26

Odp: G.A.Z.U.

Jak juz powiedzialem ja dam po dychu na łba. Ale na party.

27

Odp: G.A.Z.U.

cusz moge powiedziec. wesprzyjcie raczej pinokia, bo siedzac u niego ostatnie kilka nocy nad demami zapoznałem sie z sytuacja... no co tu duzo mowic, przejechane przecież jest.
oszwy atarowcy... kochamwas! ;-)

Hitler, Stalin, totalniak, SSman, NKWDzista, kaczor dyktator, za długo byłem w ChRL, wypowiadam się afektywnie.

28

Odp: G.A.Z.U.

Jak by jechał z wami Nietoperz, to ... on mi jest coś winien przypomnijcie mu to!, więc niech to co mi winien przekarze chłopakom w potrzebie!

Im dłużej czekamy, tym wzorek jest większy" (c) by Sikor

29

Odp: G.A.Z.U.

Vasco: a ja ci mówię, że działa! :]

I Ty zostaniesz big endianem...

30

Odp: G.A.Z.U.

Ok. Czyli wyloze na bilety dla Xana i Pinokia lub Epiego... to juz miedzy soba uzgodnia. Problemu nie ma.


Dodano:

Wlasnie Vasco wplacil mi na konto 30 zlociszy do podzialu dla Epiego i Pinokia. Jak sie podziela to uzgodnimy na dworcu.

ślamk!

Odp: G.A.Z.U.

Niestety w tej chwili nie moge sie dorzucic, bo sam pozyczam kase zeby przyjechac na party. Ale na party juz cosik bede mial i nie zawacham sie wesprzec ludzi w potrzebie.

Atari: FireBee, (Falcon030 CT60e SuperVidel SvEthlana CTPCI), TT, (520ST Pak030 Frak PuPla Panther), (520ST 4MB ST RAM 8MB TT RAM CosmosEx SC1435), (1040STFM UltraSatan SM124), (1040STE 4MB ST RAM 8MB TT RAM CosmosEx NetUSBee SM144 SC1224), 260ST, 520 ST+, (MEGA ST SM125), (65XE Rapidus U1MB VBXE SIDE2 SIO2PC), (Jaguar SkunkBoard), Lynx II, 2x Portfolio

32

Odp: G.A.Z.U.

matka dała mi troszke kasy... w jedną strone pojade, a na miejscu dołożę się 20 zlotych do biletu dla Pina i Epiego + Xana (wiem, ze mało, ale tyle moge tylko). kase dam im na miejscu na dworcu jak sie zbiorą. ew. wyłożę po 10 złotych na każdego, ale na ornecie ktoś mi stawia zapiekanke ;) (bo to kasa na 'życie' ;p).

There's special place for me in hell. It's called the throne.

33

Odp: G.A.Z.U.

Meśka - to już mi nic nie oddawaj - niech to też dla nich (i innych, którzy będą tego potrzebować) pójdzie. Oki? :)

I Ty zostaniesz big endianem...

34

Odp: G.A.Z.U.

Jako, ze pojawila sie szansa, ze jednak na Quasta dotre (na sobotke jeno), to moglbym zabrac i Jurgiego (co oznacza spore kolko...). Jezeli sa chetni na dofinansowanie, to chetnie :)

Aby Was zachecic: Jest mala szansa, ze dotrzemy, wiec jak sie zadeklarujesz, to niekoniecznie bedziesz musial pomoc, a zawsze Ci zapamietaja, ze chciales  :lol:

35

Odp: G.A.Z.U.

Vasiek ... ty wiesz, że możesz na mnie liczyc.

Im dłużej czekamy, tym wzorek jest większy" (c) by Sikor

36

Odp: G.A.Z.U.

regash (jadący ze mną ;p) dorzuca 15 zlotych na dofinasowania ewentualne ;).
tą kase damy naszym na dworcu. przykładowo ja kupie bilet epiemu ;p.

There's special place for me in hell. It's called the throne.

37

Odp: G.A.Z.U.

XRay: wiem, wiem, choc znajac jakie koszty poniosles ostatnio, nie mialbym serca Cie nawet prosic :))

A tak ogolnie, to ten temat mnie szokuje. Zobaczcie, kazdy kazdemu doklada ile moze, ile ma. My chyba w jakiejs komunie zyjemy! Na pochybel mowiacym, ze scena umiera. Na plasterki!

38

Odp: G.A.Z.U.

i tak właśnie powinno być  8O

39

Odp: G.A.Z.U.

i aż się wzruszył... :)

MM: i _tak_ sie wzruszyl ...

40

Odp: G.A.Z.U.

:D :D :D

41

Odp: G.A.Z.U.

Yo ziomale! Tu xan i epij zapodaja zajawe bez majka;

Mega frasun dziekuffka dla wszystkich za G.A.Z.U. dzieki Wam moglismy uczestniczyc w tym jakze zajekurfabistym party.

42

Odp: G.A.Z.U.

popieram chłopaków z posta wyżej.

g.a.z.u. to był doskonały pomysł. dzięki wam mogłam do domu wrócić ;). frasunek dla Dely'ego i Lewisa (za 'główne prowadzenie').
chłopacy, jesteście wielcy. dely, będę ci po kazdym party śpiworek pakować do pokrowca ;p.

dzięki wam mogłam sie zajefajnie wybawić. następnym razem odklądam kase na zlot i na g.a.z.u. dodatkowo, coby nie brakło.

There's special place for me in hell. It's called the throne.

43

Odp: G.A.Z.U.

Niestety, na skutek naduzycia roznych srodkow 8) okazalo sie, ze Jurgi sie nie zalapal. Jezeli beda jacys chetni na update, niech sie kontaktuja.  Przyjechal na zlot bez zlotowki i to sie liczy!

44

Odp: G.A.Z.U.

Wielkie dzieki dla Dracona__ za wplate!!!  :D