Temat: jakie konto bankowe wybrac...

Joł!
Takie pytanko jakie wybrac konto bankowe ?! , ktore waszym zdaniem bedzie najlepsze...potrzebuje tego do przelewow w allegro...
Widzialalem jakies izzy konto w mbanku czy jest ono dobre ?

Z gory thx za info ;]

"wszystko się kiedyś kończy......."

2

Odp: jakie konto bankowe wybrac...

ja mam w Lukasbank i jak na razie nie narzekam. a i zalozenie konta bezproblemowe.

Une jolie femme qui dance,
Un pur sang en liberte,
Une fregate sous voiles

3

Odp: jakie konto bankowe wybrac...

Ja polecam mBank. Sporo ludzi z Allegro ma konta w mBanku a przelewy wewnętrzne są za darmo. Inne - 50 gr. Nic nie placisz za prowadzenie konta i karte do bankomatu -> to dotyczy eKonta. Co do Izzykonta to polecam www.izzybank.pl

4

Odp: jakie konto bankowe wybrac...

ja mam bph sezam tez nie narzekam ;))  placi sie jakies nascie zlotych miesiecznie za utrzymanie oknta a tak to przelewy przez net za darmo.

Im dłużej czekamy, tym wzorek jest większy" (c) by Sikor

5

Odp: jakie konto bankowe wybrac...

Z tego co wiem to do allegro najlepszy mbank. Sam mam konto w millenium (millekonto student) i tez nie narzekam - przelewy wewnetrzne za free... operacje przez net 10 groszy z tego co pamietam.
Utrzymanie konta jest darmowe pod warunkiem rezygnacji z miesiecznych wyciagow... ubezpieczenie karty 2zl/mies, ale mozna z niego zrezygnowac lub jezeli nie masz na koncie kasy to jej nie sciagaja.

6

Odp: jakie konto bankowe wybrac...

jak juz tak offtopikujemy to moze ktos mi powie wprost: czy jak sie zapisze do Inteligo to tamtejsza karta Visa Electron (podobno miedzynarodowa, i jako jedna electron umozliwiajaca platnosci w zagranicznych sklepach internetowych) bede mogl placic przez Bidpay na eBayu?
Kiedys _podobno_ byla uznawana a teraz?

7

Odp: jakie konto bankowe wybrac...

chyba wybiore te ekonto ;/

"wszystko się kiedyś kończy......."

8

Odp: jakie konto bankowe wybrac...

ja mam ekonto i nie narzekam - póki co przynajmniej... :D

I Ty zostaniesz big endianem...

9

Odp: jakie konto bankowe wybrac...

Nosty: mozna nia placic, ale ZTCW nie wszedzie. W mBanku jest jeszcze eKarta, ktora kosztuje 25 PLN rocznie i jest odpowiednikiem Visy Classic, ale mozna nia placic tylko w necie. Polecam przejrzec strony obydwu bankow i www.karty.pl. Co do Bidpay to chyba eKarta powinna dzialac.

10

Odp: jakie konto bankowe wybrac...

Nosty: Ty masz na mysli Visa classic (mozna nia placic wszedzie). Visa electron to ubozsza krewna niestety.

11

Odp: jakie konto bankowe wybrac...

Azbest, wiem. Chodzi o to ze zeby miec Vise Classic trza miec odpowiednie :/ wplywy + jakies dodatkow warunki. A wyjatkowosc Visy Electron z Inteligo ma jakoby polegac wlasnie na tym ze daje takie mozliwosci jak Visa Classic przy platnosciach internetowych za granice. Tyle ze nigdy nie rozmawialem z nikim kto by ja w tym celu wykorzystywal z powodzeniem (bez powodzenia tez nie) - dlatego pytam...

12

Odp: jakie konto bankowe wybrac...

No to Stryjek masz tu jak w demie ...  wybieraczke banków ...

