51

Odp: Party zimowe...

Nie głupi pomysł-pomodlimy sie o nowe programy, gry, rozszerzenia sprzętowe i grafę do Vectora ;)

grzybson/SSG^NG

52

Odp: Party zimowe...

party powinno się odbyć w okolicach "Vaskowni" ;)

53

Odp: Party zimowe...

tam gadasz...myśle że w stolicy...najlepiej niedaleko jakiegoś ronda by czesać fajne pętle :lol:

gep/lamers^dial

54

Odp: Party zimowe...

Trojmiasto, jak najbardziej. termin troche zbyt wczesny, jednak powinienem sie pojawic.
co zas do multi, to pozwole sobie powiedziec, ze ja osobiscie milo wspominam scenery99 (jako wspolorganizator), nawet pomimo unikow jakie musialem robic przed gosciem z siekiera. jednak rozumiem obawy Grey'a, tez takowe mielismy z Lewisem :)

Une jolie femme qui dance,
Un pur sang en liberte,
Une fregate sous voiles

55

Odp: Party zimowe...

Żona kolegi mojego taty jest dyrektorką Gminnego Ośrodka Kultury w miasteczku pod cz-wą.

... może to w Mirowie ?!?  Miło byłoby wpaść drugi raz na party w takim miejscu (10 lat temu w Mirowie atarowskie party zorganizowala grupa SHADOWS)...  :D

56

Odp: Party zimowe...

Dracon: Twoja zielona koszulka sie juz całkiem sprała i nic na niej juz prawie nie widać :/

gep/lamers^dial

57

Odp: Party zimowe...

A ja bym i tak wolal tradycyjnego Lasta w Wa$kownicy... :)

Hitler, Stalin, totalniak, SSman, NKWDzista, kaczor dyktator, za długo byłem w ChRL, wypowiadam się afektywnie.

58

Odp: Party zimowe...

...ja osobiscie milo wspominam scenery99 (jako wspolorganizator)...

Ooo, to w 99 bylo SceneRY? I ja nic nie wiem?? Ja organizowalem w 98... ;)

59

Odp: Party zimowe...

Czyli w grudniu nic?

60

Odp: Party zimowe...

ja optuję raczej za terminem koniec Listopada... ostatecznie początek Grudnia, ale nie w okolicach Świąt (mam już pewne doświadczenie...).

Silly Venture - breaking the ATARI scene since 2000 ! :)

61

Odp: Party zimowe...

Żona kolegi mojego taty jest dyrektorką Gminnego Ośrodka Kultury w miasteczku pod cz-wą.

... może to w Mirowie ?!?

Nie, w Rędzinach.

Natomiast co racja, to racja-najlepiej byłoby w Taklamakanie, u Vasca...

grzybson/SSG^NG

62

Odp: Party zimowe...

Vasco napisał:
Co do multi i C64 to jak zwykle jestem przeciw (uraz ze Scenery, Foreverow) - nie dotyczy Cobry 
Vasco dzięki za uznanie dla mnie.

Cóż.Porównywanie lat 90-tych 'Scenery' z obecnymi nie jest dobre.Szczególnie,że sporo się zmieniło-przede wszystkim wiek scenowców.
Na North 9 rozmawiałam z kilkoma osobami w sprawie zorganizowania Party C64 i Atari,jednak uznano,że jak ktoś chce być na zlocie innej platformy to po prostu tam się pojawi.Niestety nasze terminy letniej zabawy pokrywają się i dlatego żaden kommodorowiec nie pojawił się na Quast i żaden atarowiec na North. Nie dotyczy to zimowych imprez dlatego chętnie pojadę na kolejne Atari Party.
Pozdrawiam.
Cobra/Samar/Ftn

8 bit rulez!!!