Temat: Zamienię 1050 na wzmacniacz

Jak w tytule - zamienię stację 1050 na wzmacniacz stereo (jakiś segment z wieży ) . Bez jednego flopa jakoś przeżyję a nie mam kasy na wzmachola, spalił mi się skubany.  :? Domyślam się że wiele zależy od tego czy stacja jest goła czy z zasilaczem/kabelkiem. Prawde mówiąc nie wiem czy znajdę zasilacz (napiszę jeśli tak) ale SIO2SIO mogę dorobić jak ktoś się uprze.  :)
Mogę rozpatrzyc małą dopłatę z mojej strony.
Miło by było gdyby ktos podjechał w okolicach Kalisza ale poczta też wchodzi w gre.
Oczywiscie w przypadku kilku ofert wybiorę sobie subiektywnie najlepszy sprzęcik.  :D

2

Odp: Zamienię 1050 na wzmacniacz

Ej ! Nie wszyscy na raz, po kolei, nie pchać się ;)

3

Odp: Zamienię 1050 na wzmacniacz

ZA WZMACNIACZ? Bez sensu ....

Czy możecie wyjaśnić, Stirlitz, dlaczego wasz służbowy adres stirlitz@rsha.gov.de ma aliasa justas@gru.su?
Nie czytam PM. Proszę używać e-mail.

4

Odp: Zamienię 1050 na wzmacniacz

TDA2030,TDA2040,TDA2050...

What can be asserted without proof can be dismissed without proof.

5

Odp: Zamienię 1050 na wzmacniacz

ZA WZMACNIACZ? Bez sensu

Czemu bez sensu? Zalezy co ma dla kogo jakom wartosc.  :) Mam 2 flopy 1050, uzywam jednego wiec drugi moze sie komus przyda. A wzmacniacz mi naprawde potrzebny...

TDA2030,TDA2040,TDA2050...

Znaczy mam "se zrobic" ? WĄTPIE  :lol:

6

Odp: Zamienię 1050 na wzmacniacz

hehehehehe....nie ma chętnych??? a mi się TDA juz tylko z jednym kojarzy...DRC jakies nowe rilejzy masz???;)

gep/lamers^dial

7

Odp: Zamienię 1050 na wzmacniacz

hehehehehe....nie ma chętnych??? a mi się TDA juz tylko z jednym kojarzy...

TDA?  T-he D-ivine A-lcoholics ???  Podobno to niezalezni "wydawcy" Adobe Photoshop CS...  ;)  :lol:  :D

8

Odp: Zamienię 1050 na wzmacniacz

hmmm....Ty wiesz najlepiej... :rolleyes: .....przecież juz nawet opcje z banknotami ruszyłeś.... ;)

gep/lamers^dial

9

Odp: Zamienię 1050 na wzmacniacz

"Ogłoszenie" juz nieaktualne.  I nawet nie musiałem nikomu oddawać 1050 thank god :D