Im dłużej czekamy, tym wzorek jest większy" (c) by Sikor

13

Odp: jakie konto bankowe wybrac...

inteligo, bo duzo osob, ktore handluja na allegro ma tam wlasnie konta + przy okazji bedziesz mial dostep do wielu bankomatow w PL. ja nie narzekam.

14

Odp: jakie konto bankowe wybrac...

Polecam to co mam czyli Inteligo. Na allegro moze placic bez dodatkowych oplat korzystajac z "place z inteligo" czy jakos tak.  Poza tym polecam: http://pclab.pl/art11230.html

15

Odp: jakie konto bankowe wybrac...

mbank:
- przelewy zewnetrzne 50 gr (wewn 0)
- 0 za prowadzenie rachunku
- mTranswer (np. do Allegro, Heliona)
- nie musisz miec zadnych wplywow
- darmowe wyplaty z bankomatow BZ WBK (nie uzywam, wiec moge cos pomylic)
- minus -> brak debetu :( (upierdliwe jak zabraknie ci 2 zl...)

16

Odp: jakie konto bankowe wybrac...

mbank:
- darmowe wyplaty z bankomatow BZ WBK (nie uzywam, wiec moge cos pomylic)

Zgadza się - odkryłem przez przypadek wprawdzie, ale ucieszyłem się z tego niezmiernie! :)

I Ty zostaniesz big endianem...

17

Odp: jakie konto bankowe wybrac...

- minus -> brak debetu :( (upierdliwe jak zabraknie ci 2 zl...)

Hmm. Przeciez mozesz sobie zalatwic kredyt odnawialny w eKoncie. Po prostu nie jest to bank nastawiony na dawanie wszystkim po 300 PLN debetu, a na sporo wieksze kredyty 'godnym zaufania' (czyli posiadajacym zdolnosc kredytowa) klientom. Wg mnie to lepsze rozwiazanie...

Odp: jakie konto bankowe wybrac...

polecam mBank, plusy jak wyżej, minus (do niedawna - WBK!): jak coś się spieprzy w systemie np. Euronetu, to nie ma jak wyciągnąć pieniędzy... ;-)

19

Odp: jakie konto bankowe wybrac...

Tylko i wyłącznie mBank i żaden inny :)
No i nie masz się co zastanawiać.

Pozdrawiam
Marcin

20

Odp: jakie konto bankowe wybrac...

Jesli nie zalezy Ci na dodatkowych bajerach typu Karty Kredytowe, lokaty kilkudniowe itp to wybierz mbank. Jesli wolisz konto z duza iloscia dodatkowych uslug oraz debetem to polecam Srebrny Sezam w BPHPBK (sam korzystam).

Czy możecie wyjaśnić, Stirlitz, dlaczego wasz służbowy adres stirlitz@rsha.gov.de ma aliasa justas@gru.su?
Nie czytam PM. Proszę używać e-mail.

21

Odp: jakie konto bankowe wybrac...

potwierdzam wielką przydatność mBanku...
Stryjek: do tego bedziesz mógł napisać   Stryker/mBank DeziGn:)

gep/lamers^dial

22

Odp: jakie konto bankowe wybrac...

spox wyslalem juz formularz z neta...teraz czekam na papiery ..szkoda ze niema jeszcze tego podpisu elektronicznego u nas :/

"wszystko się kiedyś kończy......."

23

Odp: jakie konto bankowe wybrac...

lewis> Przeciez mozesz sobie zalatwic kredyt odnawialny w eKoncie.

Ale musza byc zdaje sie stale wplywy na konto :( A to jest dla mnie konto do szybkich operacji, a nie trzymania na nim wyplat :)

24

Odp: jakie konto bankowe wybrac...

Jak kto woli. To tylko moja sugestia dotyczaca debetu.

25

Odp: jakie konto bankowe wybrac...

może to pomoże: http://pclab.pl/art11230.html

: 404. Stopka not found