26

Odp: trainery

Jeżeli autor nie będzie miał nic przeciwko to można by tak to do bazy wrzucić.

Własnie o to chodzi, ze chyba ma co przeciwko. Dopoki nie otrzymam wyraznego info od wydawcy, ze mozna to niestety nie umieszcze.

Bardzo chetnie bym umiescil Twoje trainerki na stronce, ale niestety nie mam bezposredniego dostepu do stronki, gdyz zawsze wszystkie update'y robilem poprzez Dely'ego.

W czym problem aby podeslac uaktualnione pliki html? :))

Czy możecie wyjaśnić, Stirlitz, dlaczego wasz służbowy adres stirlitz@rsha.gov.de ma aliasa justas@gru.su?
Nie czytam PM. Proszę używać e-mail.

27

Odp: trainery

Autor nic przeciwko raczej nie ma. Inaczej jest już z wydawcą. A Snikersa temu kto wie do kogo teraz należą prawa majątkowe :) Podobnie jest też z moim Grunwaldem.

Aby odpackować teksty trzeba najpierw odpackować  program do ich odpackowywania - Energy #1

28

Odp: trainery

Żbiku chyba tez niema nic przeciwko ;]

"wszystko się kiedyś kończy......."

29

Odp: trainery

To niech się wypowie na ten temat;- :D ;- będzie prościej

ADRES: pin@atari.pl - konto zlikwidowane. Aktualny adres: pin(at)atari8.info

30

Odp: trainery

Wlasnie, nie chce zeby mi potem ktos bluzgi slal i ew. straszyl sadami ;) ;)

Czy możecie wyjaśnić, Stirlitz, dlaczego wasz służbowy adres stirlitz@rsha.gov.de ma aliasa justas@gru.su?
Nie czytam PM. Proszę używać e-mail.

31

Odp: trainery

Jak nie wiadomo to chyba abandonware? :P

Ustalmy szybko, bo nam prawa Microsoft podkupi...

32

Odp: trainery

Odnosnie gierek z LK Firebird to tak: wszystkie na nowo beda sprzedawane ;-) i zadnych wersji nie mozna UDOSTEPNIAĆ !! taka wiadomosc dostalem od Żbika( nie bedzie nic tu pisal bo ......skasowano mu login.....drugi raz sie rejestrowal tez cos sie zje....lo)
I dalej, gierki beda sprzedawane na Allegro mniej wiecej za tydzien w cenach:
Grunwald 10zł
Ardeny 10zł
Puzzmania 12 zł
Oczywiscie kazda gra bedzie nagrywana na nowej dysketce + dotego nowiutka okladka ;]
Co do gier Elektrona i Jaskiera to część pieniedzy z kazdej kopi zostanie im przelana na konto(a)
Co do Puzzmani z tego co wiem nic autorzy nie dostana a to dlatego ze puszczali odbezpieczona kopie gry na Party...

I prozba do Elektrona i Jaskiera aby podeslali mi na maila (prozba Żbika) swoje: autografy, emaile i numery kont !!! z gory dzieki ;)

"wszystko się kiedyś kończy......."

33

Odp: trainery

No i sie wyjasnilo

Ale przeciez zbiku ma konto, moze zapomnial hasla albo zly email sobie wpisal?

Czy możecie wyjaśnić, Stirlitz, dlaczego wasz służbowy adres stirlitz@rsha.gov.de ma aliasa justas@gru.su?
Nie czytam PM. Proszę używać e-mail.

34

Odp: trainery

No potwierdzam, w końcu po mailu do admina tego bałaganu udało się poprawnie zalogować, teraz hasło nie ma polskich znaków i jest ok. Mam nadzieję że tak pozostanie i nie wywali mnie za jakiś czas. A więc Stryker piszę prawdę sprzedaż rozpocznie się w ciągu tygodnia, mam kilka dziesiąt czystych dysków, poligrafia też jest od ręki, wersje dyskowe ma się rozumieć chyba że jakiś zboczeniec będzie chciał na kasecie to będę na normala to zgrywał. 1 kopia dla Jaskiera :) Przepraszam że nie miałeś oryginału wcześniej ale wszystkie wyprzedałem na party albo po sklepach. Pozostałych proszę o ewentualnie zamawianie mailem co bym nie wyprodukował tony tych gier, ewentualnie o zakup poprzez allegro.

Pozdrawiam wszystkich żyjących i kodujących na małe Atari.

Atari jest najlepsze !!! ale zaraz za nim jest Apple :)

35

Odp: trainery

Ja chetnie nabede. Poza tym moze jakis zestaw na potrzeby nagrod do przyszlego 24h compo?  :twisted:

Czy możecie wyjaśnić, Stirlitz, dlaczego wasz służbowy adres stirlitz@rsha.gov.de ma aliasa justas@gru.su?
Nie czytam PM. Proszę używać e-mail.

36

Odp: trainery

ja kuzwa wezme udzial w 24/h compo nawet bez nagrod ale na boga niech sie ono wreszcie odbedzie!!!!!!!!!!!!

37

Odp: trainery

jak dobrze zagadacie ze Żbikiem to dostaniecie wersje file z gustownym intrem w DCK z komturem w tle:)

gep/lamers^dial

38

Odp: trainery

Ty konusie jeden :))) Piractwo już mamy za sobą jak sądzę :))) Więc kto chce to może dostać wersję plikową na giełdzie ale nie u mnie, już nie.

Pozdrawiam: Żbiku

Atari jest najlepsze !!! ale zaraz za nim jest Apple :)

39

Odp: trainery

na giełdzie??? to zapodaj adres...eee Żbiku założysz synchro i po krzyku :lol:

gep/lamers^dial

40

Odp: trainery

I każdy użytkownik Tomsa Multi, Happy Warpa, oraz Speedy kopie sobie walnie w 5 minut. Nie raczej nie.

Pozdrawiam: Żbiku

Atari jest najlepsze !!! ale zaraz za nim jest Apple :)

41

Odp: trainery

jak komus sie nudzi to moze sobie sciagnac nastepne 11 trainerow ;o
http://80.55.59.75/~pr0be/trainers2.zip

42

Odp: trainery

Witam po latach !

Czy są nadal chętni na oryginalne wersje gier Grunwald 1410, Ardeny, Puzmania, Lancelot ?

Pozdrawiam: Żbiku

Atari jest najlepsze !!! ale zaraz za nim jest Apple :)

43

Odp: trainery

Żbiku
Wystaw na allegro / ebay to sie okaze ;-)

"wszystko się kiedyś kończy......."

44

Odp: trainery

Jestem chętny na wszystkie cztery. :)

Powszechnie wiadomo, że kamień potrafi myśleć. Na tym fakcie opiera się cała elektronika.

Terry Pratchett - Równoumagicznienie