201

Odp: Adapter dowolnej (prawie) myszy USB dla Atari.

Mr. Lurch machnął vida -> https://www.youtube.com/watch?v=L8rbam3OjGY

202

Mam takie pytanie: o co właściwie chodzi z banem dla 7800? Dlaczego MouSTer może ulec w nim uszkodzeniu? Jaka jest szansa na poprawę sytuacji?

laoo/ng

203

7800 obsługuje dwa przyciski fire na i jest to problematyczne.

Atari: FireBee, (Falcon030 CT60e SuperVidel SvEthlana CTPCI), TT, (520ST Pak030 Frak PuPla Panther), (520ST 4MB ST RAM 8MB TT RAM CosmosEx SC1435), (1040STFM UltraSatan SM124), (1040STE 4MB ST RAM 8MB TT RAM CosmosEx NetUSBee SM144 SC1224), 260ST, 520 ST+, (MEGA ST SM125), (65XE Rapidus U1MB VBXE SIDE2 SIO2PC), (Jaguar SkunkBoard), Lynx II, 2x Portfolio

204

W myśl zasady: nie znam się ale się wypowiem:
Chodzi o sposób w jaki 7800 wykrywa obecność dedykowanego kontrolera  (tego z 2 przyciskami).
W 2 słowach nazwał bym to metoda Brute Force :P
Prawdopodobnie nie uszkodzi mouSTer'a ale tez jest dość prawdopodobne ze nie rozpozna kontrolera.
Gdybym miał 7800 mógłbym poświecić jednego mouSTer'a na badania i sprawdzić jak się zachowa, jednak pobieżne kalkulacje wykazują ze nie zadziała i jest szansa na uszkodzenie.
NA szczęście 7800 jest dość niszowa konsola na niszowym rynku wiec strata nie jest jakaś wielka.

"tatusiu zobacz, narysowałam tobie takie same coś jak na twojej koszulce" 
jmp $e477

205

@willy: jak chcesz, mogę jedno 7800 wypożyczyć. Tylko musiałbyś zasilacz sobie załatwić, bo mam jeden (niestandardowa wtyczka, RJ chyba na 3D robił, więc może może przejściówkę zrobić).

Sikor umarł...