Temat: Xgamestation

ktos testowal ?

http://www.xgamestation.com/about_gamestation.php

http://www.xgamestation.com/multi_img_display/what_is_it/xgs_me_img_1.jpg

World f**k Olympique Marseille & Legia Warszawa i Sochi 2014

2

Odp: Xgamestation

wiadomo że nie, a co ?

STYMulator JIL ST YM2149 mjuz:k @ gnu/linux
SIUP (SIo2Usb2Pc) - SIO2PC USB Edition
PIN ready logo
3M / InD: ... na kasetach były zabezpieczenia w postaci tzw. "mikropierdnięcie" ...

Odp: Xgamestation

wlasnie rozpoczeli sprzedaz  :idea:

World f**k Olympique Marseille & Legia Warszawa i Sochi 2014

4

Odp: Xgamestation

Bitman, obudz sie :) Tu jest Polska, srednia pensja (ktora rzadko kto ma, przewaznie sporo nizej) to ok. 500 Euro :) Na takie cus trza by wydac jakies 1/3 wyplaty  :evil:

Czy możecie wyjaśnić, Stirlitz, dlaczego wasz służbowy adres stirlitz@rsha.gov.de ma aliasa justas@gru.su?
Nie czytam PM. Proszę używać e-mail.

5

Odp: Xgamestation

'it's directly compatible with vintage Atari 2600 joysticks..." rulu!!! :D

gep/lamers^dial

Odp: Xgamestation

Dely rozumie ze drogo , ale z wlasnego doswitczenia wiem ze jest duzo ludzi w Polsce , ktorzy laduja sporo kapuchy w 8bitowy sprzet  ;)

World f**k Olympique Marseille & Legia Warszawa i Sochi 2014

7

Odp: Xgamestation

... ale z wlasnego doswitczenia wiem ze jest duzo ludzi w Polsce , ktorzy laduja sporo kapuchy w 8bitowy sprzet  ;)

Chyba masz na myśli firmowy sprzęt a nie jakieś tam developerskie novinki.

STYMulator JIL ST YM2149 mjuz:k @ gnu/linux
SIUP (SIo2Usb2Pc) - SIO2PC USB Edition
PIN ready logo
3M / InD: ... na kasetach były zabezpieczenia w postaci tzw. "mikropierdnięcie" ...

8

Odp: Xgamestation

Ładują kosztem pewnych wyrzeczeń i odkładania kasy. Tu nawet na party co poniektórzy odkładają kilka miesięcy przed, by za 30-50 euro pobawić się przez weekend.

Grzeniu ma rację. Nas interesuje firmowy sprzęt Atari. A ten XGS ma wspólne z Atari tylko joye.

Zawsze mam rację, tylko nikt mnie nie słucha.

Odp: Xgamestation

rozumie ze ogolnie jest krucho , ale sa tez tacy ktorzy dali po 300 eur za CT60 do Falcona a to taki developerski dodatek

World f**k Olympique Marseille & Legia Warszawa i Sochi 2014

10

Odp: Xgamestation

... rozszerzający oryginalny sprzęt.

Zawsze mam rację, tylko nikt mnie nie słucha.

Odp: Xgamestation

woyy, no to z innej beczki
rozszerzenia do oryginalnego sprzętu :

http://cgi.ebay.nl/ws/eBayISAPI.dll?Vie … 5133000330

http://cgi.ebay.nl/ws/eBayISAPI.dll?Vie … 5132998627

ostatnie minuty zapowiadaja sie VERY HOT  ;)

World f**k Olympique Marseille & Legia Warszawa i Sochi 2014

12

Odp: Xgamestation

Było już o tym (na DHS'ach). Podobno ten facet który to sprzedaje to złodziej...

What can be asserted without proof can be dismissed without proof.

13

Odp: Xgamestation

Taaa - bitman, zejdź na ziemię - tu pensja w wysokości 400 Euro jest całkiem-całkiem (brutto ofkorz)...

Btw. czemu nikt stąd tego nie licytuje (bitman?)... :lol:

Btw.2 - co to za giewno na zdjęciu?? ;)

I Ty zostaniesz big endianem...

14

Odp: Xgamestation

Taaa - bitman, zejdź na ziemię - tu pensja w wysokości 400 Euro jest całkiem-całkiem (brutto ofkorz)...

Ta, kurde 400 euro... Zostań nauczycielem, to będzie ci się po nocach śniło. (Przed II w. ś. pensja nowego nauczyciela była równa pensji burmistrza miasta... W dzisiejszych warunkech jakieś 6000 zł netto.)

