26

Odp: Od jakiegoś czasu wejście na główną stronę forum "trwa wieki"

Powinno być nieco lepiej. Proszę o sygnały, gdyby nie :)

Czy możecie wyjaśnić, Stirlitz, dlaczego wasz służbowy adres stirlitz@rsha.gov.de ma aliasa justas@gru.su?
Nie czytam PM. Proszę używać e-mail.

27

Odp: Od jakiegoś czasu wejście na główną stronę forum "trwa wieki"

dzieci w świetlicy szkolnej w Górnej Wolcie dziękują za przyspieszenie aa, takie mnie doszły słuchy
edit:
przy okazji tego wątku poruszę pewną ważną sprawę...nie wiem czy wiecie, ale na forum są też osoby głęboko wierzące, które mogą sobie nie życzyć, aby mieć szatańską liczbę napisanych postów, czy nie da się tego jakoś ominąć?

Ostatnio edytowany przez gorgh (2018-03-10 16:35:40)

28

Odp: Od jakiegoś czasu wejście na główną stronę forum "trwa wieki"

dely - nie wiem co zrobiłeś ale puki co jest o niebo lepiej :)  !
Teraz AOnline mnie chodzi wolniej niżeli AA :)

"wszystko się kiedyś kończy......."

29

Odp: Od jakiegoś czasu wejście na główną stronę forum "trwa wieki"

gorgh napisał/a:

przy okazji tego wątku poruszę pewną ważną sprawę...nie wiem czy wiecie, ale na forum są też osoby głęboko wierzące, które mogą sobie nie życzyć, aby mieć szatańską liczbę napisanych postów, czy nie da się tego jakoś ominąć?

@gorgh: napisać szybko dwa posty jeden za drugim? Myślę, że to załatwi sprawę ;P

Sikor umarł...

30

Odp: Od jakiegoś czasu wejście na główną stronę forum "trwa wieki"

Albo wysłać jeden post dwuklikiem. To szatańskie rozwiązanie niewątpliwie przechytrzy i szatana i Pana Boga.

Ostatnio edytowany przez mono (2018-03-10 19:30:35)

hex, code and ror'n'rol
niewiedza buduje, wiedza rujnuje

31

Odp: Od jakiegoś czasu wejście na główną stronę forum "trwa wieki"

:)

.

32

Odp: Od jakiegoś czasu wejście na główną stronę forum "trwa wieki"

W sumie teraz Gorgh nie ma jak nam odpisać :)
Trzeba poczekać aż Bóg "mrugnie" i wtedy szybko kliknąć :)

33

Odp: Od jakiegoś czasu wejście na główną stronę forum "trwa wieki"

łu-bu-dubu, niech żyje nam Kierownik naszego Klubu! Jest szybko, czyli tak jak ma być.

--== Kup Pan/i dyskietkę - jedyna taka oferta w całym InterNetCie - http://www.atari.org.pl/forum/viewtopic.php?id=18887 ==--

<-- Kontakt przez "E-mail" albowiem moja skrzynka "PW" jest pełna i zaprawdę nie mam czego usunąć.

34

Odp: Od jakiegoś czasu wejście na główną stronę forum "trwa wieki"

Lepiej nawet z Chromowym oszczędzaniem danych na telefonie. A myślałem że to proxy to psuje.

35

Odp: Od jakiegoś czasu wejście na główną stronę forum "trwa wieki"

Przeleciałem jeszcze raz indeksowanie i wyłączyłem parę rzeczy, a na dodatek krap zresetował serwer. Widać pomaga.

Czy możecie wyjaśnić, Stirlitz, dlaczego wasz służbowy adres stirlitz@rsha.gov.de ma aliasa justas@gru.su?
Nie czytam PM. Proszę używać e-mail.

36

Odp: Od jakiegoś czasu wejście na główną stronę forum "trwa wieki"

mono napisał/a:

Albo wysłać jeden post dwuklikiem. To szatańskie rozwiązanie niewątpliwie przechytrzy i szatana i Pana Boga.

Musi zaczekac az aa znow zamuli. Teraz jest rakieta i grochu nie zdazy z dwuklikiem ;)

37

Odp: Od jakiegoś czasu wejście na główną stronę forum "trwa wieki"

Mogę się na chwilę zamienić na konta. Ja tam lubię trzy szóstki:-) Tylko czy taka zamiana przechytrzy któregoś z Najwyższych?:-) No i którego?:-)

Edit: wysłanie tego posta trwało u mnie około 10s.
Edit2: wysłanie edita trwało ułamek sekundy.

