1

Temat: Po EASCIE

eh, zaprosił do komputera a sam gra  :D  :D  :D  :D  :D

Party mega roxior.

Temperatura troche zawiodla, bylo cieplo

Masta szaczun dla Anj'ego (stary, totalnie mnie zaskoczyles  :D  a grafa też ruls!)

teraz tylko odespac....

2

Odp: Po EASCIE

Ja juz odespalem :)
Frasunek dla organizotora ktory pewnie teraz sobie siedzi a Ewelina wszystko sprzata :P

. . . . ..... . . . . . . . .. . .... .. ... . . . . . . . . .. . . . . . ..

3

Odp: Po EASCIE

Było 0wnz0r (czyli r0x0r, jak kto nie wie o ccczo cchhhoozzzi ten niech do miecza kuca)

Nie było THE ONE, a właściwie był, ale SZA...zza :lol:

i tyle, bo idą bystrouche grzdyle.

Nara See Ya itepede. :)

EAST RÓLÓ!!! 4eva!!! :D

...ciułała...

I Ty zostaniesz big endianem...

4

Odp: Po EASCIE

Zamiast tyle gadać, lepiej podrzucilibycie gdzue na siec to i owo z partyzantki. ;)

Zawsze mam rację, tylko nikt mnie nie słucha.

5

Odp: Po EASCIE

Havocek, jak zwykle duzo gadasz i przekrecasz rox tekst party. nie "do komputera" a "na komputer" txt authorized by anj :)

6

Odp: Po EASCIE

party mi sie podobalo.
- 1sze kompoty na eascie
- 1szy raz bylo cieplo

szacun dla macmastera, i calej ekipy partowej.
si ja next east ;)

ps. "nastepnego easta nie bedzie, ale jak przyjedziecie to bedzie" (c) mcm :)

7

Odp: Po EASCIE

Party miodas. Makmaster razem z Ziomasami nie kucali. Pozytywna atmosfera przez cały czas. Frytasy, alko, robota, tornistry, zwierzenia Vaskacza z czekoladą i czerwonymi kartkami w tle, bigososy Myszeja, herba z rum'iankiem by Wilson, nomanomajej Epija oraz Majkera kuzynka z komancza, weselna Grubshego, prasowany śpiwór Dely'ego, sesja paparazzich Mev'a i Yezusa, wizyta Ewelinki - przyszłej żony McMastera-organizera, nauczycuelka/DVDentsytka Havoca, spokój Casia, śmiech Maziego i koncertowego Zigera, pojedynki w Lotusa, texty, texty, texty, polerowane torpedy, ownzororoxory. Assembly liże kolta! Jak dla mnie to party w skali "De łan" jest w czołówie. Dzięki!

8

Odp: Po EASCIE

No i anj podsumowal party na roxorze! ;)

ps. bigososy :D :D

9

Odp: Po EASCIE

mikej: i co spoznia sie ciagle??????????? :lol:

10

Odp: Po EASCIE

prasowany śpiwór Dely'ego

To akurat jest srednio smieszne ;) ;)

pojedynki w Lotusa

O, nie pamietam :)

polerowane torpedy

Poleruje to sie galke, torpede to sie pucuje :)

party w skali "De łan"

L.O.L

Czy możecie wyjaśnić, Stirlitz, dlaczego wasz służbowy adres stirlitz@rsha.gov.de ma aliasa justas@gru.su?
Nie czytam PM. Proszę używać e-mail.

11

Odp: Po EASCIE

wow. od dwoch godzin jestem w krakowie dzieki ZIomalom przez duże ZI :)
party 0wnz0r!!

Hitler, Stalin, totalniak, SSman, NKWDzista, kaczor dyktator, za długo byłem w ChRL, wypowiadam się afektywnie.

12

Odp: Po EASCIE

Anj: czy to specjalny algorytm kompresji przeznaczony wyłącznie na relacje ze zlotów?

Współczynnik kompresji bezstratnej: 1024:1. :D

Zawsze mam rację, tylko nikt mnie nie słucha.

