1

Temat: Sztab pijacki vs SZTAB KREATYWNY

Tak sobie pomyślałem, że na sztabie zazwyczaj się pije i nic z tego nie wynika. A może by tak stworzyć "SZTAB KREATYWNY" (jakiś konkursik sztabów?)? Polegałoby to na tym, że oprócz picia/oglądania demek/picia/picia/oglądania... można by coś stworzyć. I może, raz w roku/2 razy w roku, na jakimś zlocie, sztabowicze przywoziliby prace (QuaST) ze sztabu, za najlepsze nagroda? (proponuję, aby ustalić jakąś małą sumkę/nagrodę, a każdy ze sztabowiczów by się na nią zrzucił, na przykład 3zł/5zł? Z całości - nagroda dla najlepszego "SZTABU")?
Myślę, że 10 dni na ankietkę wystarczy?

Sikor umarł...

2

Odp: Sztab pijacki vs SZTAB KREATYWNY

Wszystkie sztaby biorą udział, a i tak wygra krakowski

All I hear is the sound of me falling on the ground

3

Odp: Sztab pijacki vs SZTAB KREATYWNY

W sumie ciekawy pomysl, ale pomysl Sikor jakie to ma szanse jak sie ludzie na sztabie to piwa dorwa ;)

Czy możecie wyjaśnić, Stirlitz, dlaczego wasz służbowy adres stirlitz@rsha.gov.de ma aliasa justas@gru.su?
Nie czytam PM. Proszę używać e-mail.

4

Odp: Sztab pijacki vs SZTAB KREATYWNY

Wszystkie sztaby biorą udział, a i tak wygra krakowski

No to co? A może "inne" też się wezmą do roboty?

Dely: chodzi o koncepcję: prace można zrobić ze sztabu na sztab, na przykład tak jak "rolo2" z Koceran, jakiś realtime w środek, muza, może grafa... Chodzi o pomysł, wykonanie - to rzecz drugorzędna. Nie musi to być demo, może być nawet kartonik z oryginalnymi podpisami czy rysunkami, slideshow zdjątek ze skrolem. Chodzi o to, aby niczego nie narzucać, chociaż - oczywiście - wolałbym osobiście prace na komputer, wypuszczone po sztabie (w miarę szybko), niż co innego? Ale wszystko jest do ustalenia - włącznie z jakimś regulaminem i terminami deadlinu (aby nagrody wręczyć na jakimś ogólnopolskim party). A może sztab wygrywający będzie miał edycję ogólnopolską (jak Krakowski - w sumie), aby pokazać innym jak to się u nioch odbywa. Sama popijawa to już nie to, ja chciałbym coś robić, pomysły są, ale brak umiejętności. A RAZEM można wiele zdziałać.
Szczegól zostawmy na potem - na razie sprawdźmy odzew ludzi, czy będzie i jaki...

Sikor umarł...

5

Odp: Sztab pijacki vs SZTAB KREATYWNY

pomysł nie jest zły ;)

6

Odp: Sztab pijacki vs SZTAB KREATYWNY

...tak As coś zakoduje, a ja się napije.

Im dłużej czekamy, tym wzorek jest większy" (c) by Sikor

7

Odp: Sztab pijacki vs SZTAB KREATYWNY

... a ja przepije do Ciebie

8

Odp: Sztab pijacki vs SZTAB KREATYWNY

spookojnie wszystko w swoim czasie :twisted:

9

Odp: Sztab pijacki vs SZTAB KREATYWNY

A u nas w 100lnicy był już i kryzysowy i krezusowy, to teraz będzie kratywnościowy. Ciekawe kiedy będzie kreatynowy?
...a i tak skończy się na kretynowym. :twisted:
Jestem za pomysłem Sikora.

Zawsze mam rację, tylko nikt mnie nie słucha.

10

Odp: Sztab pijacki vs SZTAB KREATYWNY

A u nas na Wybrzeżu to co tu zamierzacie to żadna nowość - na ostatniej edycji Północnego Sztabu przeprowadziliśmy konkursy graficzno-muzyczne -  na ST/Falcon...  Prawda, Grey?  8)  :)

11

Odp: Sztab pijacki vs SZTAB KREATYWNY

...Drc - to tylko dlatego, że jesteście najlepsi.   tzn i w kosmosie również.

Im dłużej czekamy, tym wzorek jest większy" (c) by Sikor

12

Odp: Sztab pijacki vs SZTAB KREATYWNY

Xray - tez jestes debesciak...  (...)  :P
i EoT z mojej strony, co by nie wchodzic w dluzsze dyskusje...  ;)

13

Odp: Sztab pijacki vs SZTAB KREATYWNY

nie rozumiem o co chodzi, przeciez jedno nie zaprzecza drugiemu a wrecz przeciwnie :)

14

Odp: Sztab pijacki vs SZTAB KREATYWNY

heheheheh - Vidol opanował kreatywność do perfekcji - jeśli nie wiecie jak należy to robić - zapytajcie jego właśnie.  Ja kreatywnie spędziłem czas w Random_LT Kraków - Orneta ...  :D  :D  :D - tylko, że Xan w międzyczasie popisał mnie brzydko markerem.  :) .

A tak wracając do sztabu - to cały czas szukam czegoś sensownego w Krakowie. Ostatnia impreza - choć udana - jednak następna raczej w innym miejscu. No chyba, że coś się nagle zmieni. Problem jak wszędzie - żyjemy w XXI wieku - prawa rynkowe = kasa. Heh - ostatnio udało się bez kasy - z racji na charakter miejsca, gdzie odbył się sztab (klimaty lat '80 itp) - gdzie Atari pasowało jak nigdzie indziej  :lol: .- a właściciel załatwił darmowy browar. Zawsze to coś ... więc; poszukiwania trwają; tym bardziej, że nie zamierzam ograniczać sztabu do wypicia kilku(nastu) browarów. Sprzęt być musi - rzecz jasna.  ;)

ADRES: pin@atari.pl - konto zlikwidowane. Aktualny adres: pin(at)atari8.info