Tu nawet na party co poniektórzy odkładają kilka miesięcy przed, by za 30-50 euro pobawić się przez weekend.

Albo zapożyczają się u byłych swapperów...

15

Odp: Xgamestation

Którzy przez to sami nie jadą, bo nie mają się u kogo zapożyczyć. Koderzy niestety wszystko wydali na Snickersy. ;)

Zawsze mam rację, tylko nikt mnie nie słucha.

16

Odp: Xgamestation

Tak, snickersy mają dużu udział np. w stworzeniu De THemo 2. Axe potwierdzi. Procka animacji krowy jest zasługą snickersów.

P. S. Lizard, jak ty to robisz, że 3 sekundy po wysłaniu przez przeze mnie posta już jest twoja odpowiedź? Tylko mi kurna nie mów, że zawsze masz rację, bno jestem pijamy i mogę nie zrozumieć.

17

Odp: Xgamestation

To cacko jest dla bogatych europejczykow a nie dla biednych polakow.
Taka jest zeczywistosc. Bo jak by byla inna, to po co bym sie tulal po obczyznie robiac rozne rzeczy. Pracujac tu w USA jako elektryk mmialem dwa razy wyzsza pensje niz w Polsce jak pracowalem u jednego z wiekszych operatorow Telefonii kablowej i ISP. I po oplaceniu oplat za mieszkanie, swiatlo, wode itp. zostawalo mi w porywach do 600 zl na caly miesiac na dwie osoby. Proba starania sie o podwyzke konczyla sie tekstem " ze jak mi sie nie podoba, to moge sie zwolnic".

18

Odp: Xgamestation

rozumie ze ogolnie jest krucho , ale sa tez tacy ktorzy dali po 300 eur za CT60 do Falcona a to taki developerski dodatek

Gdyby mnie było stać na wyłożenie 300 euro to sam już dawno miałbym CT60, a tak dupa. A nie jestem seksowną laseczką z dużymi cycami, żeby znaleźć sponsora :-[

19

Odp: Xgamestation

A nie jestem seksowną laseczką z dużymi cycami, żeby znaleźć sponsora :-[

Mac, to sie da zalatwic. Medycyna plastyczna robi teraz cuda ;)

20

Odp: Xgamestation

Btw.2 - co to za giewno na zdjęciu?? ;)

Mikuś: aukcja 1: Panther Developer KIT - system developerski dla Panthera (prekursor Jaguara)
aukcja 2: Jaguar Developer KIT - jak sama nazwa wskazuje, oryginalny, atarowski. Można zdobyć nowy za około 500USD - co bym nabył metodą kupna, ale mnie nie stać ;(

Sikor umarł...

21

Odp: Xgamestation

A spróbuj inną metodą...  :twisted:

22

Odp: Xgamestation

A ja poczekam 10 do 15 lat i na allegro kupię za grosze :D

Żyję bo Bóg tak chciał.

23

Odp: Xgamestation

Montsoft powiedział

Mac, to sie da zalatwic. Medycyna plastyczna robi teraz cuda

Fajnie ale ta medycyna za darmo nie jest, a w kasie chorych chyba nie znajdzie zrozumienia. Chyba już taniej jest kase zbierać na sprzęt a nie na plastic operation (play - stick operation).

Żyję bo Bóg tak chciał.

24

Odp: Xgamestation

A ja poczekam 10 do 15 lat i na allegro kupię za grosze :D

Albo za cenę niezłej bryki. Zauważ, że sprzętu ośmiobitowego jest coraz mniej, a powoli ludzie zaczynają na niego patrzeć jak na stare samochody. Entuzjaści i kolekcjoneży będą płacić każdą cenę, a to spowoduje jej wzrost.

Mac, to sie da zalatwic. Medycyna plastyczna robi teraz cuda

Fajnie ale ta medycyna za darmo nie jest, a w kasie chorych chyba nie znajdzie zrozumienia. Chyba już taniej jest kase zbierać na sprzęt a nie na plastic operation (play - stick operation).

Poczekaj jeszcze trochę. Aborcja ma być gratis, to operacje plastyczne też niedługo będą. ;)

Zawsze mam rację, tylko nikt mnie nie słucha.

25

Odp: Xgamestation

Sikorku - chodziło mi o zdjęcie tu - w pierwszym poście - to chyba nie jest nic do drapieżnika... :P

I Ty zostaniesz big endianem...