1

Temat: Harmony Cart na 2600

Rozważam zakup: https://harmony.atariage.com/Site/Harmony.html
Od razu piszę - ja stawiam na wersję Encore - ma większe możliwości, wersja MicroSD, cena 69$, wysyłka 15$. I tak - można kupić kilka i jedna wysyłka, wtedy przyoszczędzimy jednostkowo na kosztach, jak ktoś chętny - zapraszam do dopisywania się. Oczywiście musimy się liczyć z doliczeniem cła...
Planuję zakup pod koniec miesiąca, więc jakby co - dwa tygodnie na ewentualne deklaracje i potem wpłaty (PayPal), dopisujemy się do listy, jakby co...
1. Sikor, Encore micro SD

Sikor umarł...

2

Odp: Harmony Cart na 2600

1. Sikor - Encore micro SD
2. voy - Encore micro SD

Powszechnie wiadomo, że kamień potrafi myśleć. Na tym fakcie opiera się cała elektronika.

Terry Pratchett - Równoumagicznienie

3

2. voy - Encore micro SD
3. Rastan - Encore micro SD

work ^ buy ^ consume ^ die

4

Jaka jest różnica między zwykłym a encore? W zasadzie to nie wiem jaki mam, na pewno na duże karty.

Pamięć studenta ma charakter kwantowy - student wie wszystko, ale jednocześnie nic nie pamięta.
- Kilka(naście?) pudełek z klawiszami i światełkami. I jeden Vectrex, żeby nimi wszystkimi rządzić.

5

Zwykły mniej schematów bankowania obsługuje i nie wszystkie ROMy działają, na encore powinny pójść wszystkie nowości.

Sikor umarł...

6

Ja też się piszę na encore.

Arguing with an engineer is a lot like wrestling in the mud with a pig, after a couple of hours you realize the pig likes it...

7

Czyli:
2. voy - Encore micro SD
3. Rastan - Encore micro SD
4. Duddie - Encore micro SD

Sikor umarł...