Temat: Atari Portfolio - pomoc przy sprawdzeniu pracy

W akcie desperacji zwracam się o pomoc na forum ;) Mamy jedną pracę na Portfolio, której nie jesteśmy w stanie sprawdzić na real HW (z uwagi na brak możliwości jej przeniesienia). Jeśli jest ktoś w stanie pomóc - bardzo proszę o kontakt w wiadomości prywatnej. Dziękuję!

Silly Venture - breaking the ATARI scene since 2000 ! :)

2

Odp: Atari Portfolio - pomoc przy sprawdzeniu pracy

Ma ktoś interfejs równoległy do Portfolio do pożyczenia lub sprzedania? Załatwiło by to problem.

Falcon030 14MB + CT60; Jaguar + Skunkboard; 65XE + SIO2SD + Ultimate + Stereo + VideoMod; 520STE + 4MB + Ultrasatan + HxC Emulator;  LYNX II + VGA Mod; A2600 + MultiCart; ZX Spectrum 128k +2 + PiocDivSD;  Amiga 600 + 2MB chip + Furia + SD;  C64 "chlebak" + 1541 Ultimate

3

Odp: Atari Portfolio - pomoc przy sprawdzeniu pracy

Yolku nie ma Pofo z dodatkami ?

"wszystko się kiedyś kończy......."

4

Odp: Atari Portfolio - pomoc przy sprawdzeniu pracy

Ja mogę sprawdzić jeśli przypomnę sobie gdzie mam swoje Portfolio. Dysponuję interfejsem równoległym.

Czy możecie wyjaśnić, Stirlitz, dlaczego wasz służbowy adres stirlitz@rsha.gov.de ma aliasa justas@gru.su?
Nie czytam PM. Proszę używać e-mail.

5

Odp: Atari Portfolio - pomoc przy sprawdzeniu pracy

Grey, podeślij. Mam Portfolio (z ext ramem) i interfejs równoległy. Mogę nawet wziąć na SV, to się puści jakoś z kamery :D

grzybson/SSG^NG

6

Odp: Atari Portfolio - pomoc przy sprawdzeniu pracy

Chłopaki, dziękuję za odzew. Znalazł się już jeden kolega na samym początku, który zaoferował pomoc w tym temacie, zapomniałem poprosić Dely'ego o zamknięcie wątku :)

Jeszcze raz - wielkie dzięki!

Silly Venture - breaking the ATARI scene since 2000 ! :)