa oryginalne, wygrzebane w roznych miejscach ale napewno oryginalne - jest tylo jeden odcinek oficjalnie nie posiadajacy tytulu - i u mnie tez jest bez niego.

Sa to prawdziwe plyty DVD (z menu, wyborem jezyka oryginal/polski lektor - napracowalem sie troche :) ) skopiowane z tasm Beta-Digital stosowanych przy emisji TV. Bitrate dosc maly, ale parametry kompresji byly ustawione "na maxa" ;) wiec jakosc jest O.K. (biorac pod uwage jakosc materialu zrodlowego, a ten ma swoje lata).

Hotel Zacisze mam ;) (1 DVD) mam tez Czarna Zmije (2 DVD)... a Muppety - mniam :) - moze da sie z tego zestawik DVD wyprodukowac.

A dlaczego DVD a nie inne nosniki? - poprostu lubie usiasc sobie przed duzym TV (niedlugo pewnie projektor), wrzucic plytke do odtwarzacza i niczym sie nie przejmowac.

A potrzebuje jedynie czyste nosniki - zalecam te lepsze jakosciowo.

Piszcie na priva to sie dogadamy.

Bla bla bla bla, bla bla bla. Bla bla bla - bla - bla. Blabla bleee.

5

Odp: Atarowscy fani Monty Pythona zgłaszać się :)

Ooooo, ja tez chce, ja tez. Pecusiu moze wrzuce Ci kaske na konto za nosniki to bys mi nagral co?

A przy okazji skoro chwalisz sie ze masz czas to moze bys nasze stacje skonczyl? :))

Czy możecie wyjaśnić, Stirlitz, dlaczego wasz służbowy adres stirlitz@rsha.gov.de ma aliasa justas@gru.su?
Nie czytam PM. Proszę używać e-mail.

6

Odp: Atarowscy fani Monty Pythona zgłaszać się :)

Kiedy wlasnie pisze, ze tego czasu nie mam!
Nocami skladalem te plytki i nocami je bede nagrywal.... :)

Bla bla bla bla, bla bla bla. Bla bla bla - bla - bla. Blabla bleee.

7

Odp: Atarowscy fani Monty Pythona zgłaszać się :)

ja sadzilem ze Pecus zajmuje sie odkrywaniem nowych mozliwosci Atari, a on sie opierdala i nie wie co z wolnym czasem robic !!!

*- TeBe/Madteam
3x Atari 130XE, SDX, CPU 65816, 2x VBXE, 2x IDE Plus rev. C

8

Odp: Atarowscy fani Monty Pythona zgłaszać się :)

czy jest szansa na lancuszek szczescia? tzn szczesliwcy ktorym nagra plyty Pecus, przegraja to nastepnym szczesliwcom? bylbnym bardzo dzwieczny.

Prawdopodobienstwo, ze dotre na jakis zlot jest odwrotnie proporcjonalne do czestotliwosci marudzenia przelozonego i wprost proporcjonalne do czestotliwosci marudzenia brata.

9

Odp: Atarowscy fani Monty Pythona zgłaszać się :)

Szansa jest... ale nie chcialbym zeby sie to po calej Polsce rozeszlo... wiecie w sumie nie powinienem moc takich materialow zgrywac.
Prosze szczesliwcow o kontakt na priva, dogadac sie trzeba co do typu plyt itp... (raczej slijcie maile niz na PM forumowe...).

Bla bla bla bla, bla bla bla. Bla bla bla - bla - bla. Blabla bleee.

10

Odp: Atarowscy fani Monty Pythona zgłaszać się :)

Jako szczesliwiec, ktory sie mam nadizje zalapal na zestaw uroczyscie przysiegam: <tam dam tam dam tam dam - podklad werbli>
dac znac na forum jak tylko uzyskam dostep do nagrywarki dvd i zrobic dwie kolejne kopie pecusiowej produkcji, jesli tylko wyrazi na to zgode znajac odbiorcow.

A co do tytulow: na stronie www.modrzew.stopklatka.pl jest co najmniej kilkanascie odcinkow bez tytulu wiec sie zasugerowalem bo to w sumie flagowa polska strona MP...

I zagadka dla fanow klimatow MP. Prosze obstawiac (bez zagladania do sieci oczywiscie) jakiej narodowosci i pochodzenia jest Manuel z Hotelu Zacisze? Mi kopara opadla jak ostatnio znalazlem w sieci jego biografie  8O

11

Odp: Atarowscy fani Monty Pythona zgłaszać się :)

Wlasnie z Motrzewia bralem tytuly na poczatku, ale jak sie okazalo ze menu drugiej plyty sklada sie wylacznie z powtorzonego 8 razy zwrotu "brak tytułu" to zaczalem szukac glebiej :) .
Moje tytuly sa przetlumaczonymi tytulami z amerykanskiego wydania DVD (znalazlem w sieci skany wszystkich okladek - zreszta z nich wlasnie poskladane sa moje okladki).

A co do Manuela to, z tego co pamietam, jest on Niemcem...

Bla bla bla bla, bla bla bla. Bla bla bla - bla - bla. Blabla bleee.

