51

Odp: RLT 2 Orneta

jako, ze pociag do olsztyna zasuwa o 12:04 (29.07) proponuje 11:45 pod globusem/na peronie (jak sie już dowiemy ;p).

i powiedzcie kto rusza zad z krakowa na pewno ><' bo sie rozminiemy. epi jedzie stopem, to wiem.
z głownego, jedzie dracon__, ja, świder =='', xan ( :?: ) a potem już sie dosiada reszta dalej. tyle wiem, wiec niech sie ktos z laski swojej odezwie.

There's special place for me in hell. It's called the throne.

52

Odp: RLT 2 Orneta

Z Krk jeszcze adept startuje. Czyli startujemy z glownego ? :)

ślamk!

53

Odp: RLT 2 Orneta

jezeli mialbym jechac to wsiadam na glownym.. bede przed dwunasta pod jebusem

54

Odp: RLT 2 Orneta

Gdyby ktoś, kto ma zamiar jechać do Ornety pociągiem o 21.04 (w czwartek) przyjechał wcześniej do Olsztyna i musiał długo czekać, to niech da znać - ugoszczę w moich skromnych progach, mieszkam blisko dworca ;)

55

Odp: RLT 2 Orneta

blondyna, nie wygłupiaj się, masz jechać ;p.

czyli checklista krakowska:
o 11:45 pod jebusem na dworcu:

-meśka
-regash
-dracon__
-adept
-epi
-xan (?)
-kobieta Xana (?)
-świder
-pinokio (?)

+dwie osoby od Podkreślnika ;).

zaklepiemy jak należy przedziały dla warszawy. jak by ktoś chciał sie przysiąść niepowołany, to mamy dracona__ i nie zawachamy sie go użyć.

There's special place for me in hell. It's called the throne.

56

Odp: RLT 2 Orneta

Meska: ee tam, ja przy oknie bede grzecznie spal ;)))

Jeszcze moze jedna lub dwie osoby z moich okolic pojada... to jeszcze nie pewne ale jesli tak to bedzie razniej ;)
No i Pinokio ponoc z nami sie zabiera, swider? :))

ślamk!

57

Odp: RLT 2 Orneta

Jak byście przypadkiem w pociągu, czy na peronie w wawie natrafili na takiego miłego, łysego gościa o xywce Ivan (który zwykł podróżować wraz z niewiastą) to proszę go przyjąć ciepło i serdecznie!   Bo to prawy ziom!

Im dłużej czekamy, tym wzorek jest większy" (c) by Sikor

58

Odp: RLT 2 Orneta

No i Pinokio ponoc z nami sie zabiera, swider? :))

poprawiłam posta z checklistą już, przepraszam. pinokio miał jechać z ThePinkiem, ale nie wiadomo, czy mu odpali ten samochód....  :?

bynajmniej dokladam po 10 złotych do każdego biletu (pin, epi, xan). startujemy z głownego. jest jedna rzecz, która mi nie daje spać.

jak lukałam na stronie PKP, to pociąg do ornety z krakowa jedzie o w ogole innej godzinie, ale z jedną przesiadką w olsztynie na BUSA. ogólnie pociag do olsztyna o 12:04 jest, a potem o 21:10 (czy którejśtam) z Olsztyna do Ornety.

powariowali w tym PKP? 8O

There's special place for me in hell. It's called the throne.

59

Odp: RLT 2 Orneta

prawy ziom!

LOL

60

Odp: RLT 2 Orneta

Meska, co Ty pitolisz?



sprawdz to