26

Odp: - powtórka z rozrywki -

No to przeniesiemy stolicę do Krakowa ;)

All I hear is the sound of me falling on the ground

27

Odp: - powtórka z rozrywki -

Nie łam się! Życie się kręci. Show must go on.. on... on... on...

                                                                              (Twój adapter)

28

Odp: - powtórka z rozrywki -

prace mam z budy rezygnuje w tym roku ;].

Pytanie jak długo będzie ta praca. Na studiach miałem wielu kumpli, którzy jeszcze w czasie nauki znaleźli sobie dobrze płatną robotę. Stwierdzili, że po co mają się jeszcze uczyć, skoro nieźle zarabiają. Teraz zostali bez pracy i wykształcenia.

Aby odpackować teksty trzeba najpierw odpackować  program do ich odpackowywania - Energy #1

29

Odp: - powtórka z rozrywki -

Lechuj - masz geniealny NICK!!!    ;- może się zamienimy?

ach, dziękuję. ale chyba na zamianę się nie odważę

Na studiach miałem wielu kumpli, którzy jeszcze w czasie nauki znaleźli sobie dobrze płatną robotę. Stwierdzili, że po co mają się jeszcze uczyć, skoro nieźle zarabiają. Teraz zostali bez pracy i wykształcenia.

aaaa tam, bez matury można nawet p. osłem zostać.
a na serio, to racja, tylko że co zmieniłoby wyksztwałcenie w sytuacji braku pracy? chyba tylko, tyle że mogłoby to trochę bardziej irytować, że "po kiego się uczyłem te 5 lat, żeby tera roboty nie mieć"

30

Odp: - powtórka z rozrywki -

E tam, ja studiowalem na dziennych i pracowalem. To latwe jak sie nie chodzi na zajecia, slowo :)

Prawdopodobienstwo, ze dotre na jakis zlot jest odwrotnie proporcjonalne do czestotliwosci marudzenia przelozonego i wprost proporcjonalne do czestotliwosci marudzenia brata.