Temat: Sprzęt do oddania na QP2k4...

Wspominałem już jakiś czas, że mam do oddania trochę sprzętu:

Ataryna numer 1 - z tego co wiem nie działa i nie wiem dlaczego, ale jest kompletna (65XE,  bez złącza Expansion)

Ataryna numer 2 - (65XE z Expansion) podobno nawet działa, ale chyba ma POKEY-a uszkodzonego (który działa, ale nie gra) - widać, że POKEY był przelutowywany

Ataryna numer 3 - z pożółkłą klawiaturą - ewidentnie nie działa. To była kiedyś moja naczelna workstacja - 1 MB RAM w 65 XE ! W rządku pamięci jedna kostka nad drugą: w dwóch rządkach po 8 scalaków jeden na drugim, wylutowane GTIA i POKEY-e, za to w środku siedzą 3 PIA, MIDI. Uszkodzenie to sprawa któregoś z kabelków dość obfitej pajęczyny. Maszyna jest wyjątkowym eksponatem - spod kabli nie widać płyty głównej masa scalaków, dodatków na pająkach (niezbyt profesjonalnie to wygląda), ale to działało - zdecydowanie sprzęt na części (chyba, że jakiemuś hobbyście zechce się to postawić na nogi).

Pamięci - kolekcja różniastych pamięci: 41256, 44256, 4464, simmy 256kB

XEP 80 - dostałem toto jako nagrodę, więc nie wypada tego sprzedawać, jednak nie używam tego sprzętu, a być może jakiemuś hobbyście przyda się i będzie tego używał.

Chętnych proszę o zgłaszanie się - nie ukrywam, że ekipa z RTL będzie faworyzowana, ze względu, że nie chce mi się tego sprzętu taszczyć do Ornety.

2

Odp: Sprzęt do oddania na QP2k4...

biore nr 1.

3

Odp: Sprzęt do oddania na QP2k4...

ja wstępnie zaklepuję drugą - co nie znaczy w ostatecznym rozrachunku, że całą. :)

I Ty zostaniesz big endianem...

4

Odp: Sprzęt do oddania na QP2k4...

jak mozna nr. 3  :twisted:

"wszystko się kiedyś kończy......."

5

Odp: Sprzęt do oddania na QP2k4...

jak zmieszcze (a nie wiem jak sie zabiore) to moge przywieżć troche dyskietek 5.25 (używanych)...jak ktoś potrzebuje to chętnie oddam.

gep/lamers^dial

6

Odp: Sprzęt do oddania na QP2k4...

a ja piszę się na XEP 80

Ci, którzy przemawiają w imieniu Boga powinni pokazać listy uwierzytelniające. J. Tuwim

7

Odp: Sprzęt do oddania na QP2k4...

Ja klawikord biere.

Czy możecie wyjaśnić, Stirlitz, dlaczego wasz służbowy adres stirlitz@rsha.gov.de ma aliasa justas@gru.su?
Nie czytam PM. Proszę używać e-mail.

8

Odp: Sprzęt do oddania na QP2k4...

chcialem xepa ale dalem dupy z refleksem :)

9

Odp: Sprzęt do oddania na QP2k4...

dely: z tego co wiem Mikey bierze atarynę z myślą o POKEY-u - myślę, że się podzielicie ;)

swoją drogą - szybko się rozeszło ;)

miker i dely - liczę, że będziecie jechać RTL ? ;)

miker: btw. mam twojego Q-Mega - też ci go dostarcze ;)

10

Odp: Sprzęt do oddania na QP2k4...

Mac: Qmega to sobie teraz możesz na ścianie powiesić na przykład - albo lepiej dorzuć do puli - z tym, że ty Stryjkowi picie stawiasz jak coś! :D :P

I Ty zostaniesz big endianem...

11

Odp: Sprzęt do oddania na QP2k4...

Azbest: chcesz XEP80? Mówisz-masz :-) Został mi jako nagroda za Back2Life..... Nie używam :-)

pomidor

12

Odp: Sprzęt do oddania na QP2k4...

Electon, gdybyś był kobietą (nawet niespecjalnie urodziwą) to byś dostał buzi :)
Wieeeelkie dzięki! Zawsze mi się XEP marzył!
Mega frasunek za ten gwiazdkowy prezent :)

13

Odp: Sprzęt do oddania na QP2k4...

Azbest: Jak wykopię z gratów to przywiozę na quasta...

pomidor

14

Odp: Sprzęt do oddania na QP2k4...

Ja tez chcialbym XEPa, ale juz widze ze wszystkie oddane. Nie zapominajcie, ze beda jeszcze rzeczy po Kajtku do rozdania, wiec kazdy cos dostanie....

15

Odp: Sprzęt do oddania na QP2k4...

Loos :> To może mi sie też coś dostanie :]

Otaku

pozdrawiam

PS Miker: w końcu napiszę to demo :P

16

Odp: Sprzęt do oddania na QP2k4...

A Azbest twierdził, że ma kiepski refleks... ;>

17

Odp: Sprzęt do oddania na QP2k4...

e, miker chyba wszystkich przebil odpowiedzia na post sprzed 2 lat z tydzien temu...

--
= krap.pl =

18

Odp: Sprzęt do oddania na QP2k4...

No mnie się chyba parę razy coś takiego zdarzyło, jak korzystałem u brata raz na jakiś czas, zjadało mi listę nieprzeczytanych postów, a na daty to nie spoglądałem?