12

Odp: Atarowscy fani Monty Pythona zgłaszać się :)

Tak! A w zasadzie Zyd niemieckiego pochodzenia Chyba bym predzej obstawial ze jest Japonczykiem :)

13

Odp: Atarowscy fani Monty Pythona zgłaszać się :)

Eee... to ja sie znowu spoznilem? A tez zbieram cyrki... I muppety tez! :D Jesli jest szansa to i ja prosze o kopie!

14

Odp: Atarowscy fani Monty Pythona zgłaszać się :)

kruca bomba... jak sie do tego dostac?

don't come after... please don't follow me along. when you read this, i'll be gone...

15

Odp: Atarowscy fani Monty Pythona zgłaszać się :)

Chlopaki, ja bym wam ponagrywal wiecej, ale naprawde nie jestem w stanie z braku czasu - bo checi sie znajda.
Nagram kilka kompletow, dostanie je pare osob i sobie pokopiujcie - nie widze przeciwskazan - byleby cala Polska tym za miesiac nie handlowala po bazarach.
Dzis zaczalem nagrywanie zaraz po powrocie do domu i jeszcze sie nie skonczylo (ale na szczescie juz ostatnia plyta), a calej nocy nie moge przesiedziec przy kompie, bo praca jutro wzywa.
Nagranie wszystkiego z dobra jakoscia (nie przekraczamy predkosci x2) to jest okolo 3 godzin. Postarajcie sie prosze sami.... Moge dodac ze renderowanie pojedynczego odcinka to bylo okolo 20godzin + obrobka dzwieku, potem menu itp. Tak wiec ja juz swoje zrobilem :)

Bla bla bla bla, bla bla bla. Bla bla bla - bla - bla. Blabla bleee.

16

Odp: Atarowscy fani Monty Pythona zgłaszać się :)

jak ktoś sie załapie, to siędo niego uśmiechne i cedeczka wyśle ._.

There's special place for me in hell. It's called the throne.

17

Odp: Atarowscy fani Monty Pythona zgłaszać się :)

Niech ktoś przerobi na XVIDy, czy co... Mnie wystarczy...

18

Odp: Atarowscy fani Monty Pythona zgłaszać się :)

Wiesz... to jest na DVD z bitrate okolo 2Mb/s czyli po zrobieniu przyzwoitego Divxa czy Xvida bedzie zajmowalo jakies.... 4 plyty DVD ;). To po co sie bawic w jakies wymyslne formaty jak jest MPEG2. Kupisz sobie kiedys stacjonarny player i bedziesz kombinowal jak to sobie przyjemnie poogloadac, a tak masz gotowe.
Poza tym "troche" czasu zajmie taka konwersja, to jest ponad 24 godziny materialu. Szkoda zachodu dla parogigabajtowych oszczednosci... Ale to tylko moja opinia.

Bla bla bla bla, bla bla bla. Bla bla bla - bla - bla. Blabla bleee.

19

Odp: Atarowscy fani Monty Pythona zgłaszać się :)

zgadzam sie z Pecusiem... nie ma to jak sobie kulturalnie obejrzec na telewizorku  :D

20

Odp: Atarowscy fani Monty Pythona zgłaszać się :)

pewnie jakis domorosły rzeźbiarz za jakis czas przerobi to na asf-y czy inne wmv...takie czasy...

gep/lamers^dial

21

Odp: Atarowscy fani Monty Pythona zgłaszać się :)

Nie każdy posiada możliwość odtworzenia w domu płyt DVD.
Nie mówiąc już o ich nagraniu.

22

Odp: Atarowscy fani Monty Pythona zgłaszać się :)

ja mam mozliwosc przegrania... wiec jak dostane plyty to moge je przegrac...  8)

23

Odp: Atarowscy fani Monty Pythona zgłaszać się :)

jrg: o to nie boj. tkacza juz wtajemniczylem.

don't come after... please don't follow me along. when you read this, i'll be gone...

24

Odp: Atarowscy fani Monty Pythona zgłaszać się :)

Informacja, dla wszystkich, ktorym jeszcze nie wyslalem.
Wysylam dzis po pracy z poczty glownej (polecony, priorytet). Niestety nie mam juz pudelek na dwie plyty DVD, a w sklepiku, w ktorym sie zaopatruje beda po niedzieli dopiero. Nie chce jednak czekac tyle z wysylka, bo napewno niecierpliwie czekacie. Pakuje w koperty tak jak mam (zwykle pudelka jak na CD) i dokladam gotowe okladki (nawet jesli pisalem ze bedzie bez - to do AXE ;) ).

P.-S. To jednak komus chce sie te 25 godzin przerabiac na inny format? - mi juz by sie nie chcialo....

Bla bla bla bla, bla bla bla. Bla bla bla - bla - bla. Blabla bleee.

25

Odp: Atarowscy fani Monty Pythona zgłaszać się :)

A JA JUZ MAM!!!!

Zakrztusilem sie kilka razy ze smiechu ... to jest to!

Czy możecie wyjaśnić, Stirlitz, dlaczego wasz służbowy adres stirlitz@rsha.gov.de ma aliasa justas@gru.su?
Nie czytam PM. Proszę używać e-mail.