rownie dobrze mozna pomyslec po co nam atari jak na komorce mamy lepsze gry..
ktos che i juz, a ze ludziska chca placic za karton po 100pln`ow to ich sprawa. jeden wydaje na pizze, na piwo inny na kartony do swoich zdobyczy.
Nie jesteś zalogowany. Proszę się zalogować lub zarejestrować.
CT60 TOS 1.03e Po blisko 21 latach ukazała się oficjalna aktualizacja CT60 TOS do wersji 1.03e.
Gearlynx 1.2.14 Ukazała się kolejna odsłona zaawansowanego emulatora Gearlynx dla konsoli Atari Lynx.
Premiera magazynu Atari Legacy Już jutro startuje sprzedaż nowego magazynu drukowanego Atari Legacy, składanego na Atari Falconie.
Nowe firmware - FujiNet 1.6.1 Nowa wersja oprogramowania układowego dla FujiNet przynosi liczne poprawki błędów.
Atari800 6.1.0! Po blisko trzech latach przerwy ukazała się nowa wersja najpopularniejszego emulatora Atari 8-bit.
atari.area forum » Kolekcjonowanie » Reprodukcje opakowań na nasze retro maszyny
Strony Poprzednia 1 2
Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź
rownie dobrze mozna pomyslec po co nam atari jak na komorce mamy lepsze gry..
ktos che i juz, a ze ludziska chca placic za karton po 100pln`ow to ich sprawa. jeden wydaje na pizze, na piwo inny na kartony do swoich zdobyczy.
na takiej zasadzie "ktoś chce i już" to można usprawieliwić/wytłumaczyć dosłownie wszystko, ale to wcale nie oznacza że nie można się z tego naśmiewać czy nazywać tego czystą głupotą bo to z kolei nasze prawo (tych co to krytykują). Przecież nikt wcale nikomu głupoty czy dziwaczenia nie zabrania, zwłaszcza że to w ogóle nie jest dla nikogo szkodliwe. BTW - chce ktoś oryginalny ładniutki karton po 130XE za 300PLN?
Hmmm.....wziąłbym, ale miałbym wyrzuty sumienia , że za tak niską cenę zakupiłem taki skarb...
;-)
A kiedys kupowalem na Allegro hurtowo po 100 zl . :)

Strony Poprzednia 1 2
Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź
atari.area forum » Kolekcjonowanie » Reprodukcje opakowań na nasze retro maszyny
Wygenerowano w 0.016 sekund, wykonano 52 zapytań