Temat: [K] Doom Atari Jaguar

Witam,

kupię grę Doom na Jaguara.
Jestem także zainteresowany innymi tytułami.
Informację proszę kierować na PRIV.

Pozdrawiam :-)

2

Odp: [K] Doom Atari Jaguar

Dzień dobry.

3

Odp: [K] Doom Atari Jaguar

Taki deficyt na te gry? Na eBayu ich pełno, ale nie dochodzą do Polski bo kradną jełopy. Może jednak ktoś coś ma do sprzedania hmm?

4

Odp: [K] Doom Atari Jaguar

ja również coś gdzieś chętnie zanabędę,

Lynx I / Mega ST 1 / 7800 / Portfolio / Lynx II / Jaguar / TT030 / Mega STe / 800 XL / 1040 STe / Falcon030 / 65 XE / 520 STm / SM124 / SC1435
DDD HDD / AT Speed C16 / TF536 / SDrive / PAK68/3 / Lynx Multi Card / LDW Super 2000 / XCA12 / SkunkBoard / CosmosEx / SatanDisk / UltraSatan / USB Floppy Drive Emulator / Eiffel / SIO2PC / Crazy Dots / PAM Net
http://260ste.atari.org

5

Odp: [K] Doom Atari Jaguar

Dobrze zapłacę :-)

6

Odp: [K] Doom Atari Jaguar

Na eBay jest sporo egzemplarzy. Niestety ostatnio panująca moda na retro porządnie wywindowała ceny, kiedyś Doom był jedną z najczęściej spotykanych, zarazem najtańszych, gier. A teraz ciężko kupić poniżej 200 PLN.

Czy możecie wyjaśnić, Stirlitz, dlaczego wasz służbowy adres stirlitz@rsha.gov.de ma aliasa justas@gru.su?
Nie czytam PM. Proszę używać e-mail.

7

Odp: [K] Doom Atari Jaguar

No to przykre i właśnie dla tego użyłem wcześniejszego "zachęcacza" ;-) Już raz mi z Ebay-a szła paczka i zaginęła po drodze, dla tego zachowuję ostrożność w zamówieniach spoza granicy Polski.
No cóż, należy uzbroić się w cierpliwość i czekać.

8

Odp: [K] Doom Atari Jaguar

Płaciłeś PayPalem?

Czy możecie wyjaśnić, Stirlitz, dlaczego wasz służbowy adres stirlitz@rsha.gov.de ma aliasa justas@gru.su?
Nie czytam PM. Proszę używać e-mail.

9

Odp: [K] Doom Atari Jaguar

lrdmaras napisał/a:

Taki deficyt na te gry? Na eBayu ich pełno, ale nie dochodzą do Polski bo kradną jełopy. Może jednak ktoś coś ma do sprzedania hmm?

Kto kradnie?
Po to jest ubezpieczenie przesyłki i jak do tej pory nie miałem z tym problemów.

Co do takich zakupów z problemami to tutaj też są kwiatki - przykładem jest hororus, ale powstrzymam się od niecenzuralnych słów.

10

Odp: [K] Doom Atari Jaguar

Tak płaciłem PayPalem, także dostałem zwrot pieniędzy. Nie wiem kto kradnie. Czy po naszej czy nie po naszej stronie. W każdym razie identyczny kart (podobne cechy na obudowie i nalepce) pojawił się na OLX we Wrocławiu. Odpuściłem po zwrocie kasy na konto, poza tym na Ebay-u kosztował z wysyłka poniżej 170zł, a na OLX-ie powyżej 240 bodajże. Trudno, już się z tym pogodziłem :-)