Ostatnio edytowany przez Mq (2018-03-11 12:57:50)

38

Odp: Od jakiegoś czasu wejście na główną stronę forum "trwa wieki"

dzięki za rady Panowie
pomyślałem, że dedykuję ten xxx post Pinowi, z racji tego, że ten człowiek jest od dawna już potępiony.
edit:
będę się za ciebie modlił :)

Ostatnio edytowany przez gorgh (2018-03-11 13:29:50)

39

Odp: Od jakiegoś czasu wejście na główną stronę forum "trwa wieki"

Zastanawiam się, czy spowodowane jest, że serwer opiera się na Apache-u 1.3.x i PHP 4.x.x? (no chyba, że to "fake") Wiekowość i parametry maszyny?

40

Odp: Od jakiegoś czasu wejście na główną stronę forum "trwa wieki"

@macgyver: ale przecież wiekowość samego forum, silnika, itd. jest taka sama jak wiekowość maszyny, apache-a i php-a, więc forum chyba powinno po latach chodzić tak samo. Jak odpalam RiverRaid na Atari po latach, to też ciągle chodzi mi tak samo:-)

41

Odp: Od jakiegoś czasu wejście na główną stronę forum "trwa wieki"

@Mq ... ale włącz RiverRaida i graj przez parę miesięcy ciągle bez przerwy ... ciekawe jaki będzie efekt :)

42

Odp: Od jakiegoś czasu wejście na główną stronę forum "trwa wieki"

Przez parę miesięcy nie próbowałem, ale jak byłem dzieciakiem i męczyliśmy się czasem z bracholem i tatą przez kilka godzin, żeby wczytać grę z magnetofonu z mocno już zmęczonej taśmy, to jak się w końcu udało, to nie jeden raz mieliśmy Atarkę włączoną przez 2-3 tygodnie non stop:-) Tak że mogę potwierdzić, że po 2-3 tygodniach bez resetu gry na Atari chodzą ciągle tak samo płynnie i bez zacięć:-)

43

Odp: Od jakiegoś czasu wejście na główną stronę forum "trwa wieki"

Ha!
Zacząłem śledzić sprawę Kaza na forum AA i powód jego opuszczenia tego forum i natknąłem się na coś takiego
http://parafie.filonet.eu/misc/kaz.png
Czyżby powodem odejścia Kaza była liczba postów?
Szczęść Boże!

Ostatnio edytowany przez gorgh (2018-04-24 20:38:29)

44

Odp: Od jakiegoś czasu wejście na główną stronę forum "trwa wieki"

Coś ostatnio AA zaczęło znowu mulić ....

"wszystko się kiedyś kończy......."

45

Odp: Od jakiegoś czasu wejście na główną stronę forum "trwa wieki"

Czy dodawanie postów na forum tylko mi znowu się wydłużyło .... ?

"wszystko się kiedyś kończy......."

46

Odp: Od jakiegoś czasu wejście na główną stronę forum "trwa wieki"

Niestety nie.

47

Odp: Od jakiegoś czasu wejście na główną stronę forum "trwa wieki"

Kierowniku - coś jest znowu nie tak z dodawaniem postów .... po naciśnięciu wyślij całość odświeża się dopiero po dłuższym czekaniu. Podgląd tematów w drugiej karcie pokazuje że odpowiedź jest już dawno na forum.

"wszystko się kiedyś kończy......."

48

Odp: Od jakiegoś czasu wejście na główną stronę forum "trwa wieki"

Nie wiem jak Wam ale mnie od kilku dni wysyłanie postów (po kliknięciu "Wyślij" oczywiście) trwa z minutę czy dwie.

Atari 65XE, U1MB, Sophia2, AVG Cart, SIO2SD

49

Odp: Od jakiegoś czasu wejście na główną stronę forum "trwa wieki"

u mnie tak samo

Lynx I / Mega ST 1 / 7800 / Portfolio / Lynx II / Jaguar / TT030 / Mega STe / 800 XL / 1040 STe / Falcon030 / 65 XE / 520 STm / SM124 / SC1435
DDD HDD / AT Speed C16 / TF536 / SDrive / PAK68/3 / Lynx Multi Card / LDW Super 2000 / XCA12 / SkunkBoard / CosmosEx / SatanDisk / UltraSatan / USB Floppy Drive Emulator / Eiffel / SIO2PC / Crazy Dots / PAM Net
http://260ste.atari.org

50

Odp: Od jakiegoś czasu wejście na główną stronę forum "trwa wieki"

Ale zaraz będzie update silnika, więc poczekajmy jeszcze chwilę...

Sikor umarł...