13

Odp: Po EASCIE

No to mam relkę w skrócie. Nie byłem. Mea culpa, za wszystkie grzechy żałuję. Żebym się nie rozchorował, ew. wyzdrowiał 3 dni wcześniej...
Ale jutro odwiedzam Vaska, więc będzie relacja szczegółowa.

14

Odp: Po EASCIE

... nie chce byc następnym - który powie: "nie byłem, bo coś tam"; cóż - jechać chciałem; lecz dobrze jest się wypłacić wcześniej z długów ... za Ornete choćby i.. ;) - co będzie z przyczyn technicznych osiąganle dopiero pierwszego.  :mrgreen:


EPI;- o ryżolu wiem tyle - że prawdopodobnie powstał z ryżu. I to mi wystarcza  :lol:  :lol:  :lol:

ADRES: pin@atari.pl - konto zlikwidowane. Aktualny adres: pin(at)atari8.info

15

Odp: Po EASCIE

Co to znaczy, ze cos jest 0wnz0rz? To znaczy, ze cos jest r0x0rz.

Konichiwa - ciułała

Ja pie....le ale ja pie....le

Zapraszasz na komputer i sam grasz?

To tylko pare najlepszych tekstow z party :)

Czy możecie wyjaśnić, Stirlitz, dlaczego wasz służbowy adres stirlitz@rsha.gov.de ma aliasa justas@gru.su?
Nie czytam PM. Proszę używać e-mail.

16

Odp: Po EASCIE

MY DOROŚLI ZACHOWUJEMY SIĘ INACZEJ  8)

*- TeBe/Madteam
3x Atari 130XE, SDX, CPU 65816, 2x VBXE, 2x IDE Plus rev. C

17

Odp: Po EASCIE

True: wy bardziej marudzicie.

Prawdopodobienstwo, ze dotre na jakis zlot jest odwrotnie proporcjonalne do czestotliwosci marudzenia przelozonego i wprost proporcjonalne do czestotliwosci marudzenia brata.

18

Odp: Po EASCIE

Anj: czy to specjalny algorytm kompresji przeznaczony wyłącznie na relacje ze zlotów?

:D  Trzeba jeszcze nad nim popracować. No i nie zapominajmy, że "Aby odpackować teksty trzeba najpierw odpackować program do ich odpackowywania"! Greetz!

19

Odp: Po EASCIE

Dziękuję, nie jestam masochistą, więc odpackuj się z takimi propozycjami. :twisted:

Zawsze mam rację, tylko nikt mnie nie słucha.

20

Odp: Po EASCIE

...więc odpackuj się z takimi propozycjami. :twisted:

uzzz, nrrrrrryy, pzzzy, arrrrrggg, czzzz, kgggrrr! Done!   :D

21

Odp: Po EASCIE

Dawać foty /.../

All I hear is the sound of me falling on the ground

22

Odp: Po EASCIE

...więc odpackuj się z takimi propozycjami. :twisted:

uzzz, nrrrrrryy, pzzzy, arrrrrggg, czzzz, kgggrrr! Done!   :D

O jej! Nie wiedziałem, że po rozpackowaniu jesteś taki wielki. Pełne 160/240 w 32 kolorach. 8O

Zawsze mam rację, tylko nikt mnie nie słucha.

23

Odp: Po EASCIE

Tatqoo zbojkotowal nas, zbojkotujmy jego i nie damy fotek :) No chyba, ze obieca poprawe i bedzie za rok (na tym eastcie co go nie bedzie chyba ze przyjedzie ktos)

Prawdopodobienstwo, ze dotre na jakis zlot jest odwrotnie proporcjonalne do czestotliwosci marudzenia przelozonego i wprost proporcjonalne do czestotliwosci marudzenia brata.

24

Odp: Po EASCIE

Lizard: 50% w skali "Dełan" robi swoje  :!:  :lol:
papieros

25

Odp: Po EASCIE

po prostu praca ...

All I hear is the sound of me falling on the ground