101

Odp: --- SillyVenture 2k+4 --- 17-19 Grudzień, 2004

No więc sprawa wygląda tak - jest propozycja party-place w szkole PSB w Gdańsku Wrzeszczu: prysznice, wydzielone 2 sale do spania. 50m od party-place znajduje się stołówka gdzie każdy posiadasz SV2k4 identa będzie mógł zjeść porządny obiad w cenie 8-10zł, oraz przekimać w spoko warunkach - pokoje 4, 5cio-osobowe z łazienkami, TV, oraz śniadaniem za cenę ok. 24/27zł doba. Myślę że to ciekawa propozycja (i załatwiona po tzw. "znajomościach").

Co Wy na to?

Silly Venture - breaking the ATARI scene since 2000 ! :)

102

Odp: --- SillyVenture 2k+4 --- 17-19 Grudzień, 2004

jest propozycja party-place w szkole PSB w Gdańsku Wrzeszczu:

heh to kolo mojej byłej szkoły ;) jesli sie niemyle Grunwaldzka 238 ?? a gdzie tam jest jakis hotelki ;/ bo ja jakos nie kojaze ...
A i jeszcze jedno co z koszulkami z logo Silly V. ???? planujesz jakies ?? moze jakias przedplata na konto dla tych co beda chcieli ?

"wszystko się kiedyś kończy......."

103

Odp: --- SillyVenture 2k+4 --- 17-19 Grudzień, 2004

yo Stryker :) tak, na Grunwaldzkiej  :D 50m od szkoły jest schronisko młodzieżowe - piękna okolica, pokoje całkiem wypaśne...

co do koszulek - nie myślałem jeszcze o tym... ale zobaczymy.

Silly Venture - breaking the ATARI scene since 2000 ! :)

104

Odp: --- SillyVenture 2k+4 --- 17-19 Grudzień, 2004

wczoraj prawie skończyłem pisać invitkę po angielsku, ukaże się ona jednak nie wcześniej niż pod koniec miesiąca - w poniedziałek/wtorek czeka mnie ostateczna rozmowa w sprawie wynajmu sali. będę musiał podać chociaż mniej więcej liczbę ludzi którzy zjawią się na SV2k4 oraz ustalić konkretne koszta... nie mam jednak pojęcia ilu z Was zdecyduje się pofatygować do Gdańska :(

na oficjalnej stronce znajdą się fotosy z party-place, stołówki etc. zgodnie z obietnicą ukaże się ona NAJPÓŹNIEJ ostatniego dnia tego miesiąca. cały Listopad poświęcony będzie na deklaracje partyzantów co do przybycia. jeśli nie uzbiera się odpowiednia liczba osób to niestety zmuszony będę odwołać imprezę z wiadomych przyczyn.

może więc aby zaoszczędzić sobie takich przykrych niespodzianek choć część z Was mogłaby się zadeklarować na 100% że będzie?

z 3miasta i okolic chyba mogę liczyć na: Geparda, Dracona, pr0be'a, Żbika, Trophy'ego, Czajnika i Strykera? 

z Elbląga: AdamK, azbest, hospes????????

wawa: dely, lizard, miker...?

olsztyn: macgyver?

sosnowiec: sqward?

mikey, vasco, as, mały, xray, delta99, Xi, Mikro?

pozdrawiam.

Silly Venture - breaking the ATARI scene since 2000 ! :)

105

Odp: --- SillyVenture 2k+4 --- 17-19 Grudzień, 2004

Ja niestety w tym roq nie dam rady - problemy z kaską  :evil:
Mam nadzieję, że party będzie i się uda - pozdrawiam i życzę powodzenia!!!

Sikor umarł...

106

Odp: --- SillyVenture 2k+4 --- 17-19 Grudzień, 2004

Sikor, naprawdę nie da rady nic zrobić? Szkoda. Myślałem że zabrałbyś ze sobą atarynki i może jakieś oryginalne gierce, kubki etc... pewnie ktoś by się skusił.

stay ql, bro :)

Silly Venture - breaking the ATARI scene since 2000 ! :)

107

Odp: --- SillyVenture 2k+4 --- 17-19 Grudzień, 2004

Sikor, naprawdę nie da rady nic zrobić?

