26

Odp: Reprodukcje opakowań na nasze retro maszyny

rownie dobrze mozna pomyslec po co nam atari jak na komorce mamy lepsze gry..

ktos che i juz, a ze ludziska chca placic za karton po 100pln`ow to ich sprawa. jeden wydaje na pizze, na piwo inny na kartony do swoich zdobyczy.

Timex 2048, Atari 130XE, Atari STE, Amiga 600, SNES, Pegasus.....

27

Odp: Reprodukcje opakowań na nasze retro maszyny

na takiej zasadzie "ktoś chce i już" to można usprawieliwić/wytłumaczyć dosłownie wszystko, ale to wcale nie oznacza że nie można się z tego naśmiewać czy nazywać tego czystą głupotą bo to z kolei nasze prawo (tych co to krytykują). Przecież nikt wcale nikomu głupoty czy dziwaczenia nie zabrania, zwłaszcza że to w ogóle nie jest dla nikogo szkodliwe. BTW - chce ktoś oryginalny ładniutki karton po 130XE za 300PLN?

30 lat temu moje poglądy nazywane były normalnymi, 20 lat temu konserwatywnymi, 10 lat temu skrajnie konserwatywnymi, dzisiaj jestem nazywany faszystą. Ja nie zmieniłem poglądów, tylko idioci zmienili wartości!

28

Odp: Reprodukcje opakowań na nasze retro maszyny

Hmmm.....wziąłbym, ale miałbym wyrzuty sumienia , że za tak niską cenę zakupiłem taki skarb...

29

Odp: Reprodukcje opakowań na nasze retro maszyny

;-)

30 lat temu moje poglądy nazywane były normalnymi, 20 lat temu konserwatywnymi, 10 lat temu skrajnie konserwatywnymi, dzisiaj jestem nazywany faszystą. Ja nie zmieniłem poglądów, tylko idioci zmienili wartości!

Odp: Reprodukcje opakowań na nasze retro maszyny

A kiedys kupowalem na Allegro hurtowo po 100 zl . :)

http://www.areasega.com/2003.jpg

World f**k Olympique Marseille & Legia Warszawa i Sochi 2014