1

Temat: Kto mi wstawi twardziela?

Mam dwa pytania:

1. Kto podejmie się wstawienia do mojej atarki twardziela, i ew. innych bajerów typu SPARTA DOS w ROMIE...?

2. Ile to będzie kosztowało ?

Chciałbym się zorientować na jaki wydatek mam się nastawić ...

All I hear is the sound of me falling on the ground

2

Odp: Kto mi wstawi twardziela?

KMK IDE koszta ~100 PLN + dysk -> Pasiu/SSG
SIO2IDE koszta ~100 PLN + dysk -> Piguła/Shpoon

Czy możecie wyjaśnić, Stirlitz, dlaczego wasz służbowy adres stirlitz@rsha.gov.de ma aliasa justas@gru.su?
Nie czytam PM. Proszę używać e-mail.

3

Odp: Kto mi wstawi twardziela?

Chyba się już o to kiedyś pytałem ... ale jakichś specjalnych typów/rozmiarów/producentów dysków trzeba szukać ?

I ile dać, żeby nie przepłacić ?

All I hear is the sound of me falling on the ground

4

Odp: Kto mi wstawi twardziela?

Jesli chodzi o SIO2IDE to dowolny dysk IDE bedzie dzialac, dysk 2.5" wsadzisz do srodka i mozesz go zasilac ze zwyklego zasilacza. Co do rozmiaru to mysle ze PolGigaMega [tm] czyli 0.5GB powinno wystarczyc do wszystkich zastosowan.

Natomiast jesli chodzi o KMK to niech sie wypowiedza posiadacze tego kontrolera bo ja sie nie znam.

Czy możecie wyjaśnić, Stirlitz, dlaczego wasz służbowy adres stirlitz@rsha.gov.de ma aliasa justas@gru.su?
Nie czytam PM. Proszę używać e-mail.

5

Odp: Kto mi wstawi twardziela?

Z KMK to w ogole trudno powiedziec jak jest. Istnieje jakas tam czesc dyskow, ktora podobno nie dziabie, ale ja mialem podlaczonego Connera 60 MB, Toshibe 1GB i teraz Seagate 200 MB i wszystkie dzialaly. Wszystkie dyski 2,5". Podobno sa problemy ze starymi Caviarami i IBMami 340 MB 2,5". Ale to juz niech kto inny sie wypowie. Co do zakupu dysku: najszybciej na Allegro. Mysle, ze do 50 PLN na 0,5GB mozna zaplacic.

6

Odp: Kto mi wstawi twardziela?

sio2ide moge zlozyc ale w chwili obecnej bez USB (problem z dostaniem układu) i na pewno koszt będzie poniżej 100zł - jest tylko jeden warunek osoba zainteresowana musi miec płytkę drukowaną (autor zabawki w chwili obecnej czystych już nie posiada) a ja mam tylko jedną i przeznaczoną na nagrodę...

Ci, którzy przemawiają w imieniu Boga powinni pokazać listy uwierzytelniające. J. Tuwim

7

Odp: Kto mi wstawi twardziela?

Zagłębiając się dalej w tym labiryncie, kto robi/sprzedaje/rozdaje płytki ?

All I hear is the sound of me falling on the ground

8

Odp: Kto mi wstawi twardziela?

autor tej zabawki na chwilę obecną niestety nie ma czystych płytek - sam czekam na kolejną partię!

Ci, którzy przemawiają w imieniu Boga powinni pokazać listy uwierzytelniające. J. Tuwim

9

Odp: Kto mi wstawi twardziela?

Piguła ...nie ty jeden ;-)

"wszystko się kiedyś kończy......."

10

Odp: Kto mi wstawi twardziela?

Stryker na ile sie piszesz bo ja chce minim 3 + ewentualnie 1 dla Tatqa...?!

Ci, którzy przemawiają w imieniu Boga powinni pokazać listy uwierzytelniające. J. Tuwim

11

Odp: Kto mi wstawi twardziela?

ze dwie...aby sie zabezpieczyc na przyszlosc ;]

"wszystko się kiedyś kończy......."

12

Odp: Kto mi wstawi twardziela?

Chłopaki, dawać ankietę ile kto potrzebuje... Jak wyjdzie w miarę tanio, to może i ja bym chciał ze 2...  :oops:

Sikor umarł...

13

Odp: Kto mi wstawi twardziela?

Ja poproszę 1 na pewno ... a jak cena będzie znośna to może 2

All I hear is the sound of me falling on the ground

14

Odp: Kto mi wstawi twardziela?

biore jedna albo dwie (w zaleznosci od ceny) ale raczej dwie

15

Odp: Kto mi wstawi twardziela?

Tez sie pisze na min. 1 sztuke.

16

Odp: Kto mi wstawi twardziela?

Ja tez dopisuje sie na liste. Niedawno mejlowalem do autora i oto co mi odpisal:

"Niestety to byly ostatnie moje sztuki.
Ale jest mozliwe ze bede mial kilka sztuk zrobiownych amatorsko przez
jednego z "fanów" SIO2IDE.

Jak jestes zainteresowany to dam ci znac jek je dostane."

Ciekawe jak bedzie z dostepnoscia, przydalyby sie ze dwie sztuki.

ślamk!

17

Odp: Kto mi wstawi twardziela?

a mnie napisał p. Marek co innego - mianowicie, że jak będzie miał nową partie płytek to się odezwie....

Ci, którzy przemawiają w imieniu Boga powinni pokazać listy uwierzytelniające. J. Tuwim