Bardzo bym chciał, ale mam jeszcze od ...(censored) opłat do zrobienia w tym roku (zaległych). Na dzień dzisiejszy wiem, że i tak wszystkich nie zrobię  :cry: , a niestety terminy gonią  :evil:
Nic to, w każdym razie życzę dobrej zabawy!!!
Trzym się ciepło  ;)

Sikor umarł...

108

Odp: --- SillyVenture 2k+4 --- 17-19 Grudzień, 2004

Grey>cały Listopad poświęcony będzie na deklaracje partyzantów co do przybycia. jeśli nie uzbiera się odpowiednia liczba osób to niestety zmuszony będę odwołać imprezę z wiadomych przyczyn.

Czyli gdyby SV mial sie nie odbyc, to bedzie to wiadomo dopiero 1 grudnia?

109

Odp: --- SillyVenture 2k+4 --- 17-19 Grudzień, 2004

wyglada na to, ze dupa z mojej egzystencji na eascie w tym roku, ale na SV na 97% sie wybiore (jezeli nie zwali mi sie cos na glowe niespodziewanego).

--
= krap.pl =

110

Odp: --- SillyVenture 2k+4 --- 17-19 Grudzień, 2004

ja mimo tych "paru" setek km będe na 1000% percentów...zwabi sie parę innych osób na imprezke,żeby było raźniej...wszak na 2k4 lamy z Lamers wpadły większą grupą ;)

gep/lamers^dial

111

Odp: --- SillyVenture 2k+4 --- 17-19 Grudzień, 2004

vasco: jeśli ludzie już teraz zaczną się deklarować (mimo braku oficjalnej strony która NA PEWNO ukaże się pod koniec miesiąca) to zgłaszanie tych "deklaracji" skrócę do połowy Listopada.

pozdrrrr :)

Silly Venture - breaking the ATARI scene since 2000 ! :)

112

Odp: --- SillyVenture 2k+4 --- 17-19 Grudzień, 2004

nie moge powiedziec ze na 100% bede. ale 75%. nigdy nic nie wiadomo.

Une jolie femme qui dance,
Un pur sang en liberte,
Une fregate sous voiles

113

Odp: --- SillyVenture 2k+4 --- 17-19 Grudzień, 2004

panowie! deklarować się! jakaś stronka SV2k4 pojawi się do Niedzieli i będzie (w miarę możliwości) day-by-day modernizowana i update'owana (newsy, aktualna liczba partyzantuff etc etc...).

pozdrrrr :)

invitro next week :)

Silly Venture - breaking the ATARI scene since 2000 ! :)

114

Odp: --- SillyVenture 2k+4 --- 17-19 Grudzień, 2004

bede na 49% :)

115

Odp: --- SillyVenture 2k+4 --- 17-19 Grudzień, 2004

mikey, 49%? huh, tak można powiedzieć o każdej bibie... 49% :( ledwo co rozwinąłem żagle z bibą, a już czuję że będę BYĆ MOŻE musiał je zwijać...

z newsuff a'propos bibki to właśnie szukam sponsorów - póki co dostałem odpowiedź od firmy Songbird wspierającej software'owo Jag'a i Lynx'a.

pozdrrr :)

Silly Venture - breaking the ATARI scene since 2000 ! :)

116

Odp: --- SillyVenture 2k+4 --- 17-19 Grudzień, 2004

póki co dostałem odpowiedź od firmy Songbird wspierającej software'owo Jag'a i Lynx'a.

pozdrrr :)

O, to Carl będzie  8O ? Pozdrów go ode mnie!!!! Konecznie!!!!

Sikor umarł...

117

Odp: --- SillyVenture 2k+4 --- 17-19 Grudzień, 2004

Ja na 75% powiedzmy.

