1

Temat: ODBANOWAC MIKERA !!!

ODBANOWAC MIKERA !!!

kto jest za, niechaj sie dopisze !

w koncu to mysmy (ja, tatqoo,xray,as) narobili dziwnego schiza, a mikerowi sie oberwalo (i jeszcze musial po nas na chacie sprzatac).

pozatym troche zdrowego rozsadku i mniej wezyrowania wyjdzie wszystkim na zdrowie. chyba ze chodzi o to zeby pokazac kto ma wieksze cohones i juz mamy jak w 1996, heh

2

Odp: ODBANOWAC MIKERA !!!

to nie przejdzie ... zasady mowia jasno ...  myslalem ze moze da sie to zalatwic inaczej (bo ktos musi zostac ukarany) i chcialem przejac bana Mikerowego  no ale Dely nie pozwolil...


Miker.   Wielkie przepraszam jesli az tak sie zdenerwowales ;)) Mam nadzieje, ze sie na nas nie po obrazasz ;))

czy aby naprawde bylo tak strasznie  ?? 

buziak ;)

Im dłużej czekamy, tym wzorek jest większy" (c) by Sikor

3

Odp: ODBANOWAC MIKERA !!!

też jestem za tym!!!!!!!1

4

Odp: ODBANOWAC MIKERA !!!

No dobra, zdejme bana mikerowi ale:

Uczestnicy niecnego wystepku w ramach zadoscuczynienia dla poszkodowanego biednego mikera:

- zapewnią mu na nastepnym sztabie / party piwo (0.5l) sztuk 2 (kufle / butelki / puszki)
- zamiennie moga mu zapewnic 2 wina rocznik bieżący (nie drozsze niz 4.50).
- obiecaja, ze wiecej nie beda.

Prosze o wpisanie sie tutaj wszystkich winnych czy sie zgadzaja.

Inne lamenty i propozycje uwzglednianie beda odmownie. Koniec dyskusji.

Czy możecie wyjaśnić, Stirlitz, dlaczego wasz służbowy adres stirlitz@rsha.gov.de ma aliasa justas@gru.su?
Nie czytam PM. Proszę używać e-mail.

5

Odp: ODBANOWAC MIKERA !!!

Propozycja korupcyjna od megabossa ... no no ... :)

6

Odp: ODBANOWAC MIKERA !!!

Ojej za co ten ban ? Ja swego czasu tez dostalem, nie wiedzialem za co (pewnie za tzw. double post , ktory nie nabija jakis statsow - kto na to patrzy oprocz eru j/k). Ja nie czaje, jak mozna na forum gdzie sie wszyscy znaja banowac kogos - chodzi o te topici mikera ? ehz, po co takie restrycje, na forum znajomych ? -_-

7

Odp: ODBANOWAC MIKERA !!!

obiecują!   obiecują!

Solo..  no coz... porzadek musi byc... narobilismy bardachy i kara siem nalezy .. ale skorosmy sie przyznali to moznaby nas ukarac, a oberwalo sie Mikerowi...

thanx Megaboss za wyrozumialosc...  i oddajem się pokucie.

Im dłużej czekamy, tym wzorek jest większy" (c) by Sikor

8

Odp: ODBANOWAC MIKERA !!!

tak to ja rozumiem :) grzywna przyjeta (oprocz tego jeszcze musimy krzeslo mikerowi odkupic, bo podobno "sie polamalo", heh)

btw. a mozeby tak mega boss zawital na jakiegos sztaba, he ?!?

9

Odp: ODBANOWAC MIKERA !!!

A ja sobie popolemizuje. Ta bardacha to te 2 topici ? heh na copy party ludzie chleja sie i bawia do nieprzypotmosci, a tutaj jak w kosciele. kiedys mi ktos pisal, po zrobieniu double posta (takie przyzwyczajenie), ze nabijam statsy. wiec przy okazji - jak pisze pod rzad ta sama osoba to nie nabija tych 'statsow'. kazde lepsze forum tak ma. Bunt! ; )

ps. MM = dely mac czy kto ? ;- )

edit:
oczywiscie respektuje wszelkie prawa, jakie sa tu ustawione.. co nie znaczy, ze nie bede z nimi polemizowal czasem :X.

10

Odp: ODBANOWAC MIKERA !!!

MM - czyli moderator mesydż  8)

Moze to dawac kazdy z Nabójki AA, jak sadze...

11

Odp: ODBANOWAC MIKERA !!!

Dawac moze kazdy admin/moderator.
Banowac moze tylko admin :)

12

Odp: ODBANOWAC MIKERA !!!

OK, wiec skoro warunki kapitulacji sa uzgodnione to zdejmuje bana mikerowi.

Tylko jak sie dowiem, ze ktorys nie dotrzymal umowy albo sie wymiguje to ...  :twisted:

Czy możecie wyjaśnić, Stirlitz, dlaczego wasz służbowy adres stirlitz@rsha.gov.de ma aliasa justas@gru.su?
Nie czytam PM. Proszę używać e-mail.

13

Odp: ODBANOWAC MIKERA !!!

No to zaśpiewajmy razem:

Bahna Bahna!
Tu tu tururu!
Bahna! Bahna!
Tu turu tu!