1

Temat: Kiedy następne!?!

Jak w temacie, no chyba, że skończymy jak hameryka na hajskorach, czy innym badziewiu....

I Ty zostaniesz big endianem...

2

Odp: Kiedy następne!?!

I tak g...o ktoś zrobi!!!
Ja zaczynam to wszystko mieć gdzieś... Człowiek się stara, zachęca, a potem i tak - jak w piosence elektrycznych gitar - "wszystko ch..."  :cry:

Sikor umarł...

3

Odp: Kiedy następne!?!

Dely - sorki, ale masz błąd w skrypcie - jak wysyłam, to jest komunikat o błędzie ogólnym - z tąd post pod postem  :cry:

Sikor umarł...

4

Odp: Kiedy następne!?!

no właśnie ...dlaczego nie ma tabuna gierek na lajtgana ???

All I hear is the sound of me falling on the ground

5

Odp: Kiedy następne!?!

O co chodzi ?  8O

STYMulator JIL ST YM2149 mjuz:k @ gnu/linux
SIUP (SIo2Usb2Pc) - SIO2PC USB Edition
PIN ready logo
3M / InD: ... na kasetach były zabezpieczenia w postaci tzw. "mikropierdnięcie" ...

6

Odp: Kiedy następne!?!

o lightguna. do xegsa byl taki dolaczon na przyklad.
sikor oglosil kompo na napisanie gierki pod lajtguna, ale nikt sie nie zglosil. szkoda wielka.

a tak nawiazujac do tematu, to poza bug huntem cos jeszcze obsluguje lightguna? :>

--
= krap.pl =

7

Odp: Kiedy następne!?!

byl juz kiedys temat o lightpenie/lightgunie link do softu tu: http://gdansk-orunia.eu.org/atari/light.zip

"wszystko się kiedyś kończy......."

8

Odp: Kiedy następne!?!

no właśnie ...dlaczego nie ma tabuna gierek na lajtgana ???

I dwa wcześniejsze konkursy, które ogłaszałem...  :cry:

a tak nawiazujac do tematu, to poza bug huntem cos jeszcze obsluguje lightguna? :>

Na przykład "Barnyard Blaster" czy zachodnia wersja "operation blood"...

Sikor umarł...

9

Odp: Kiedy następne!?!

.. ja bym zrobił "tydzień kompo" :D - bierze się to być może z faktu, że nie każdy człowiek ma 24h po ogłoszeniu konkursu na napisanie pracy - gdyż większość zapewne w tym czasie ma co robić.. poza pracą na kompot. Jest dla przykładu godzina 20:00 - właśnie wychodze z pracy (nie tej na kompo - oczywiście  :twisted: ).

ADRES: pin@atari.pl - konto zlikwidowane. Aktualny adres: pin(at)atari8.info

10

Odp: Kiedy następne!?!

ale nazwa w sumie może pozostać :D

I Ty zostaniesz big endianem...

11

Odp: Kiedy następne!?!

Tydzien to juz przesada, i tak przeciez zawsze sa ponad 2 dni :) Bo temat jest oglaszany w piatek a deadliny sa na niedziele wieczorem :)

Czy możecie wyjaśnić, Stirlitz, dlaczego wasz służbowy adres stirlitz@rsha.gov.de ma aliasa justas@gru.su?
Nie czytam PM. Proszę używać e-mail.

12

Odp: Kiedy następne!?!

No to kiero, qmbinuj, bo zaraz roczek stuknie od poprzedniego...  :P

I Ty zostaniesz big endianem...

13

Odp: Kiedy następne!?!

np. kto napisze najbardziej popieprzonego scrolla (czyt.scrolla tak wyświetlanego że nijak nie da sie go zrozumiale odczytać)... 8) kurde ale mam faze pod dwóch piwskach...uuuuu

gep/lamers^dial