+ bezposrednie polaczenie kolejowe

- termin (wole po Swietach, ale to juz mowilem)
- kasa, zdecydowanie juz East byl ponad stan ;)

118

Odp: --- SillyVenture 2k+4 --- 17-19 Grudzień, 2004

mikey, 49%? huh, tak można powiedzieć o każdej bibie... 49% :( ledwo co rozwinąłem żagle z bibą, a już czuję że będę BYĆ MOŻE musiał je zwijać...

Greyu, to nie tak.

Wiesz ile kosztuje podroz do gdanska dla osoby na 100% bilecie PKP ?
Wiesz ze jedzie sie 12 godzin ode mnie?

49% to i tak duzo w tym momencie. Bardzo chcialbym przyjechac ale po prostu nie wiem. W ostatniej chwili bede wiedzial bo .... j.w.

119

Odp: --- SillyVenture 2k+4 --- 17-19 Grudzień, 2004

mikey, u r right, bro. ale ogólnie frekwencja może nie dopisać skoro tak mało chętnych deklaruje swoje przybycie na forum aa. but we'll see... może invitka i oficjalna strona biby zachęci niezdecydowanych :)

pozdrrr, Mikey.

Silly Venture - breaking the ATARI scene since 2000 ! :)

120

Odp: --- SillyVenture 2k+4 --- 17-19 Grudzień, 2004

panowie, czyżby nikt nie był zainteresowany prowadzeniem compotuff na mała atarkę? no pięknie... potrzebuję kogoś kto zrobiłby prezentację produkcji z małej atarki dla mediów  :D  :D  :D

Gepard, masz może jakieś prody z C-64 oraz Speca na DiVx? Acha, rób jakąś grafę w 16stu kolcach bo 16col gfx compo będzie na pewno (dostaję już prace :)

pozdrrr :)

Silly Venture - breaking the ATARI scene since 2000 ! :)

121

Odp: --- SillyVenture 2k+4 --- 17-19 Grudzień, 2004

panowie, czyżby nikt nie był zainteresowany prowadzeniem compotuff na mała atarkę? no pięknie... potrzebuję kogoś kto zrobiłby prezentację produkcji z małej atarki dla mediów  :D  :D  :D

Gepard, masz może jakieś prody z C-64 oraz Speca na DiVx? Acha, rób jakąś grafę w 16stu kolcach bo 16col gfx compo będzie na pewno (dostaję już prace :)

pozdrrr :)

Silly Venture - breaking the ATARI scene since 2000 ! :)

122

Odp: --- SillyVenture 2k+4 --- 17-19 Grudzień, 2004

1.gepard poszuka diwiksów
2.gepard ma juz grafe na 16 i tru
3.gepard sie cieszy że inni też nabazgrali
4.gepard sie bardzo cieszy :P

gep/lamers^dial

123

Odp: --- SillyVenture 2k+4 --- 17-19 Grudzień, 2004

Gepard, masz może jakieś prody z C-64

jakby co moge przyniesc c64/128 + stacje tyle ze nic na dyskach nie mam i ktos by musial mi napisac jakie demka wybrac ;]

"wszystko się kiedyś kończy......."

124

Odp: --- SillyVenture 2k+4 --- 17-19 Grudzień, 2004

motyla noga! c-128? toz chce to ustrojstwo zobaczyć! mam stuffy dla tej platformy,trza tylko jakos przerzucić...kuchnia! przynoś grzmota :!:  :o

gep/lamers^dial

125

Odp: --- SillyVenture 2k+4 --- 17-19 Grudzień, 2004

z przezuceniem nie bedzie problemu bo mam odpowiedni kabelek...
a jest to wersja zwykla nie blaszakowa ;)
co do demek wykozystujacych c128 to jest chyba jedna: http://republika.pl/meckert2/galeria3.htm a ostatnio tez wyczytalem ze nawet doomopodobna giera jest ;) http://republika.pl/meckert2/aktualno.htm

"wszystko się kiedyś kończy......."